1

@budel17 Albo siostre przełożyc :]

0

@barcelonaLM Wole juz Carrasco niz Szklanego Naymara do pary z Bombele

1

@hayek Tez prawda xd

0

Żeby transfer Neymara miał jaki sens to raz ze musi byc free a dwa grac za 4-6 mln netto i to pod warunkiem ze zbadaja go z 20x przed podpisaniem umowy xD

0

@takisobiektos Tak se wmawiaj

0

@takisobiektos Ktos bronił zejsc z boiska piłkarzom? Poza tym przegrali bo byli słabsi. Kurtyna

0

@takisobiektos Ta bo tylko na niekorzysc Romy gwizdał xd.

Był słaby w obie strony.

Piłkarze z Florencji powinni byli zejsc i pewnie byłby walkower

0

@takisobiektos Oj boli dupa xd

0

Potężne serie a 2/3 finały w rzyc xd

Pep zrobi 3/3 :)

0

Czyzby Serie A 3 finały w czoko xd?

1

@barcelonaLM W tej sytuacji byłbym murem za Alemanym

0

@barcelonaLM 400 a brakuje ok 40-50 mln do zasady 1:1 wtedy Leo dostałby gwarancje.

Do lipca mamy ffp -250 mln

4

@Snajper10 Wy jestescie nienormalni?

0

@bari_94 Ty kur normalny jestes? W lipcu inny limt w ffp. Zarabiamy 40 mln i dostałby gwarancje.

Nie chciał poczekac wiec co miał zrobic Laporta?

1

No nic po tym dosc smutnym wydarzeniu czas na ogladanie Kilauei.

Zapraszam kto chetny ;)


0

@Emhyr No i dzieki takiej informacji potrzebowałem i takie cos powinni przypiac na LaRambli.

Czyli 40 baniek ok musza zarobic i w Lipcu 1:1 i mozna wtedy zaczac przebudowe na miare naszych mozliwosci tak?

0

@Emhyr O widzisz. Ale czas nie gra na nasza korzysc i tak

1

@jacobFCB A co on miał zrobic jeszcze? Fikołka?

3

Ktos mi powie jakim cudem nam brakuje 250 mln w ffp? Z czego to wynika?

Co niby jeszcze klub ma zrobic by móc na rynku działac w sensowny sposób?

1

@Lionel_Messi10 Laporta zrobił az za wiele by go sciagnac.

Miał zwiazane rece przez durnia z LL

0

Nie chce byc złosliwy ale my nadal musiny sprzedac bodaj 3 piłkarzy by Gundogana ogarnac a nie ma gwarancji ze nie przyjmie oferty City lub Arabow

Ofc moze sie myle i poprawcie mniew tej kwestii

0

@Alistar74 No kur mało zrobili? Zeszli mocno z płacami. Pozbyli sie balastu i dalej beda to robic a my nadal nie mozemy nic zrobic na rynku by jakkolwiek sensownie sie wzmocnic.

Czy wy kur rozumiecie ze tego syfu nie ogarnie sie w 2 czy 3 lata? Mimo to zrobiono bardzo duzo by płacec wygladały duzo lepiej a mimo to nadal sa problemy z ffp.

2

@Derean Co ma piernik do wiatraka? Dług długiem a FFP to zupełnie inna bajka

Zeszlismy z płac o 200+ mln a nadal nie mozemy nic na rynku zrobic. Jak mnie kur tak idiotyczne komentarze irytuja

2

@Sherem Co ma do tego Laporta? Przeciez to krecia robota Tebasa

9

Machina transferowa ruszyła a Barcelona zrzucajac z listy płac Albe i Busiego oraz Pique Griezmanna i Depaya nie moze nikogo kupic i zarejestrowac :]

Przeciez to jest chore.

0

@takisobiektos A co maja długi do tego? Pensje drastycznie zmniejszono w 2 sezony.

Z listy płac polecieli:
Suarez
Mess
Griezmann
Depay
Alba
Busi

0

@Sysia11 Przeciez ZP jest za ten sezon nie za kolejny i mecze do grudnia nie beda miec znaczenia

0

Kompromitacja Tebasa. Zeszli z płac Alba Busi Pique Griezmann i Depay a my nawet Gundogana kupic nie mozemy.

Jakim cuden Laporta jeszcze nie pozwał Tebasa? Przeciez tu wali na kilometr konfliktem interesów skoro jawnie prztznaje sie prezes LL do bycia madridista

O CO KUR TUTAJ CHODZI? CO KLUB MA JESZCZE ZROBIC BY KOGOKOLWIEK KUPIC I ZAREJESTROWAC?!

Sorry za Capsa.

@Redakcja mozecie to jakos wyjasnic?
@michalgajdek

0

@Volk Przyokazji zostajac MS i pewnie zdobywajac kolejna ZP. Ma sie z czego cieszyc xD

1

@Kapiczek jak inne fejury na la ramble?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?