Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Mariuszku ale ty o beczeniu to nie wspominaj lepiej :)
@Esteban_ No ja ewidentnie nie jestem przystosowany do takich temperatur. Zawsze wolałem chłodniejsze miesiace typu wrzesien/pazdziernik
@DonAndresFCB Predzej niedowage bym miał niż nadwage. U mnie jest tak duszno ze czuje sie jak w piekarniku. Temperatura to jedno ale duchota jest w powietrzu taka ze nie idzie funkcjonowac
0
@LS @Kosmici lubia to
0
@Medium Tak. Jak jest z 20 stopni albo jest chociaz czym oddychac.
Wszystko otwarte,wiatrak chodzi a i tak jest nie do wytrzymania
1
Nie no ta pogoda to dramat. Pal licho temperature ale jest taka duchota ze wytrzymac nie idzie. Ze 4x juz właziłem pod wode i po 3 min suchy byłem..
Dajcie kurła deszcz.
Ja rozumiem lato i ze to normalka ale bez przesady zeby az tak duszno było.
8
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2022/09/wymien-jednego-superbohatera-ktory_2022-09-19_00-41-49.jpg
Kapitan Wietnam xD
2
Oo taniec deszczu zadziałał
2
@Zoker Czyz nie za to kochamy to forum?
1
@Kidd Zawsze mozna obejrzec na telefonie/pc ;)
0
@Kidd Lotr tylko reżyserska wersja
0
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-06-24/sensacyjne-wiesci-juventus-wycofa-sie-z-europejskich-pucharow/
@BorzyKrzys cos wiesz na ten temat?
0
@tobiasson92 Ale sama armia rosji jest słaba a przynajmniej w stosunku do tego na jaka sie kreowała. A problemy sie pietrza bo stracili mase sprzetu,amunicji i ludzi. A nic nie wskazuje na to by ruscy mieliby zrobic jakis postep na wojnie
1
Jesli sie dogadali to i tak pokazuje to jak słaba jest armia rosji skoro najemnicy mogliby spokojnie do moskwy wjechac.
Nie uwazam by cała ta akcja była ustawka. Pożyjemy zobaczymy co z tego bedzie
0
Zagrywka po to by wycofac sie z ukrainy czy jakis inny cel?
4
Włodek to Je*nie!
Tak to mozna obecnie skomentowac xd
1
@Culers Nie no bez przesady widac ze post humorystyczny
1
@Hasszz Lepiej byc gotowym ;)
1
Trzeba kupic płyn lugola :]
1
@Jacu327 Jeszcze tego pajaca tu brakowało. Dla dobra ludzkosci niech on sie nie wypowiada
7
@tadzik447 Oesu ale w punkt xD
2
@wasacz Zapewne broni sie przed oblężeniem :]
2
@michal26 To niech zrzucaja ale bedzie to opłakane w skutkach. Bedzie 2 czarnobyl.
7
@draxidox I co zrzuca na moskwe xD? Nikt tak głupi nie jest by zrzucic atomówke na swoje podwórko a zrzucenie na inne panstwo spotka sie z odwetem i zniszczeniem rosji
1
@Nazio87 To sie nawojowali xD
2
@FcPortoFan1999 Neron sie przypomina aczkolwiek w przypadku cesarza jest wiele dowodów ze nie on Rzym podpalił
3
@MesQueUnClub96 Nie psuj mi narracji i w ogóle to paszoł won bo pan tu nie mieszkasz
8
Wychodzi na to ze Moskwe zdobyli Polacy a do nich dołaczy zgraja najemników a poległ m.in Napoleon i Hitler troche to zabawne xD
1
@D10SLEO Sa tak głupi ze to nie jest nie realne xD
3
@Danny Gaucho Własnie sobie wyobraziłem go jako kurdoplowata wersje Najmana. Beda koszmary jak nic
12
@Kondziubarca Alez kompromitacja ekipy Putina xD
0
@tbas W ramach odwetu Wagner wysle samolot i rozdupcy ugande ;]