2

@DaPidejpi Ty to dopiero udany jestes.

Prawie wszystko co do niego pisze jest w formie żartu. Nie znam go osobiscie wiec czemu miałbym go obrażac. Poza tym gdyby @MesQueUnClub96 poprosił o to zeby go nie cisnac to zrobiłbym to bez problemu. Jemu to nie przeszkadza a przynajmniej nie daje po sobie tego poznac.

Ofc przypier sie do mnie gdy po nim cisnie prawie każdy i nie zauważyłem by robił z tego jakis problem.

Odważny sie zrobiłes a jeszcze chwila i skonczysz jak inny uzytkownik.

3

Komentarz usunięty

0

@Bartek_VEB Nie wiem. Musze wrócic do tej animacji

2

https://files.fm/u/c7uxbq2xu#/view/xdsrwmzeh

Simpsonowie top xD

Prorocza bajka :]

2

@BulaKG A co ja cholerny Bear Grylls?

0

@kuz A po naszemu?

2

@Kidd Przeciez nie wypiłbym tego xd
Kubek do dezynfekcji tak na wszelki wypadek

1

Muchy kur jak ja ich nienawidze. Zrobiłem sobie kawe zeby wypic na balkonie. Poszedłem na chwile a gdy wróciłem w kawie pływała menda...

@mucha wal sie!

2

@Kidd Faktycznie.

12

@Kondziubarca Ja pier ludzie. Te pieniadze sa mu należne. Robienie z Messiegl wroga nr 1 jest conajmniej niesmaczne.

Dlaczego miałby zrezygnowac z pieniedzy które uczciwie zarobił.

1

@MesQueUnClub96 No to czemu jeszcze posłem nie zostałes? LaBamba musi miec przedstawiciela w cyrku na wiejskiej!

5

@MesQueUnClub96 z ciekawosci w jakiej dziedzinie ekspertem nie jestes?

Prawdziwa z ciebie złota raczka marnujesz sie na LaBambie

1

@fart Ofc poza Lublinem..

1

Mnie tylko ciekawi kogo teraz barca spróbuje sciagnac poza tym nieszczesnym Romeu.

Fabricio Diaz byłby fajna opcja.

0

@pt9 Nie wiem choc sie domyslam

2

Nic tylko życzyc podobnej kariery co Demir.

Na rynku jest wielu ciekawych piłkarzy o których warto powalczyc.

Może by tak Laporta zlał w koncu pereza i wyszedł z tej superligi?
Co nam niby daje układ z nim?

0

@TheNekro94 Sa na to bardzo duze szanse. Zwłaszcza ze tam nie pogra za wiele o ile w ogole.

Płakac po nim nie bede

4

@Bartek_VEB Bo kota nie wolno karac. Chcesz go oswoic to nagradzaj za dobre uczynki jak np poprawbe uzycie kuwety.

Kot nie zna pojecia kary wiec nie na sensu go karac tylko utrwalac pozytywne zachowania

0

@kulek22 Lody były paskudne xD

Raz w zyciu chyba dorwałem ten furgon

3

@Rust_Cohle Zapisze sobie ta sentencje xD

5

Paradoks sraczki

Rzadko a często.

0

@gumaz Dziwne ze cafe choroszcz jeszcze nie padło

0

@Ghostface Ty dobry agent jestes. Nie umniejszam talentu Neymarowi a jedynie zwracam uwage na fakt ze tutaj miał wszystko a wybrał dolary od szejka.

Rogue to inna pozycja i to ze nie jest tak efektowny nie oznacza ze bedzie mniej efektywny.

Neymar miał talent którego długo nikt miec nie bedzie. Tylko co z tego jak wolał go marnowac w PSG

1

@gumaz W wieku 69 hue hue :]

5

@Gaz Japier typie on jest nastolatkiem a ty go z Neymarem porównujesz i pomijam fakt ze to inne pozycje. Piłes? Nie pisz

Masz obsesje na punkcie kogos kto napluł kibicom w twarz. Miał tu wszystko a wybrał złota klatke wiec nich gnije tam

4

Kontrowerysjna opinia

Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie zyje

2

@KrwawiaceoczyVEB Franek Dolas lubi to

17

https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2015/1/26/cec36c730cbbbe1f6e016437f247f017/jpg/deon/preview/shutterstock_20711335.jpg

Piekne zdjecie Mount Rainier w USA. Jest to jeden z najpiekniejszych wulkanow na swiecie.

8

@Messibestplayerintheworld I dobrze. Niech dogra ten sezon

1

https://ciekawe.org/wp-content/uploads/2016/11/2-728x475.jpg

Niebieska lawa ze stratowulkanu Ijen z Indonezji. Własciwie to płomienie sa niebieskie a to ze wzgledu na spalanie siarczanu rozgrzanego przez lawe i oddziaływanie tlenu. Efekt widoczny jest tylko noca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?