Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@AFA90 Karma is a bitch :)
0
@escarabajo Dostaniemy cos za niego?
0
@MesQueUnClub96 było "kiblowanie" czy to jeszcze nie czas na otrzęsiny?
1
@Kuba_1 Krótko i na temat. Szanuje Deco :)
0
@GeneralXavi Gorzej nie zagraja od XaviBall
0
@arasz1819 Dzieki kolego :/
1
Lech? Znowu zawiódł
Barca? Wygrana w takim stylu ze chce sie rzygac.
Co mi zaproponuje SantosBall???
1
Ide spac z nastawieniem ze w koncu nawet za Xaviego drużyna zacznie grac lepiej.
1
Mysle ze Laporta widzi co sie dzieje. Głupi nie jest i powinien szukac alternatywy. Nie mówie ze teraz ma zwalniac ale niestety smutna prawda jest taka ze wiecej z Xavim nie osiagnieny.
On kompletnie sie pogubił a piłkarze cofaja sie w rozwoju...
7
2 tyg urlopu od oglądania Barcelony.
Jak to brzmi w ogóle?!
Jestem Kibicem Lecha Barcy i Polski i czy ja moge poprosic o jakis dobry necz w koncu?!
4
Za Koemana takiej tragedii nie było jak to co my gramy w tym sezonie.
10
XaviOut.
To jest hańba co gra jego drużyna i jaki regres zaliczaja nasi młodzi
6
Wiecie co jest najgorsze?
Xavi krzywdzi i Gaviego i Balde tym ustawieniem. Daliby mu Felixa czy Ferrana by zrobili miejsce Balde a tak chłop gra tam bez wsparcia
0
@AlexDark00 To macie wiele wspólnego
7
Masz w formie Ferrana to wystawiasz Gaviego który sie meczy jako fałszywy LS.
Ja pier czy Xavi takich rzeczy nie widzi czy nie chce widziec?
8
Najgorszy na boisku jest Xavi
Ile jeszcze bedziemy meczyc bułe w tym ustawieniu?
1
Gundo ma fenomenalne te wrzutki
Ale Xavi to kur mógłby zaczac grac 433
1
Motor jaki mental xD
1
Szkoda tego Roberto... No ale bracia Joao sa po 1 treningu
4
Where is Bruno?
0
@Medium Nie trawie typa xd
1
@MOLESTA Nie wydaje mi sie
0
Z bólem przyznaje ze zazdroszcze mentalu i jakosci Legii.
Tych 2 rzeczy bardzo brakuje w Lechu w tym sezonie i to cos o czym musi pomyslec i trener i własciciele
5
Motor Lublin idzie po ekstraklase ;)
1
Bilbao mallorca najgorszy mecz sezonu. Dramat co oni zafundowali w 90 min.
0
Mallorca nie gra tak brudno jak getafe ale to jest tak samo obrzydliwa druzyna. Autobus+wybicia na pałe
1
@Emhyr Zarobimy na nim. Grosze czy miliony to sie zobaczy
1
@LeonadisPL Mika Mármol
0
@stickie Elegancko :)
1
@LeonadisPL To sie zainteresuj. Młody stoper ze swietna technika i inteligencja. Bardzo dobry sezon póki co