La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1001 Culés

3

Ja pier ja rozumiem ze Warta szuka usprawiedliwienia ale stadion to marna wymówka

Po to sie gra w piłke by na takich stadionach grac wiec o jakiej on tremie mówi? Przeciez kibice Warty to w wiekszosci kibice Lecha.

Z punktu widzenia Warty powinni byc zadowoleni z takiej publiki bo wiecej kasy wpada z dnia meczowego.

Szuka sie w tym spisku a prawda jest taka ze Lech po prostu punktuje Warte bo ta cały czas gra to samo.

Łatwiej zwalic wine na stadion niz przyznac sie do tego ze nie ma sie pomysłu na Lecha

Pierwszy raz zawiodłem sie na Szulczku bo szuka prostej wymówki zamiast poszukac innego sposobu na Kolejorza

Lech bardzo wspiera Warte a potem takie teksty sie słyszy. Troche to słabe z ich strony

1

@Sulimo W Polskich warunkach,to i tak dziwne że to jeszcze derby przyjazne.

0

@FcPortoFan1999 Prawda. Mimo wszystko powinni skupic sie na boisku a nie na stadionie. Nie ma przypadku ze Lech ich ogrywa bez wysiłku.

Szulczek jest dobrym trenerem ale musi grac z Lechem inaczej. Lech przed meczem wie jak Warta zagra bo oni ciagle graja to samo w derbach. Zero zaskoczenia wiec prosto sie ustawic na nich

2

@Sulimo powiedział pod koniec, że zawodnicy Lecha są lepsi, mają lepsze umiejętności które decydują o wyniku.

0

@Krzysztof1987 I to tez jest prawda. Ale jak sie gra ciagle to samo to czego on oczekuje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?