Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://tiny.pl/c5v6w
Uuu no i nie podoba mi sie ten przekaz kitku. @Kgorecki2500
11
Czyli Swiecicki miał racje mówiąc Star is born :]
Ten mecz to game changer dla Fermina
2
Talentów w La Masii jak mrówków :)
9
https://www.wprost.pl/kraj/11412487/dabrowa-gornicza-ksiadz-tomasz-z-wydal-oswiadczenie-warto-przeczytac-definicje-orgii.html
Hahaha :]
Oby tak dalej. Co raz blizej do upadku tej zepsutej instytucji
1
@HighestInTheRoom To pewnie jak Slisz i inni wychowankowie Legii.
Oh wait...
13
Ale by siadł filmik Cwiakały o Ferminie ;)
26
Dorzuciłbym Balde i odrestaurowanie De jonga
1
@arasz1819 Przynajmniej dobrze broni ale fizycznie troche odstaje co było widac w koncówce
2
Filip Marchwinski ekstraklasa 23/4
8 Meczy
5 goli
1 Asysta
XG 1.96
XA 0.62
1.7 udanego dryblingu na 90 minut
80% wygranych pojedynków
Marchewa zjada ta lige obecnie
@FcPortoFan1999
0
Co za przypadek ze Gavi grajac na nominalnej pozycji wymiata :]
Każdy to wiedział ze Gavi na LS meczy bułe tylko Denzel opózniony :/
11
@Culer_1906 Piekny @VamosRakieta
0
@FcPortoFan1999 Tak mecz Lecha z Pogonia jak sedzia dymał kolejorza xd
3
@FcPortoFan1999 znowu wpier od Benfici xd
A tak serio to co z tym Porto jest nie tak ze znowu daja sie ograc druzynie z Lizbony
1
@Compadre Oby nie :/
8
@Drozdu7 Typie on jest po urazie. Gdzie byłes kiedy czyscił rywali jak leci?
1
Mnie martwi Balde ale nie pod wzgledem gry a jego kondycji. Widac ze potrzebuje rotacji bo oddychał rekawami pod koniec meczu.
0
Fermin Gundo Gavi podstawowa 3 na Porto
5
@tristan87 50 mln to grosze za niego xD
15
Moim zdaniem Fermin to był game changer w tym meczu. Albo on albo Gavi MVP powinni dostac chociaz Cancelo tez zagrał dobrze.
Niesamowita jakos Fermina Lopeza. Cudowny kolejny produkt La Masii
1
Ja pier
Ludzie kochani wezcie sie ogarnijcie.
Mecz był dobry w naszym wykonaniu i tu powinno byc na koncie 3 gole. Zawiodła tylko skutecznosc ale wyreczył nas Ramos xD
0
Dzieki Ramos hahahaha xDDD
1
Fermin lub Gavi mvp meczu
1
W ogóle ten Fermin to totalny kozak. Ale kolejny pomocnik nam sie trafił
0
@Volk O cholibka ale tragedia :/
1
Widac juz zmeczenie bo kompletnie staneli :/
2
Ramos swój chłop xD
Karma is a bitch
10
Wynik 0-0 to absurd przy tylu sytuacjach
1
Nie gramy zle. Gramy całkiem dobrze ale ta skutecznosc...
0
@FcPortoFan1999 To nie ten żyro chyba xd
1
Mam nadzieje ze Barca nie zepsuje mi koncówki dnia :]