La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1001 Culés

0

Nie jest to wybitny mecz ale cos rusza w Lechu.

Baardzo dobry Gurgul Hotic Sousa i Marchewa

0

@Sulimo Pytanie czy w Lechu,coś pójdzie do góry po wygranych derbach,czy to tylko przypadkowa wygrana.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko zobacz ile urazów i absencji. Ciezko złapac rytm jak co chwile ktos wypada

0

@Sulimo W związku z brakiem Europucharów,to idzie sobie poradzić z tymi urazami i absencjami.Najgorzej to oczywiście sytuacja wygląda z Ishakiem po tej chorobie.

0

@FcPortoFan1999 No to jest dramat. Sobiech to dzoker a nie gosc na podstawowy skład. Szymczak to bardziej 10 a Marchewa moze grac jako fałszywa 9 ale no brakuje killera typowego

0

@Sulimo Artur Sobiech,to jeden z bardziej zmarnowanych talentów w Polsce XXI wieku.Wydawało się że w Hannoverze,osiągnie więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?