Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ziemny To ty chyba @MesQueUnClub96 nie czytałes xD
7
@eckov Nie byłby. Juz wole dac szanse Fatiemu
0
@FcPortoFan1999 Dlatego jestesmy tam gdzie jestesmy. Musimy przestac sie bac takich druzyn
0
@FcPortoFan1999 Jak my chcemy rozwoju to musimy zaczac takie zespoły odsyłac z kwitkiem
0
@FcPortoFan1999 I dobrze. Chcemy sie rozwijac to trzeba takie zespoły zaczac ogrywac
8
Zdjecia z erupcji na Islandii
https://tiny.pl/c7qj4
https://tiny.pl/c7qjn
Jest to erupcja szczelinowa i podobnie jak 2 poprzednie Geldingadalsgos i Meradalir jest czescia tzw Ogni Fagradalsfjal
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23
0
@KlonaZepan A po co. Dostarczasz mi rozrywki. Jak sie znudze to faktycznie cie oleje
2
@barcanawieki Tak było nie zmyslam. Tego typu wpisy trzeba traktowac z przymrozeniem oka
0
Komentarz usunięty
0
@KlonaZepan I kto to kur pisze xDD
1
@KlonaZepan Bo to jej decyzja i ma do tego prawa. Niewinni umieraja przez szalenstwo Putina wiec Iga w taki sposob chce ich wspierac i ani mi ani tobie ani nikomu innemu nic do tego.
0
@MesQueUnClub96 Nie. To jest w 90% głupota i zawisc a nie trolling.
@KlonaZepan jesli ktos tu udaru dostał to ty. Wystarczy poczytac wpisy twoje.
Ta opaska to zwyczajne wsparcie zwłaszcza w dobie kiedy do gry dopuszcza sie rosjanki i białorusinki a nie symbol poparcia lub próba zapomnienia o Wołyniu
9
Łaczenie opaski z przegrana(Wszystko na to wskazuje) Igi to jest dopiero wyzszy poziom odklejenia a juz pomijajac to ze życzy sie jej z tego powodu przegranej.
Upały szkodza nie tylko mi :]
1
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-z-kolejnym-wzmocnieniem-klub-potwierdzil-pozyskanie-nastepcy-skorasia/215822-n
No i fajnie @FcPortoFan1999
2
@KlonaZepan Parodia to ty jestes :)
2
@KlonaZepan No beka. A widzisz różnice w sylwetkach czy lubisz pisac głupoty po prostu?
Logiczne ze kobiety nie beda serwowac tak jak faceci chociazby ze wzgledu na swoje gabaryty etc.
Jedynie Serena była tego bliska ale ona bardziej faceta niz kobiete przypominała pod wzgledem sylwetki.
1
@barcanawieki Predzej swinie zaczna latac
2
Lublin z lotu ptaka.
Fajny widok na stare miasto które polecam sobie zwiedzic jesli ma sie okazje :)
https://zapodaj.net/plik-yqpsAWKGhW
0
@KlonaZepan "Jak tak ci sie podoba to sie z nia ożen i sie przeprowadz"
Zastosowałem tylko sposob twojego myslenia :)
1
@KlonaZepan To było w twoim kierunku xD
Podsumował brednie ktore wypisujesz
5
@adambądkowski93 Najlepsze derby w polsce.
5
Wlazły show. Legenda Skry i najlepszy polski atakujacy w ostatnich latach. Ani Kurek ani nikt inny nie miał do niego startu.
Szkoda ze w finale Skre wydymano i to Zenit wygrał LM..
7
Islandia. Trwa erupcja szczelinowa która mozna dostrzec na kamerze widac szczeline i lawe z niej wydobywajaca sie
1
@BordowyPtak Moze nie dziwne ale od paru lat wulkany a od dzieciaka Tolkien
1
Tak jak pisałem na Islandii rozpoczeła sie kolejna juz erupcja szczelinowa.
Zapowiadało sie na to od dawna zwłaszcza ze dochodziło do regularnych i płytkich wstrzasòw zwiazanych z przemieszczaniem sie magmy ku górze.
Zobaczymy jak długa bedzie ;)
1
@Bocheno1 Bo film ogladam :/
Ztedzta pisałem o tym ze sie to zbliza
1
@tomek8756 Nie no ale mnie nie oznaczaj ja z przyzwyczajenia herbuje lucka
1
@reloaded Reinfield z Nicolasem Cage. Jeszcze ciepły jest ten film
2
@Sangria A to ze to atrakcja to prawda. Islandia lub Góry Kaskadowe to moje marzenie ale raczej sie ono nie spełni :/
1
@Sangria To akurat nic nowego. Kolejna erupcja szczelinowa sie szykuje. Raczej nie zagrozi to zyciu ludzi tam mieszkajacych