- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 972 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 972 Culés
3
Wy się dziwicie że w Hola La Liga głupoty gadają, jak oni tam widzą Urbana jako selekcjonera i to ich wymarzony kandydat :D
1
@against_modern_football wolę Urbana niż Probierza
1
@against_modern_football Ja też widzę Jana Urbana jako selekcjonera.Przynajmniej na okres przemiany generacji tej obecnej na nową.Trzeba się nastawić,że przez 2-3 lata,wielkich sukcesów to Polska piłka nie osiągnie.Ja,tak się nastawiam przynajmniej.Nie wiem jak inni.
4
@against_modern_football Urban to dobra opcja nie to co beton probierz
0
@against_modern_football kto nie zostanie tym trenerem będą go cisnąć jak punkty straci, nawet jak zremisuje w towarzyskim. Ja się dziwię że ktoś idzie na tą hłostę dobrowolnie. Polacy nie popuszczą
0
@against_modern_football Z tych co są dostępni na rynku jestem w stanie się zgodzić.
0
@Sulimo Mi się wydaję,że Pan Janek może być lepszym selekcjonerem niż trenerem klubowym.Adam Nawałka,przynajmniej miał cały 2013 rok na sprawdzanie piłkarzy..obecnie selekcjonerzy w Polsce tradycyjnie nie mają czasu.
1
@against_modern_football Urban akurat nie byłby zły. Najgorsza opcja z tych, które się przewijają to Probierz.
4
@P33ck Jedyną zaletą Michała Probierza jest to,że wygląda jak Pep Guardiola.Więcej zalet na szybko nie znajdę..
1
@barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Sulimo @hayek @P33ck Panowie poważnie? Nie wiem co widzicie w tym Urbanie ale dla mnie to bardzo średni trener bez znaczących sukcesów (bo mistrzostwo i puchar z Legią to żadne osiągnięcie jeśli chodzi o nasze krajowe podwórko), w Górniku za wiele nie wojuje i nie grają oni ciekawej piłki. Jak Urban liznął większej piłki to uciułał 1,11 PNM. Probierz to oczywisty dramat także nie ma co pisać o tym polskim betonowym Guardioli.
1
@against_modern_football Ja,nie widzę problemu w Selekcjonerze Janie Urbanie.To był bardzo dobry piłkarz,więc posłuch w szatni mieć będzie.Jego drużyny grają bardzo przyjemną dla oka piłkę,jak na Polskie warunki dość widowiskową,a że Pan Janek lubi Hiszpańską piłkę i na niej wzoruje swoje drużyny to czemu miałby PZPN,nie zaryzykować? I tak eliminacje są przegrane,więc może w spokoju zbudować ekipę na baraże 2024.Wolałbym aby Marek Papszun,poczekał na ustąpienie Prezesa Kuleszy w 2025.