Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No i po co odpalac relacje z f1 jak na LaBambie mamy to samo.
Brawo @mekston ;)
0
Komentarz usunięty
0
Zapowiada sie kolejna wygrana Maxa chyba
0
@ArterkHD Odpoczynek po siłce
0
@Gracek10 Piszesz to jakby cie dziwiło
1
@Moderacja a może by tak LaBamba premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro twitter może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Mns21 Jesli sie zachowuja jak normalni ludzie to traktuje ich jak rodowitych polakow.
Za to nie znosze tych roszczeniowych :)
13
@Shiver Nigdy nie był na tym poziomie Jeden z najgorszych sedziow ostatnich lat a konkurencje w hiszpanii ma spora
0
@JaroCoach Musk sie bawi w boga twittera i zaraz rozdupcy go na ament
0
@szkutnik91 Tez bedzie znikac?
5
@tristan87 Zniszczył twittera zaczyna sie za Ramble zabierac.
2
Najpierw Musk niszczy twittera a potem kolej na LaBambe?
A idz w pi znaczy sie lec pan w kosmos i nie wracaj
0
@Fabik87 Dopiero to odkryłes?
0
@Chucky No nie pykło bo dementowano to wczoraj kilka razy i ten awatar nie jest bezczeszczeniem symbolu narodowego
https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza
1
@Mario96w Oszukała wszystkich. To zła kobieta jest
0
@Rust_Cohle Panie nie na jakims a na Indianie :/
1
Oby ten nowy Indiana nie był skokiem na nostalgie. Chce sie wybrac ale mam obawy ze moge sie rozczarowac
2
Cos dla fanów Green Day
Holiday vs Boulvar of broken dreams
Jesus of subburbia vs 21 guns
Bang Bang vs Back in the USA
American Idiot vs Revolution Radio
Still Breathing vs Know your enemy
Wake me up when september ends vs 21 century breakdown
Too dumb to die vs Homecoming
Osobiscie wybrałbym;
Holiday
Jesus of subburbia
Back in the USA
American Idiot
Still breathing
Wake me up
Homecoming
6
@Cygan BRC Boże człowieku zaraz przez ciebie migreny dostane.
Masz prawo do swojego zdania które według mnie jest zwyczajnie ograniczone. Spłycasz definicje rodziny do zwiazku mezczyzny z kobieta a rodzina to cos wiecej.
Czemu ludzie innej orientacji według twojego kryterium nie moga nazywac sie rodzina? Liczy sie uczucie a nie płec.
1
@Cygan BRC Nie pasuje mi twoje myslenie a nie twoje zdanie. Rodzina to 2 osób które sie kochaja i płec nie powinna miec tu znaczenia.
Kur chłope duzo mozna stwierdzic na twoj temat wchodzac głeboko w historie postów i na tej podstawie sobie wyrobiłem o tobie zdanie. Jestes ograniczony w kwestii rodziny a w zasadzie w kwestii jej definicji
0
@Cygan BRC Przeciez to ty pierwszy zrobiłes xd.
6
Musk to chyba na łeb upadł. Po co sie meczyc niech od razu rozdupcy w cholere twittera a nie zamecza ludzi swoimi durnymi pomysłami
2
@Mario96w Oczywiscie ze tak. To powinien byc proces który powinien troche potrwac.
Powinno sie edukowac ludzi tak by nie dochodziło do pietnowania i linczowania osób innej orientacji.
Niestety to jest nierealne w polsce gdzie 2 strony polityczne wykorzystuja to do swojej kampanii.
0
@Cygan BRC Wystarczy wejsc w profil i poczytac by to stwierdzic. Masz bardzo ograniczone myslenie w tej kwestii i zaden argument nic tu nie da
2
@Mario96w No wiadomo ze nie zrobia ale adopcja czemu nie? Niestety naszs społecznosc jest taka ze dziecko miałoby piekło w szkole w zwiazku z tym.
3
@Cygan BRC Bo masz siano w głowie.
6
@Cygan BRC Alez ty prostak jestes. @Moderacja wezcie go w koncu z tej strony
17
@Cygan BRC Rozumiem ze piłkarki barcelony bedace w zwiazku nie moga sie nazwac rodzina bo sa tej samej płci? Głupota jak dla mnie. Rodzina nie powinna oznaczac tylko zwiazku mezczyzny i kobiety.
4
Jak mawiał poeta róbta se co chceta.
Osobiscie nie przeszkadzaja mi teczowe awatary. Sam jestem za tym by osoby innej orientacji miały troche wiecej praw m.in do adopcji dzieci czy małżenstw.
Jednak trzeba tez szanowac zdanie drugiej strony której moze to zwyczajnie przeszkadzac. Najlepszy byłby kompromis ale niestety to w tak podzielonym kraju jest nie realne.
Najgorsze jest to ze popadamy ze skrajnosci w skrajnosc zamiast sprobowac osiagnac jakis kompromis.
Narzucanie innym sposobu myslenia mniejszosci do niczego nie doprowadzi a tylko zaogni trwajacy konflikt.
Szkoda zwyczajnie osób które po prostu chca zyc normalnie a sa wciagani w polityczna wojenke 2 stron.
Róbmy dzieci a nie wojne.
0
@Zawsze_Wierny Oho ekspert sie odezwał