9

@doc Zapakowac i wysłac poleconym

1

Komentarz usunięty

2

@FcPortoFan1999 Tragedia. On nie ma pojecia o trenerce. Gdzie nie przychodzi tam zaraz do katastrofy dochodzi

9

@Artysta9 Nie sprzeda bo nie moze ale moga byc sponsorem

0

@SuperPatsonFCB Ja nie mówie ze to był słaby sezon. Zrobili wynik ponad stan ale na koncu wszystko sie sprowadza do pucharów.

Czy ktos bedzie pamietał o tym ze doszli do finałów? No nie. Zapamieta sie to ze wszystkie przegrali.

Kadra tez dała dupy po całosci

0

@Esteban_ Może nie słaby ale fakty sa brutalne i ludzie beda pamietac o tym ze przegrali wszystko co mogli a to ze doszli do finałów nikogo nie bedzie obchodzic.

0

@Esteban_ To ze Serie A jest lepsze do ogladania nie podlega dyskusji ale koniec konców licza sie puchary a Serie A w 1 sezon przegrała 3

12

Włochy sezon 22/23

Brak kadry na mundialu
Porażka w półfinale LN z Hiszpania
Inter-przegrany finał LM
Roma-przegrany finał ligi europy
Fiorentina-Porażka w finale LKE

Piękny sezon dla Makaroniarzy

Koniec koncow słaba LaLiga konczy z 1 trofeum a Włosi z 3 porazkami w finałach.

5

Lascar

Jest to stromy aktywny stratowulkan położony w Chile. Jest czescia centralnej wulkanicznej strefy Andów. Poza stromizna wulkan charakteryzuje sie duza wysokoscia 5592m n.p.m
Jest to jeden z najaktywniejszych wulkanów w tym rejonie.
Obecnie jego aktywnosc jest zwiazana z zachodnim kraterem wschodniego stożka. Wulkan jest aktywny od conajmniej 50 tys lat chociaz zakres moze byc znacznie wiekszy do nawet 250 tys lat. Nieopodal Lascar lezy jedna z kalder superwulkanicznego kompleksu altiplano puna.
Wulkan miaļ conajmniej 3 duze erupcje w tym o sile VEI 6 o nazwie Soncor z przed ok 26 tys lat. Ostatnia duza erupcja nastapiła w 1993 o sile VEI 4 a bardziej współczesna pochodzi z 2022 roku o stopniu 3.

Lascar jest zbudowany głównie z andezytu i dacytu
Komora magmowa wulkanu znajduje sie na głebokosci od 10 do nawet 40 km a druga jest nieco wyżej. 2 komory oznaczaja ze wulkan ma magme mieszana co oznacza ze erupcje moga sie znaczaco różnic m.in siła.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom

1

https://i.iplsc.com/000CH3OKISELVLC0-C113.jpeg

Dostałem w prezencie. Sa turbo smaczne i jak ktos lubi to polecam kupic w biedrze

1

@Mario96w Oj tak +1. Zapomniałem o kinder ;)

0

Wasza ulubiona czekolada?

U mnie milka karmelowa i wedel mleczna.

0

@Pawlak1992 Jak trzech? Dodi to @MesQueUnClub96 a pseudonim wział sie z tego ze swego czasu spamował o Lukebakio na dzielni i tak zostało.

2

@Pawlak1992 Dodi? Mowa o tym @MesQueUnClub96 jegomosciu który za cel sobie obrał zostanie najgłupszym uzytkownikiem serwisu

0

@Nieznajomy Tych tu akurat nie brakuje ;)

2

@Gaz On nie wróciłby tu tak czy inaczej. Podjał decyzje a klubowi nie dał czasu by ten powrót był realny.

1

@Bobo25 Taki Fan ze nie raz wrzucał fejury na nasz temat bez sprawdzenia zródła a potem prostowac musiał. Nie znosze typa

0

Komentarz usunięty

0

@Cygan BRC Zapominasz drogi cyganie ze wielu kibiców Argentyny miało takze opłacane bilety i pobyt w katarze.

3

@Cygan BRC Nie sadze. Myslisz ze Argentynczycy mieszkaja tylko w swoim kraju? Wielu pojechało do Kataru z innego kraju niz ich ojczyzna. Gdzie inflacja nie wynosi 100% i gdzie na taki wyjazd mozna spokojnie odłożyc.

14

@Cygan BRC Ty to za bystry nie jestes kolego

0

Szczerze tak mi media obrzydziły te pozegnanie Kuby ze nawet nie chce mi sie tego odpalac.

0

@DonMatteo901 A po cholere? Pedri jest dla mnie lepszy od Barelli.

8

@Essos Kibice Liverpoolu sa z reguły nienormalni xD

1

@TheNekro94 Haha bo wiecie SEGZ

2



No prosze całkiem niedaleko mnie :)

@BorzyKrzys

2

@SenseiFCB @VegetaPolska dałby sie za to pokroic xD

2

@WiernyKatalonii To żart?

2

@MesQueUnClub96 Miałes nie wracac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?