1

https://tiny.pl/c5v6w

Uuu no i nie podoba mi sie ten przekaz kitku. @Kgorecki2500

11



Czyli Swiecicki miał racje mówiąc Star is born :]
Ten mecz to game changer dla Fermina

2

Talentów w La Masii jak mrówków :)

9

1

@HighestInTheRoom To pewnie jak Slisz i inni wychowankowie Legii.

Oh wait...

13

Ale by siadł filmik Cwiakały o Ferminie ;)

26



Dorzuciłbym Balde i odrestaurowanie De jonga

1

@arasz1819 Przynajmniej dobrze broni ale fizycznie troche odstaje co było widac w koncówce

2

Filip Marchwinski ekstraklasa 23/4

8 Meczy
5 goli
1 Asysta
XG 1.96
XA 0.62
1.7 udanego dryblingu na 90 minut
80% wygranych pojedynków

Marchewa zjada ta lige obecnie

@FcPortoFan1999

0

Co za przypadek ze Gavi grajac na nominalnej pozycji wymiata :]

Każdy to wiedział ze Gavi na LS meczy bułe tylko Denzel opózniony :/

11

0

@FcPortoFan1999 Tak mecz Lecha z Pogonia jak sedzia dymał kolejorza xd

3

@FcPortoFan1999 znowu wpier od Benfici xd

A tak serio to co z tym Porto jest nie tak ze znowu daja sie ograc druzynie z Lizbony

1

@Compadre Oby nie :/

8

@Drozdu7 Typie on jest po urazie. Gdzie byłes kiedy czyscił rywali jak leci?

1

Mnie martwi Balde ale nie pod wzgledem gry a jego kondycji. Widac ze potrzebuje rotacji bo oddychał rekawami pod koniec meczu.

0

Fermin Gundo Gavi podstawowa 3 na Porto

5

@tristan87 50 mln to grosze za niego xD

15

Moim zdaniem Fermin to był game changer w tym meczu. Albo on albo Gavi MVP powinni dostac chociaz Cancelo tez zagrał dobrze.

Niesamowita jakos Fermina Lopeza. Cudowny kolejny produkt La Masii

1

Ja pier

Ludzie kochani wezcie sie ogarnijcie.

Mecz był dobry w naszym wykonaniu i tu powinno byc na koncie 3 gole. Zawiodła tylko skutecznosc ale wyreczył nas Ramos xD

0

Dzieki Ramos hahahaha xDDD

1

Fermin lub Gavi mvp meczu

1

W ogóle ten Fermin to totalny kozak. Ale kolejny pomocnik nam sie trafił

0

@Volk O cholibka ale tragedia :/

1

Widac juz zmeczenie bo kompletnie staneli :/

2

Ramos swój chłop xD

Karma is a bitch

10

Wynik 0-0 to absurd przy tylu sytuacjach

1

Nie gramy zle. Gramy całkiem dobrze ale ta skutecznosc...

0

@FcPortoFan1999 To nie ten żyro chyba xd

1

Mam nadzieje ze Barca nie zepsuje mi koncówki dnia :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?