3

@michal26 Nie. Mysle ze to nie kwestia trenera

2

Ale widac ze Kopenhaga mądrze rozgrywa ten dwumecz. Bramki moze troche z dupy ale dobrze sie bronia

0

@takisobiektos Na pewno utrudnił.

0

@takisobiektos Otworzyc tez sie nie moga bo 3 gol zakonczy rywalizacje

2

Ja traktuje wypożyczenie Ansu jak chwilowy oddech od jego pensji.

1

@Kidd Zbyt jednowymiarowy i surowy. No i Suarez dupa go wciagał

0

@Emhyr Krok blizej do pucharu xD

0

@Encore Imo dobry. Jak sie odbuduje to klub zyska. Jak nie to bedzie trzeba sie definitywnie pozegnac

0

@bartas97 Warto ryzykowac kolejnym urazem? LE tez git.

2

@Comentateiro Wczesniej bronił ponad stan. Wychodzi na zero

0

@bartas97 Mi tego mówic nie musisz ale Raków a dokładniej jego kibice nie zachecaja innych by im kibicowac.

Ja wam kibicuje w pucharach.

5

@bartas97 Nie każdy musi im kibicowac.

2

@LukaszFan Dokładnie tak.

1

Naprawde ktos uwaza ze Raków gra lepiej? Cała połowa pod kontrola Kopenhagi

6

Nie no gol na konto bramkarza. Co on odwalił? To nie miało prawa wpasc

1

@Bobo25 Naprawde akurat kibic Pogoni nie powinien sie na ten temat wypowiadac.

Lecha tez w sumie xd

0

@kamilop Yeboah uraz ;(

1

Teraz Kopenhaga spokojnie moze sie zamknac i próbowac kontra dobic rywala :(

0

Ooo nieeee. Bardzo trudna sytuacja Rakowa

0

@kazbychu Wichniarek xD

0

Kopenhaga doskonale wie co ma robic.

Raków z czasem otworzy sie i to moze ich duzo kosztowac

0

@wojopancer Tak tak wszyscy przeciwko Rakowowi

0

Żeby to sie nie zemsciło zaraz

0

@Barca1922 Jude MVP miesiaca.

0

@michal26 Zobacz ilosc kontuzji na poczatku sezonu w klubach. Wincyj tourne etc wincyj

0

@Litman Bierz pod uwage ilosc kontuzji i rywala

3

2

Co jak co ale Grabara jest bardzo dobrym bramkarzem. Osobiscie nie lubie typa ale co nieco potrafi w bramce

0

@Litman Duzo urazów

0

@AdiKingu96 Może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?