Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@doc Zapakowac i wysłac poleconym
1
Komentarz usunięty
2
@FcPortoFan1999 Tragedia. On nie ma pojecia o trenerce. Gdzie nie przychodzi tam zaraz do katastrofy dochodzi
9
@Artysta9 Nie sprzeda bo nie moze ale moga byc sponsorem
0
@SuperPatsonFCB Ja nie mówie ze to był słaby sezon. Zrobili wynik ponad stan ale na koncu wszystko sie sprowadza do pucharów.
Czy ktos bedzie pamietał o tym ze doszli do finałów? No nie. Zapamieta sie to ze wszystkie przegrali.
Kadra tez dała dupy po całosci
0
@Esteban_ Może nie słaby ale fakty sa brutalne i ludzie beda pamietac o tym ze przegrali wszystko co mogli a to ze doszli do finałów nikogo nie bedzie obchodzic.
0
@Esteban_ To ze Serie A jest lepsze do ogladania nie podlega dyskusji ale koniec konców licza sie puchary a Serie A w 1 sezon przegrała 3
12
Włochy sezon 22/23
Brak kadry na mundialu
Porażka w półfinale LN z Hiszpania
Inter-przegrany finał LM
Roma-przegrany finał ligi europy
Fiorentina-Porażka w finale LKE
Piękny sezon dla Makaroniarzy
Koniec koncow słaba LaLiga konczy z 1 trofeum a Włosi z 3 porazkami w finałach.
5
Lascar
Jest to stromy aktywny stratowulkan położony w Chile. Jest czescia centralnej wulkanicznej strefy Andów. Poza stromizna wulkan charakteryzuje sie duza wysokoscia 5592m n.p.m
Jest to jeden z najaktywniejszych wulkanów w tym rejonie.
Obecnie jego aktywnosc jest zwiazana z zachodnim kraterem wschodniego stożka. Wulkan jest aktywny od conajmniej 50 tys lat chociaz zakres moze byc znacznie wiekszy do nawet 250 tys lat. Nieopodal Lascar lezy jedna z kalder superwulkanicznego kompleksu altiplano puna.
Wulkan miaļ conajmniej 3 duze erupcje w tym o sile VEI 6 o nazwie Soncor z przed ok 26 tys lat. Ostatnia duza erupcja nastapiła w 1993 o sile VEI 4 a bardziej współczesna pochodzi z 2022 roku o stopniu 3.
Lascar jest zbudowany głównie z andezytu i dacytu
Komora magmowa wulkanu znajduje sie na głebokosci od 10 do nawet 40 km a druga jest nieco wyżej. 2 komory oznaczaja ze wulkan ma magme mieszana co oznacza ze erupcje moga sie znaczaco różnic m.in siła.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom
1
https://i.iplsc.com/000CH3OKISELVLC0-C113.jpeg
Dostałem w prezencie. Sa turbo smaczne i jak ktos lubi to polecam kupic w biedrze
1
@Mario96w Oj tak +1. Zapomniałem o kinder ;)
0
Wasza ulubiona czekolada?
U mnie milka karmelowa i wedel mleczna.
0
@Pawlak1992 Jak trzech? Dodi to @MesQueUnClub96 a pseudonim wział sie z tego ze swego czasu spamował o Lukebakio na dzielni i tak zostało.
2
@Pawlak1992 Dodi? Mowa o tym @MesQueUnClub96 jegomosciu który za cel sobie obrał zostanie najgłupszym uzytkownikiem serwisu
0
@Nieznajomy Tych tu akurat nie brakuje ;)
2
@Gaz On nie wróciłby tu tak czy inaczej. Podjał decyzje a klubowi nie dał czasu by ten powrót był realny.
1
@Bobo25 Taki Fan ze nie raz wrzucał fejury na nasz temat bez sprawdzenia zródła a potem prostowac musiał. Nie znosze typa
0
Komentarz usunięty
0
@Cygan BRC Zapominasz drogi cyganie ze wielu kibiców Argentyny miało takze opłacane bilety i pobyt w katarze.
3
@Cygan BRC Nie sadze. Myslisz ze Argentynczycy mieszkaja tylko w swoim kraju? Wielu pojechało do Kataru z innego kraju niz ich ojczyzna. Gdzie inflacja nie wynosi 100% i gdzie na taki wyjazd mozna spokojnie odłożyc.
14
@Cygan BRC Ty to za bystry nie jestes kolego
0
Szczerze tak mi media obrzydziły te pozegnanie Kuby ze nawet nie chce mi sie tego odpalac.
2
@zodiak_10 @sidzej o tobie mowa
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
0
@DonMatteo901 A po cholere? Pedri jest dla mnie lepszy od Barelli.
8
@Essos Kibice Liverpoolu sa z reguły nienormalni xD
1
@TheNekro94 Haha bo wiecie SEGZ
2
No prosze całkiem niedaleko mnie :)
@BorzyKrzys
2
@SenseiFCB @VegetaPolska dałby sie za to pokroic xD
2
@WiernyKatalonii To żart?
2
@MesQueUnClub96 Miałes nie wracac