2

Wraca Messi i wracamy do 433 czy 442 z De jongiem Gundoganem Pedrim i Gavim(Jakims pivotem)?

0

@ToshyFCB Oo panie to trzeba dupe ruszyc

8

@TheNekro94 Introwertycy? Top

Ekstrawertycy? Flop

0

@gumaz Nope na kawie lece xD

0

Jako ze wrzuciłem to koło 5 rano to wrzucam jeszcze raz dla zainteresowanych.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13188449#comment-13188449

Post o superwulkanicznej kalderze Tandano

6

@Emhyr Piekne jest uniwersum barcelony xD

1

https://www.meczyki.pl/newsy/skandal-po-meczu-ligue-1-kibole-zdarli-koszulke-z-8-latka-chorego-na-raka/213210-n

Francja to dzicz straszna no ale co sie dziwic jak to bardziej afrykanskie panstwo przypomina niz europejskie

4

Ojo teraz to dopiero Romero zacznie swoje show.

Uwielbiam typa serio :]

5

Nie moge spac to zarzuce was informacja o pewnej kalderze z Indonezji

Caldera Tandano
Jest to kaldera superwulkanu która powstała ok 2-2,5 mln lat temu w wyniku erupcji o sile VEI-7. Lezy na wyspie Sulawesi w Indonezji. W kalderze znajduje sie obecnie jezioro a wokół sommy wyrosły 4 stratowulkany a sa to:
Lokon-Empung
Mahawu
Sempu
Soputan
Wewnatrz kaldery znajduja sie takze mniejsza kaldera Pangolombian oraz maary-wulkany błotne

Czy możliwa jest kolejna tak kolosalna erupcja? Nie. Komora magmowa kaldery Tandano jest spora jednak raz ze wody jest za mało by zainicjowac taka erupcje a dwa ze 2 wulkany sa podłaczone centralnie do komory przez co swoimi erupcjami rozładowuja cisnienie

Mimo wszystko wulkany wokół Sommy sa dosc eksplozywne i dosyc czesto ich erupcje miały siłe VEI-3 i sa zagrożenien dla tutejszej okolicy

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie

2

@Kapiczek Tobie sie to nie nudzi?

1

Od jutra zaczyna sie sezon ogórkowy wiec trzymajmy sie mocno bo karuzela dopiero rusza xD

0

@tristan87 Denis Suarez czy Paco Alcacer

9

@Mns21 Staystyki sa zdradliwe bo warto spojrzec na szerszy kontekst. Ja sie nie nabiore.

1

@bartulek98 Warto spojrzec tez jakim zespołom te gole strzelał

@tristan87 A musimy grac skrzydłami? Jesli nie mamy porzadnych to grajmy 442

Lewy Messi
Pedri Gavi De jong Gundogan
Balde Araujo Christensen Kounde
Ter Stegen

W takim zespole nie sa skrzydłowi potrzebni a Gavi Pedri i De jong dobrze przygotowani daloby rade ogarniac cała pomoc.

0

@pacjentzchoroszczy Teraz pokaz liste zespołów jakim strzelał.

Mallorca,Celta,Elche,Betis etc

3

@esem91 Obu ich pogonic.

1

@pacjentzchoroszczy Najpierw niech Ansu zacznie strzelac powaznym zespołom a nie ogórom typu Mallorca czy Celta a i tak poza golem nic nie pokazał

0

@Faro Pokaz mi mecz gdzie Ansu z powaznym rywalem bierze ciezar gry na siebie poza RSSS na poczatku sezonu. Z kim i w jakich okolicznosciach te bramki zdobywał ile asyst miał przy kluczowych golach i ile kluczowych podan posyła?

Tego wymagam od piłkarza z takim potencjałem i pensja.

Moze sie ogarnie ale nsjlepiej poza klubem bo Barca nie moze czekac az łaskawie ansu zacznie grac na miare pensji jaka otrzymuje

2

@barcelonaLM Rychło w czas kiedy stracił ze 2 sezony conajmniej

0

@Kapiczek Fizycznie moze i tak ale przyjdzie presja i bedzie drugi Denis Suarez

@Deviler wiem i w takim kontekscie to pisałem. W sensie ze teoretycznie łatwiej byłoby negocjowac

2

@Kapiczek Nie wart połowy tego. Ilu było takich one season piłkarzy?

Pomijam fakt ze gdyby Barca go chciała to agentem jest Zahavi :)

0

@Faro No to podobnie jak ja z twoich postów o tym ze komukolwiek Fati zamyka mordy ;)

2

@Faro ja sie dalej smieje z Ansu i co?

Mendes zrobi co trzeba by na nim zarobiła Barca

0

@Nicko Przeciez on rownie szybko zniknie jak sie pojawił.

Nie ma w piłce miejsca na niezdefiniowach piłkarzy co pokazuje Ferran itp a Veiga takim piłkarzem jest.

Ide o zakład ze pojdzie do lepszej druzyny i przepadnie

3

@barcelonaLM Nie no grajac o cos ze zdrowym Araujo i Pedrim te mecze byłby wygrane z palcem w dupie.

Az nazbyt widac było ze brakuje motywacji a i swiezosci tez mogło brakowac bo sezon dał w kosc

1

@LukaszFan Szacun za co? Za robienie z siebie pajacy na oczach milionów? Przeciech ich to tylko w cyrku puscic. Gardze takimi symulantami.

0

Żałosne symulki celty no ale ich jedyna ambicja jest gra o utrzymanie wiec.

0

Pena jprdl jaki placek. Z city to samo odwalił

0

@Firestone Nie napisalem ze gra dobrze tylko ze próbuje cos zrobic.

Tylko Lewy gra na dobrym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?