Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@DonMatteo901 Kolejny pacjent z choroszczy uciekł. Kurde a myslałem ze tylko mi sie udało :]
0
@MOLESTA Jadymyyyyyy!
0
@Destroyer_of_Worlds Ragnarok był swietny. Love and Thunder tylko znosny ;/
0
@qbuteq Panuje pesymizm w klubie xD
0
@barcelonaLM Love and Thunder wygladał słabo w porównaniu z Avengers i Thorami poprzednimi ale i tak lepszy niz inne twory mcu
Chris jako Thor to totalny pogchamp
1
Podobno ma powstac Thor 5
Ktos moze mi to potwierdzic?
Btw Thor i Dr Strange chyba najlepsze postaci z mcu
1
@Kgorecki2500 Pilnuj swoich bo jeszcze w pierdlu wylądujesz :]
1
https://swiatzwierzat.pl/kot-kleptoman-wraca-z-niezwyklymi-zdobyczami-wlascicielka-natychmiast-wzywa-swiadkow-z-calej-okolicy-lt-em-310823
Haha kot kleptoman xD
@Kgorecki2500
0
@QuaReL Słaba a mimk wszystko i tak druga najwieksza marka w piłce :)
2
De Zerbi wez pakuj sie razem z Fatim w 2024 do Barcelony :)
0
@Criss18Barca No to wez rozbieg i wiesz co dalej
6
@tbas Tytan intelektu. Kolejny w sumie
3
@Criss18Barca Durny jestes? Cały sezon z Ferranem? Wysypie sie i kto zagra?
4
@Deviler Obecnie tak ale niewiadomo jak bedzie z czasem a Lewy jest nam niezbedny poki Roque nie ma w klubie
16
Ludzie kochani co wy macie we łbach. Sprzedac jedynego rasowego napastnika? Czy wy macie ujemne iq?
4
@thatstrue Gavi wyjasni tego troglodyte xd
1
@Emhyr Oby oby.
0
Pany dawac mi takie grupy
Liverpool Betis Rakow Freiburg
Fenerbache Fiorentina Legia Aberdeen
2
Nie żadne tolkieny riordany pottery to uniwersum Barcy jest topowe xD
Btw dzieki Disney za czarna Annabeth. .
0
@Emhyr Formalna to słowo klucz. Porozumienie było ustne
1
@esem91 Co w tym dziwnego? Po co składac oferte jak sie nie ma pewnosci czy bedzie mozna podpusac go
3
@michal26 O tyle dobrze ze nie ma dziury w budzecie Lecha i brak awansu był wpisany w to.
Ale no Lech musi kupic 9 i zastepce Pereiry no i kogos w typie Iviego Lopeza
2
Patrzac na Lecha Legie i Rakowa to mozna by zmontowac niezła ekipe na LM
No nic. Lech musi sie wziac w garsc i spróbowac za rok sie odkuc. Ale Rutkowscy musza sypnac groszem bo inaczej Lech straci dystans do Legii i Rakowa
0
@Chaoss Lech kadrowo jest słabszy od Legii i Rakowa co z bólem przyznaje
Legia bierze to w tym sezonie
2
Skipper lubi to ;)
6
I cyk zemsta na dunczykach dokonana xd
1
@P33ck Live Betis Rakow Freiburg
1
@Barcasub Widziałem wczesniej ale nie z tak dobrej powtórki
5
Na FB wyskoczyła mi powtórka gola Kopenhagi...
To jest dramat co zrobił Kovacevic. Ten strzał nie miał prawa dac gola.
6
@Poversky1000 Uu kandydat na głupote miesiaca