0

@KlonaZepan "Jak tak ci sie podoba to sie z nia ożen i sie przeprowadz"

Zastosowałem tylko sposob twojego myslenia :)

1

@KlonaZepan To było w twoim kierunku xD

Podsumował brednie ktore wypisujesz

5

@adambądkowski93 Najlepsze derby w polsce.

5



Wlazły show. Legenda Skry i najlepszy polski atakujacy w ostatnich latach. Ani Kurek ani nikt inny nie miał do niego startu.

Szkoda ze w finale Skre wydymano i to Zenit wygrał LM..

7



Islandia. Trwa erupcja szczelinowa która mozna dostrzec na kamerze widac szczeline i lawe z niej wydobywajaca sie

1

@BordowyPtak Moze nie dziwne ale od paru lat wulkany a od dzieciaka Tolkien

1

Tak jak pisałem na Islandii rozpoczeła sie kolejna juz erupcja szczelinowa.

Zapowiadało sie na to od dawna zwłaszcza ze dochodziło do regularnych i płytkich wstrzasòw zwiazanych z przemieszczaniem sie magmy ku górze.

Zobaczymy jak długa bedzie ;)

1

@Bocheno1 Bo film ogladam :/

Ztedzta pisałem o tym ze sie to zbliza

1

@tomek8756 Nie no ale mnie nie oznaczaj ja z przyzwyczajenia herbuje lucka

1

@reloaded Reinfield z Nicolasem Cage. Jeszcze ciepły jest ten film

2

@Sangria A to ze to atrakcja to prawda. Islandia lub Góry Kaskadowe to moje marzenie ale raczej sie ono nie spełni :/

1

@Sangria To akurat nic nowego. Kolejna erupcja szczelinowa sie szykuje. Raczej nie zagrozi to zyciu ludzi tam mieszkajacych

0

@Kim Kallstrom Raczej kolejna erupcja szczelinowa sie szykuje. Podobna do 2019 i 2021 bodajze. Raczej nie grozna

1

@Foro Niestety nie moge podawac publicznie takich informacji xd

0

Nicolas Cage wraca do formy albo przypadkowo dobrze zagrał w filmie o drakuli. Szczerze polecam bardzo dobry komedio horror/akcyjniak.

https://www.filmweb.pl/film/Renfield-2023-877674/photos/1144588

6

Reventador
https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ecuador_k26197.jpg


Jest to aktywny stratowulkan położony w Ekwadorze. Jest to przykład bardzo aktywnego wulkanu który wybucha w miare regularnie. Ma wysokosc 3562m n.p.m. Ostatnia powazna erupcja miała miejsce w 2002 roku kiedy to kolumna osiagneła 17km wysokosci a siłe oszacowano na VEI-4. Wulkan leży na terenie parku narodowego Cayambe-coca i jest czescia Cordillera Real. Reventador posiada także kaldere o szerokosci 4km. Wulkan wznosi sie nad otaczajaca go dzungla. W czasach współczesnych wulkan wybuchł wielokrotnie i były to stosunkowo niegrozne erupcje a to z racji jego położenia. Jednak erupcja z 2002 była zupełnie inna a jej skutki odczuły miliony ludzi a popiół opadł nawet w miejscach oddalonych o 200km

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Kim Kallstrom @kamyk_23 @Lucerfi

0

@HighestInTheRoom Ale od @mekston to wara. Gosc robi dobra robote tutaj

6

@MesQueUnClub96 Przegrałes

0

Skus baba na dziada Hurkacz!

2

@Barcelona1235 LaBamba to offtopic. Tu sie dyskutuje o wszystkim

1

@FcPortoFan1999 Wiem. To pytanie retoryczne

1

Wszystko fajnie ładnie ale co poza serwisem oferuje dziurkacz?

0

Zara Jugol bedzie błagał by wybiła 24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FCB_dimiC Pewnie

5

@FCB_dimiC To przejsciowe

2

To był zajebisty wyscig

Albon top Ferrari flop.

0

Znaleziono ciało Grzegorza Gawlika prawdopodobnie sie posliznał i runał w doline. Grzegorz był autorem projektu 100 wulkanów. Zginał podczas eksploracji japonskiego wulkanu Ontake

Pokój jego duszy[*]

4

@MarcepanowyKsiaze Hahaha dobry zart. Nie ma co dalej dyskutowac. Kokejny "znafca"

10

@MarcepanowyKsiaze Kur Yamal to nie napastnik a Lewy potrzebuje nastepcy bo Fati i Ferran nie sa w połowie tak dobrzy jak Rupert

1

@TheNekro94 Sułtan kosmitów Urszula z Brukseli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?