0

Jutro to bedzie sie działo w klubach. Trzeba sie przygotowac ;)

6

@macio_944 Wole nature kotów a dzwiek mruczenia idealny do zasypiania

0

@AlvaroHanso Dziekujemy za opinie

2

"Jedyne, co się panu Bogu udało, to kot"

Factos. Koty piekne zwierzęta i najlepsi przyjaciele jak sie wie jak z nimi sie obchodzic

0

Dla odmiany moze Barca trafic na nieco lepsza grupe :x?

0

@Kuba_1 Barca BVB Celtic Szahtar

4

@Barcasub Lamine Yamal/Jude Belingham

5

Imo Szacun dla Rakowa.

Dwumecz zawalił Kovacevic i Szwarga

0

@barcelonaLM Było grac tak od poczatku to moze by przeszli

4

Katastrofalne te wrzutki :/

0

@Medium W takim momencie..

2

Imo Szwarga dał dupy z tym Piaseckim

1

Rozumiem ze Felixa mozna nie lubic ale nie mozna mu odmówic umiejetnosci które od Ansu ma większe.

Dla mnie bedzie startował z czysta karta i moze dla odmiany odpali u nas

0

No i brawo. Moze jeszcze sie uda

1

Imo Kittel spore rozczarowanie po dobrym starcie. Cos jak Hotic z Lecha

1

@Kuba_1 Upgrade. Felix to nie jest placek tylko nikt go nie umiał wykorzystac bo ma duze umiejetnosci

0

@SeWo77 Gosc jest po urazie

1

@FcPortoFan1999 Dunczycy potrafia sie madrze bronic i w tym meczu Rakow jest bez argumentow z przodu

0

Trzeba popcorn kupic na ostatnie dni okna xD

0

@michal26 No i Rakow sam sobie winny. Kopenhaga to nie Karabach czy Aris

0

Raków musi sie jeszcze bardziej otworzyc

0

@michal26 Ale jaki hejt. W tym meczu Dunczycy sa lepsi i mogli 2;0 do przerwy prowadzic

Po prostu Kopenhaga jest duzo bardziej doswiadczona i korzysta z tego

0

Piasecki idz ty w...

1

To juz mega pech xD

1

@Bartula Dunczycy madrze sie ustawiaja

0

@FcPortoFan1999 Uraz moze sie odnowic. Nie warto ryzykowac bo potrzebny bedzie niebawem

3

Życze Rakowowi podobnej lub lepszej przygody jak Lech za Rudnevsa lub sezon temu w LKE

Mysle ze tu juz nic sie nie wydarzy

1

@Sysia11 Mysle ze koniec koncow tam Raków był lepszy. Tutaj zderzenie ze sciana

1

@maniak33333 Głupi jestes? Gdzie ja tak twierdze? Kibicuje Rakowowi ale fakty sa takie ze Dunczycy sa lepsi w tym meczu i dwumeczu

0

Dunczycy sa po prostu lepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?