8

@AFA90 Karma is a bitch :)

0

@escarabajo Dostaniemy cos za niego?

0

@MesQueUnClub96 było "kiblowanie" czy to jeszcze nie czas na otrzęsiny?

1

@Kuba_1 Krótko i na temat. Szanuje Deco :)

0

@GeneralXavi Gorzej nie zagraja od XaviBall

0

@arasz1819 Dzieki kolego :/

1

Lech? Znowu zawiódł
Barca? Wygrana w takim stylu ze chce sie rzygac.

Co mi zaproponuje SantosBall???

1

Ide spac z nastawieniem ze w koncu nawet za Xaviego drużyna zacznie grac lepiej.

1

Mysle ze Laporta widzi co sie dzieje. Głupi nie jest i powinien szukac alternatywy. Nie mówie ze teraz ma zwalniac ale niestety smutna prawda jest taka ze wiecej z Xavim nie osiagnieny.

On kompletnie sie pogubił a piłkarze cofaja sie w rozwoju...

7

2 tyg urlopu od oglądania Barcelony.

Jak to brzmi w ogóle?!

Jestem Kibicem Lecha Barcy i Polski i czy ja moge poprosic o jakis dobry necz w koncu?!

4

Za Koemana takiej tragedii nie było jak to co my gramy w tym sezonie.

10

XaviOut.

To jest hańba co gra jego drużyna i jaki regres zaliczaja nasi młodzi

6

Wiecie co jest najgorsze?

Xavi krzywdzi i Gaviego i Balde tym ustawieniem. Daliby mu Felixa czy Ferrana by zrobili miejsce Balde a tak chłop gra tam bez wsparcia

0

@AlexDark00 To macie wiele wspólnego

7

Masz w formie Ferrana to wystawiasz Gaviego który sie meczy jako fałszywy LS.

Ja pier czy Xavi takich rzeczy nie widzi czy nie chce widziec?

8

Najgorszy na boisku jest Xavi

Ile jeszcze bedziemy meczyc bułe w tym ustawieniu?

1

Gundo ma fenomenalne te wrzutki

Ale Xavi to kur mógłby zaczac grac 433

1

Motor jaki mental xD

1

Szkoda tego Roberto... No ale bracia Joao sa po 1 treningu

4

Where is Bruno?

0

@Medium Nie trawie typa xd

1

@MOLESTA Nie wydaje mi sie

0

Z bólem przyznaje ze zazdroszcze mentalu i jakosci Legii.

Tych 2 rzeczy bardzo brakuje w Lechu w tym sezonie i to cos o czym musi pomyslec i trener i własciciele

5

Motor Lublin idzie po ekstraklase ;)

1

Bilbao mallorca najgorszy mecz sezonu. Dramat co oni zafundowali w 90 min.

0

Mallorca nie gra tak brudno jak getafe ale to jest tak samo obrzydliwa druzyna. Autobus+wybicia na pałe

1

@Emhyr Zarobimy na nim. Grosze czy miliony to sie zobaczy

1

@LeonadisPL Mika Mármol

0

@stickie Elegancko :)

1

@LeonadisPL To sie zainteresuj. Młody stoper ze swietna technika i inteligencja. Bardzo dobry sezon póki co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?