Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Albo siostre przełożyc :]
0
@barcelonaLM Wole juz Carrasco niz Szklanego Naymara do pary z Bombele
1
@hayek Tez prawda xd
0
Żeby transfer Neymara miał jaki sens to raz ze musi byc free a dwa grac za 4-6 mln netto i to pod warunkiem ze zbadaja go z 20x przed podpisaniem umowy xD
0
@takisobiektos Tak se wmawiaj
0
@takisobiektos Ktos bronił zejsc z boiska piłkarzom? Poza tym przegrali bo byli słabsi. Kurtyna
0
@takisobiektos Ta bo tylko na niekorzysc Romy gwizdał xd.
Był słaby w obie strony.
Piłkarze z Florencji powinni byli zejsc i pewnie byłby walkower
0
@takisobiektos Oj boli dupa xd
0
Potężne serie a 2/3 finały w rzyc xd
Pep zrobi 3/3 :)
0
Czyzby Serie A 3 finały w czoko xd?
1
@barcelonaLM W tej sytuacji byłbym murem za Alemanym
0
@barcelonaLM 400 a brakuje ok 40-50 mln do zasady 1:1 wtedy Leo dostałby gwarancje.
Do lipca mamy ffp -250 mln
4
@Snajper10 Wy jestescie nienormalni?
0
@bari_94 Ty kur normalny jestes? W lipcu inny limt w ffp. Zarabiamy 40 mln i dostałby gwarancje.
Nie chciał poczekac wiec co miał zrobic Laporta?
1
No nic po tym dosc smutnym wydarzeniu czas na ogladanie Kilauei.
Zapraszam kto chetny ;)
0
@Emhyr No i dzieki takiej informacji potrzebowałem i takie cos powinni przypiac na LaRambli.
Czyli 40 baniek ok musza zarobic i w Lipcu 1:1 i mozna wtedy zaczac przebudowe na miare naszych mozliwosci tak?
0
@Emhyr O widzisz. Ale czas nie gra na nasza korzysc i tak
1
@jacobFCB A co on miał zrobic jeszcze? Fikołka?
3
Ktos mi powie jakim cudem nam brakuje 250 mln w ffp? Z czego to wynika?
Co niby jeszcze klub ma zrobic by móc na rynku działac w sensowny sposób?
1
@Lionel_Messi10 Laporta zrobił az za wiele by go sciagnac.
Miał zwiazane rece przez durnia z LL
0
Nie chce byc złosliwy ale my nadal musiny sprzedac bodaj 3 piłkarzy by Gundogana ogarnac a nie ma gwarancji ze nie przyjmie oferty City lub Arabow
Ofc moze sie myle i poprawcie mniew tej kwestii
0
@Alistar74 No kur mało zrobili? Zeszli mocno z płacami. Pozbyli sie balastu i dalej beda to robic a my nadal nie mozemy nic zrobic na rynku by jakkolwiek sensownie sie wzmocnic.
Czy wy kur rozumiecie ze tego syfu nie ogarnie sie w 2 czy 3 lata? Mimo to zrobiono bardzo duzo by płacec wygladały duzo lepiej a mimo to nadal sa problemy z ffp.
2
@Derean Co ma piernik do wiatraka? Dług długiem a FFP to zupełnie inna bajka
Zeszlismy z płac o 200+ mln a nadal nie mozemy nic na rynku zrobic. Jak mnie kur tak idiotyczne komentarze irytuja
2
@Sherem Co ma do tego Laporta? Przeciez to krecia robota Tebasa
9
Machina transferowa ruszyła a Barcelona zrzucajac z listy płac Albe i Busiego oraz Pique Griezmanna i Depaya nie moze nikogo kupic i zarejestrowac :]
Przeciez to jest chore.
0
@takisobiektos A co maja długi do tego? Pensje drastycznie zmniejszono w 2 sezony.
Z listy płac polecieli:
Suarez
Mess
Griezmann
Depay
Alba
Busi
0
@Sysia11 Przeciez ZP jest za ten sezon nie za kolejny i mecze do grudnia nie beda miec znaczenia
0
Kompromitacja Tebasa. Zeszli z płac Alba Busi Pique Griezmann i Depay a my nawet Gundogana kupic nie mozemy.
Jakim cuden Laporta jeszcze nie pozwał Tebasa? Przeciez tu wali na kilometr konfliktem interesów skoro jawnie prztznaje sie prezes LL do bycia madridista
O CO KUR TUTAJ CHODZI? CO KLUB MA JESZCZE ZROBIC BY KOGOKOLWIEK KUPIC I ZAREJESTROWAC?!
Sorry za Capsa.
@Redakcja mozecie to jakos wyjasnic?
@michalgajdek
0
@Volk Przyokazji zostajac MS i pewnie zdobywajac kolejna ZP. Ma sie z czego cieszyc xD
1
@Kapiczek jak inne fejury na la ramble?