Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie no szanujmy sie. Ich to powinni 3 garniturem przejsc
0
@FcPortoFan1999 Raczej do kolejnego meczu powinno sie poprawic ale no Lech ma pecha do urazow na start ligi zwłaszcza z obroncami.
2
Lech znowu poczatek sezonu i kontuzji pełno +masa piłkarzy po urlopach..
Dagerstal uraz Kwekwe problem z reka a Ishak i Szymczak nie gotowi na 90 min.
Stawiajcie remis lub porazke Lecha z piastem
2
@arsenallondyn0 Ale nie sa. To była jedna z bardziej fotogenicznych erupcji. Tam co chwile robiono niesamowite zdjecia
9
Calbuco
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2jR56swQed5NAdsaciqfDGm9w8aWuDNvIlA&usqp=CAU
Jest to aktualnie drzemiacy Stratowulkan położony w Chile. Ma on wysokosc 2015m n.p.m i leży obok dwóch jezior Llanquihue oraz Chapo. Calbuco to andezytowy stratowulkan o silnie wybuchowym charakterze którego magma zawiera ok 60% krzemionki co powoduje gwałtowne erupcje. Krater w szczycie wulkanu ma ok 500m szerokosci. Ostatnia poważna erupcja miała miejsce w 2015 roku a jej siłe oszacowano na VEI-4.
W czasach historycznych miał conajmniej 13 potwierdzonych erupcji o dosc gwałtownym charakterze.
Erupcja z 1893 i 2015 były bardzo do siebie podobne i obie miały 4 stopen na skali VEI.
Kilka epickich zdjec z erupcji w 2015
https://cdn.theatlantic.com/media/img/photo/2015/04/the-eruption-of-chiles-calbuco-volc/c01_470799654-1/original.jpg
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/aa/1e/5a917b7889ec3_o_medium.jpg
https://www.staugustine.com/gcdn/authoring/2015/04/23/NSAR/ghows-LK-b360a3e7-299f-4e01-ac89-e725a7f83471-87303c77.jpeg?width=660&height=413&fit=crop&format=pjpg&auto=webp
https://volcano.si.edu/images/bulletin/358020/358020_BGVN_001.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7GNRhlci8d_Z5f4NGQrGQNUvQTeZdNmWmhA&usqp=CAU
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
0
@Emhyr Dla mnie tak. Ale to moja subiektywna opinia.
12
@gumaz To jedna z wiekszych tragedii na tej stronie :/
1
@karolszymek Ja nie mam faworyta. Kazdy pszeniczniak mi smakuje ale zaskoczony jestem perła. Niby koncerniak(Topowy) ale im to piwo wyszło i 4 zł to baardzo fajna cena. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego piwa pszenicznego
6
@macio_944 wiem ze lubisz piwa pszeniczne.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtkJALm_4Nnjb2JWzNgD94vHCuafjqxOpFxA&usqp=CAU
Polecam spróbowac. Perła pszeniczna jak za 4 zł smakuje bardzo dobrze i żałuje ze 1 tylko kupiłem
1
@MesQueUnClub96 https://www.filmweb.pl/serial/Castle-2009-488486
7.6 to dobry wynik jak na filmweb.
3
@MesQueUnClub96 Bo to stary serial z 2009 wiec ciebie na swiecie nie było
1
Castle to jeden z tych niepozornych seriali do którego wracam regularnie.
Stana Katic jako Beckett top :)
0
@ToWinaSedziego A to prawda pare scen Jacksona mogłyby spokojnie sie w ksiazce znalezc
1
@MesQueUnClub96 Wybor miedzy dzuma a cholera ale wybrałbym polityke
1
@MesQueUnClub96 Poza polityka mogliby i ciebie uciszyc :]
1
@ToWinaSedziego Taka koalicja to tylko wymysł filmowy. Nie było pod Jarem elfów poza Legolasem.
2
@FcPortoFan1999 Mogliby dac wieczna cisze wyborcza tutaj ale byłoby to sprzeczne z idea LaBamby
2
@ToWinaSedziego Lepsze to niz obrzucanie sie guwnem przez nasze polityczne elyty
9
Eh do wyborów jeszcze troche czasu a juz tu nie idzie wytrzymac z powodu kłótni. Wszyscy sa siebie warci Tuski Konfiarze i pisowcy.
Serio idzie sie porzygac od tego.
Odechciewa sie tu przesiadywac.
Dobranoc ;)
0
@bartekvisca Ja tam lubie ten słony smak i nie zajadam go z zurawina
1
@MesQueUnClub96 Dzieki za ta garsc bezcennych informacji
0
Oscypek? Top. Ale taki ino górolski a nie jakies pizdryki ze sklepu. Tak sa takie niestety :/
0
Tymczasem w Niemczech bodaj lata sobie po miescie Lwica.
Biada temu ktos sie natknie na nia. Nie dosc z kot to jeszcze baba i pewnie do tego wsciekła
0
@MarcepanowyKsiaze Pokaz fote to ocenimy
11
@Bartek_VEB Po co czekac
0
F1 wróci do Eleven?
0
@Kgorecki2500 To byłoby samobojstwo Rosji. Erdogan to cwany lis do tego ma interesy z USA. Ameryka chetnie by pomogła gdyby była okazja bardziej pognebic swołocz
2
@pikass14 Jak zwał tak zwał. Dyskont lepiej brzmi
0
@tristan87 Dlatego od lat kupuje w dyskontach. Nie dosc ze 90% taniej to i perełki mozna znalezc
3
Uwielbiam dyskonty.
Za 5 zł dorwałem bluzke Champions League praktycznie w idealnym stanie. Oryginał to nie jest ale i tak swietny interes. Do tego za 2zł bezrekawnik AEK Ateny ;)