14

@DonMatteo901 Kolejny pacjent z choroszczy uciekł. Kurde a myslałem ze tylko mi sie udało :]

0

@MOLESTA Jadymyyyyyy!

0

@Destroyer_of_Worlds Ragnarok był swietny. Love and Thunder tylko znosny ;/

0

@qbuteq Panuje pesymizm w klubie xD

0

@barcelonaLM Love and Thunder wygladał słabo w porównaniu z Avengers i Thorami poprzednimi ale i tak lepszy niz inne twory mcu

Chris jako Thor to totalny pogchamp

1

Podobno ma powstac Thor 5

Ktos moze mi to potwierdzic?

Btw Thor i Dr Strange chyba najlepsze postaci z mcu

1

@Kgorecki2500 Pilnuj swoich bo jeszcze w pierdlu wylądujesz :]

0

@QuaReL Słaba a mimk wszystko i tak druga najwieksza marka w piłce :)

2

De Zerbi wez pakuj sie razem z Fatim w 2024 do Barcelony :)

0

@Criss18Barca No to wez rozbieg i wiesz co dalej

6

@tbas Tytan intelektu. Kolejny w sumie

3

@Criss18Barca Durny jestes? Cały sezon z Ferranem? Wysypie sie i kto zagra?

4

@Deviler Obecnie tak ale niewiadomo jak bedzie z czasem a Lewy jest nam niezbedny poki Roque nie ma w klubie

16

Ludzie kochani co wy macie we łbach. Sprzedac jedynego rasowego napastnika? Czy wy macie ujemne iq?

4

@thatstrue Gavi wyjasni tego troglodyte xd

1

@Emhyr Oby oby.

0

Pany dawac mi takie grupy
Liverpool Betis Rakow Freiburg
Fenerbache Fiorentina Legia Aberdeen

2

Nie żadne tolkieny riordany pottery to uniwersum Barcy jest topowe xD

Btw dzieki Disney za czarna Annabeth. .

0

@Emhyr Formalna to słowo klucz. Porozumienie było ustne

1

@esem91 Co w tym dziwnego? Po co składac oferte jak sie nie ma pewnosci czy bedzie mozna podpusac go

3

@michal26 O tyle dobrze ze nie ma dziury w budzecie Lecha i brak awansu był wpisany w to.

Ale no Lech musi kupic 9 i zastepce Pereiry no i kogos w typie Iviego Lopeza

2

Patrzac na Lecha Legie i Rakowa to mozna by zmontowac niezła ekipe na LM

No nic. Lech musi sie wziac w garsc i spróbowac za rok sie odkuc. Ale Rutkowscy musza sypnac groszem bo inaczej Lech straci dystans do Legii i Rakowa

0

@Chaoss Lech kadrowo jest słabszy od Legii i Rakowa co z bólem przyznaje

Legia bierze to w tym sezonie

2

Skipper lubi to ;)

6

I cyk zemsta na dunczykach dokonana xd

1

@P33ck Live Betis Rakow Freiburg

1

@Barcasub Widziałem wczesniej ale nie z tak dobrej powtórki

5

Na FB wyskoczyła mi powtórka gola Kopenhagi...

To jest dramat co zrobił Kovacevic. Ten strzał nie miał prawa dac gola.

6

@Poversky1000 Uu kandydat na głupote miesiaca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?