- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
2
O, "Legia kupuje sędziów" i w nagrodę po drugiej kartce dla Josue, pan arbiter Damian Sylwestrzak, pojedzie posędziować w LKE - Viktoria Pilzno - FC Ballkani.
0
@escarabajo Mimo wszystko stanał przed kamerami i przeprosił
W takich sytuacjach VAR musi interweniowac
1
@escarabajo Raz się zdarzyło że sędzia się pomylił na niekorzyść Legii i latum. Wszyscy ich przepraszają. Ale jak jest sytuacja w drugą stronę to ok.
0
@Kazragore "Ale jak jest sytuacja w drugą stronę to ok" - to nie ok, to sranie, że hoho, jaka ta "legła jest najgorsza".
@Sulimo nie interesuje mnie przeproszenie za ten raz, czy za inny, w jakimkolwiek meczu. Sędziowie powinni ponosić konsekwencje, ci na boisku i ci w wozie.
0
@Kazragore *larum
1
@Sulimo VAR od 7 lat, a Ty nadal nie wiesz jak on działa? XD VAR nie może interweniować w sytuacji gdy sędzia błędnie pokazuje żółtą kartkę, nawet jeśli jest to druga żółta kartka.
0
@escarabajo jakie to jest głupie gadanie. Ci sędziowie są najlepsi, czy tego chcesz czy nie, inni są słabsi. Jak sędzia ma być odstawiony na x tygodni, to przez te x tygodni będzie sędziował sędzia słabszy od niego. Proste.
0
@joloskyy Uważam, że powinien interweniować VAR też w takim wypadku. Wiem, że to nie bezpośrednia czerwona. Sytuacja była mega groźna i powinni sprawdzić chociażby czerwo dla rywala Josue.
Czyli nie karzmy sędziów, niech się mylą co tydzień?
0
@escarabajo a mylą się co tydzień? Czy używasz z dupy hiperboli, bo brak argumentów?
0
@joloskyy z dupy.
1
@JimMorrisonFCB No wiadomo. Przeoczenie czasem się zdarza.