4

Brawo Nieciecza :)

4

Puszcza bedzie grała na Reymonta jesli awansuje xd

2

@Kessie W punkt

2

Najgorzej. Zamówili "Pizze" Hawajska :(

Nie sprzedam sie i nie tkne tej abominacji

2

@skubi99 Moze byc i zero i nie ma to znaczenia

0

W kanadzie takie pożary ze Nowy Jork wyglada jak post apo.

@mekston oni nie odwołaja GP Kanady przypadkiem?

6

@P33ck "Sio na notatnik" :]

1

@Wossi61FCB Z ta Lechia to sie nie rozpedzaj xd

0

@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko

1

Jeszcze pizzerka wlatuje :]

0

@ArcziArtt Dac jej twój adres?

1

2 mecze 2x przeslizgneli sie no ale i tak szacun mimo ze uwazam ze to dziady ;)

0

Motor haha jaki fart xd

0

Awansuja czy nie Motor to dziody :)

1

@MesQueUnClub96 Przeciez twoje poczecie to równie duzy fart.

5

Robotniczy klub sportowy HUWDU.
Robotniczy HUWDU niezwyciężony.
To nic, to nic, że spadliśmy.
Jeszcze odrobimy, puchar będzie nasz!
A na razie dzielny HUWDU
niech nam trzyma się w barażach...


RKS HUWDU
na murawie broni tytułu,
na żylecie ultras fani
za RKS życie by oddali.
RKS do boju,
podniesiemy się z tego gnoju,
druga liga super sprawa,
ale trzecia też ciekawa.
RKS!

Jedyny RKS jaki szanuje!

0

@ArcziArtt Jako rodowity lubelak mam to w rzyci. To 2 liga jest kurła

0

@ArcziArtt Motor to dziady koniec dyskusji

0

@ArcziArtt Dziadami sa i dziadami pozostana ;)

0

@FcPortoFan1999 Jego to do choroszczy powinni odwiezc

3

Ide tort wpieprzac :]

0

Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba!

0

@AFA90 Barca Lipsk Szachtar Celtic

0

Sa takie kluby którym nic juz nie pomoże a sa to:

Motor Dziady Lublin
BvB
To ten ham(huehue)

0

Czyżby znowu trzeba bedzie spiewac Motor to dziady?

4

Motor blisko awansu do 1 ligi. Dawac Lublin do ekstraklasy!

2

@Emhyr To bedzie ironia jak wyjdzie na tym lepiej niz na sojuszu z Realem :]

6

Oko za oko panie Perez. Wbijajac nóz w plecy w sprawie Negreiry pogrzebał projekt SL i pojednał w jakims stopniu Barcelone i LaLiga.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale nie dam małpki 9 latce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?