Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo Nieciecza :)
4
Puszcza bedzie grała na Reymonta jesli awansuje xd
2
@Kessie W punkt
2
Najgorzej. Zamówili "Pizze" Hawajska :(
Nie sprzedam sie i nie tkne tej abominacji
2
@skubi99 Moze byc i zero i nie ma to znaczenia
7
Tym czasem na Hawajach trwa erupcja Kilauei. Kaldera pokrywa sie nowa warstwa lawy i pojawiły sie fontanny
https://images.ctfassets.net/4ivszygz9914/dccaf84b-40a3-4f29-939e-0ab12ef0a49d/421cf1db6c721101ba3cf542977f2f1b/00e0ea5d-89d5-43eb-82b2-bd9df7d7986c.jpg?fm=webp
https://media.npr.org/assets/img/2023/06/08/ap23158571361097_custom-98eb148ce1f411c09804650067318a58f9729461-s600-c85.webp
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
0
W kanadzie takie pożary ze Nowy Jork wyglada jak post apo.
@mekston oni nie odwołaja GP Kanady przypadkiem?
6
@P33ck "Sio na notatnik" :]
1
@Wossi61FCB Z ta Lechia to sie nie rozpedzaj xd
0
@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko
1
Jeszcze pizzerka wlatuje :]
0
@ArcziArtt Dac jej twój adres?
1
2 mecze 2x przeslizgneli sie no ale i tak szacun mimo ze uwazam ze to dziady ;)
0
Motor haha jaki fart xd
0
Awansuja czy nie Motor to dziody :)
1
@MesQueUnClub96 Przeciez twoje poczecie to równie duzy fart.
5
Robotniczy klub sportowy HUWDU.
Robotniczy HUWDU niezwyciężony.
To nic, to nic, że spadliśmy.
Jeszcze odrobimy, puchar będzie nasz!
A na razie dzielny HUWDU
niech nam trzyma się w barażach...
RKS HUWDU
na murawie broni tytułu,
na żylecie ultras fani
za RKS życie by oddali.
RKS do boju,
podniesiemy się z tego gnoju,
druga liga super sprawa,
ale trzecia też ciekawa.
RKS!
Jedyny RKS jaki szanuje!
0
@ArcziArtt Jako rodowity lubelak mam to w rzyci. To 2 liga jest kurła
0
@ArcziArtt Motor to dziady koniec dyskusji
0
@ArcziArtt Dziadami sa i dziadami pozostana ;)
0
@FcPortoFan1999 Jego to do choroszczy powinni odwiezc
3
Ide tort wpieprzac :]
0
Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba!
0
@AFA90 Barca Lipsk Szachtar Celtic
0
Sa takie kluby którym nic juz nie pomoże a sa to:
Motor Dziady Lublin
BvB
To ten ham(huehue)
0
Czyżby znowu trzeba bedzie spiewac Motor to dziady?
4
Motor blisko awansu do 1 ligi. Dawac Lublin do ekstraklasy!
2
@Emhyr To bedzie ironia jak wyjdzie na tym lepiej niz na sojuszu z Realem :]
6
Oko za oko panie Perez. Wbijajac nóz w plecy w sprawie Negreiry pogrzebał projekt SL i pojednał w jakims stopniu Barcelone i LaLiga.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale nie dam małpki 9 latce xD