Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro to bedzie sie działo w klubach. Trzeba sie przygotowac ;)
6
@macio_944 Wole nature kotów a dzwiek mruczenia idealny do zasypiania
0
@AlvaroHanso Dziekujemy za opinie
2
"Jedyne, co się panu Bogu udało, to kot"
Factos. Koty piekne zwierzęta i najlepsi przyjaciele jak sie wie jak z nimi sie obchodzic
0
Dla odmiany moze Barca trafic na nieco lepsza grupe :x?
0
@Kuba_1 Barca BVB Celtic Szahtar
4
@Barcasub Lamine Yamal/Jude Belingham
5
Imo Szacun dla Rakowa.
Dwumecz zawalił Kovacevic i Szwarga
0
@barcelonaLM Było grac tak od poczatku to moze by przeszli
4
Katastrofalne te wrzutki :/
0
@Medium W takim momencie..
2
Imo Szwarga dał dupy z tym Piaseckim
1
Rozumiem ze Felixa mozna nie lubic ale nie mozna mu odmówic umiejetnosci które od Ansu ma większe.
Dla mnie bedzie startował z czysta karta i moze dla odmiany odpali u nas
0
No i brawo. Moze jeszcze sie uda
1
Imo Kittel spore rozczarowanie po dobrym starcie. Cos jak Hotic z Lecha
1
@Kuba_1 Upgrade. Felix to nie jest placek tylko nikt go nie umiał wykorzystac bo ma duze umiejetnosci
0
@SeWo77 Gosc jest po urazie
1
@FcPortoFan1999 Dunczycy potrafia sie madrze bronic i w tym meczu Rakow jest bez argumentow z przodu
0
Trzeba popcorn kupic na ostatnie dni okna xD
0
@michal26 No i Rakow sam sobie winny. Kopenhaga to nie Karabach czy Aris
0
Raków musi sie jeszcze bardziej otworzyc
0
@michal26 Ale jaki hejt. W tym meczu Dunczycy sa lepsi i mogli 2;0 do przerwy prowadzic
Po prostu Kopenhaga jest duzo bardziej doswiadczona i korzysta z tego
0
Piasecki idz ty w...
1
To juz mega pech xD
1
@Bartula Dunczycy madrze sie ustawiaja
0
@FcPortoFan1999 Uraz moze sie odnowic. Nie warto ryzykowac bo potrzebny bedzie niebawem
3
Życze Rakowowi podobnej lub lepszej przygody jak Lech za Rudnevsa lub sezon temu w LKE
Mysle ze tu juz nic sie nie wydarzy
1
@Sysia11 Mysle ze koniec koncow tam Raków był lepszy. Tutaj zderzenie ze sciana
1
@maniak33333 Głupi jestes? Gdzie ja tak twierdze? Kibicuje Rakowowi ale fakty sa takie ze Dunczycy sa lepsi w tym meczu i dwumeczu
0
Dunczycy sa po prostu lepsi