Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wraca Messi i wracamy do 433 czy 442 z De jongiem Gundoganem Pedrim i Gavim(Jakims pivotem)?
0
@ToshyFCB Oo panie to trzeba dupe ruszyc
8
@TheNekro94 Introwertycy? Top
Ekstrawertycy? Flop
0
https://s.mamotoja.pl/media/cache/source/media/product/201208/028_01_1193.jpg
Da sie gdzies go kupic ?
0
@gumaz Nope na kawie lece xD
0
Jako ze wrzuciłem to koło 5 rano to wrzucam jeszcze raz dla zainteresowanych.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13188449#comment-13188449
Post o superwulkanicznej kalderze Tandano
6
@Emhyr Piekne jest uniwersum barcelony xD
1
https://www.meczyki.pl/newsy/skandal-po-meczu-ligue-1-kibole-zdarli-koszulke-z-8-latka-chorego-na-raka/213210-n
Francja to dzicz straszna no ale co sie dziwic jak to bardziej afrykanskie panstwo przypomina niz europejskie
4
Ojo teraz to dopiero Romero zacznie swoje show.
Uwielbiam typa serio :]
5
Nie moge spac to zarzuce was informacja o pewnej kalderze z Indonezji
Caldera Tandano
Jest to kaldera superwulkanu która powstała ok 2-2,5 mln lat temu w wyniku erupcji o sile VEI-7. Lezy na wyspie Sulawesi w Indonezji. W kalderze znajduje sie obecnie jezioro a wokół sommy wyrosły 4 stratowulkany a sa to:
Lokon-Empung
Mahawu
Sempu
Soputan
Wewnatrz kaldery znajduja sie takze mniejsza kaldera Pangolombian oraz maary-wulkany błotne
Czy możliwa jest kolejna tak kolosalna erupcja? Nie. Komora magmowa kaldery Tandano jest spora jednak raz ze wody jest za mało by zainicjowac taka erupcje a dwa ze 2 wulkany sa podłaczone centralnie do komory przez co swoimi erupcjami rozładowuja cisnienie
Mimo wszystko wulkany wokół Sommy sa dosc eksplozywne i dosyc czesto ich erupcje miały siłe VEI-3 i sa zagrożenien dla tutejszej okolicy
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie
2
@Kapiczek Tobie sie to nie nudzi?
1
Od jutra zaczyna sie sezon ogórkowy wiec trzymajmy sie mocno bo karuzela dopiero rusza xD
0
@tristan87 Denis Suarez czy Paco Alcacer
9
@Mns21 Staystyki sa zdradliwe bo warto spojrzec na szerszy kontekst. Ja sie nie nabiore.
1
@bartulek98 Warto spojrzec tez jakim zespołom te gole strzelał
@tristan87 A musimy grac skrzydłami? Jesli nie mamy porzadnych to grajmy 442
Lewy Messi
Pedri Gavi De jong Gundogan
Balde Araujo Christensen Kounde
Ter Stegen
W takim zespole nie sa skrzydłowi potrzebni a Gavi Pedri i De jong dobrze przygotowani daloby rade ogarniac cała pomoc.
0
@pacjentzchoroszczy Teraz pokaz liste zespołów jakim strzelał.
Mallorca,Celta,Elche,Betis etc
3
@esem91 Obu ich pogonic.
1
@pacjentzchoroszczy Najpierw niech Ansu zacznie strzelac powaznym zespołom a nie ogórom typu Mallorca czy Celta a i tak poza golem nic nie pokazał
0
@Faro Pokaz mi mecz gdzie Ansu z powaznym rywalem bierze ciezar gry na siebie poza RSSS na poczatku sezonu. Z kim i w jakich okolicznosciach te bramki zdobywał ile asyst miał przy kluczowych golach i ile kluczowych podan posyła?
Tego wymagam od piłkarza z takim potencjałem i pensja.
Moze sie ogarnie ale nsjlepiej poza klubem bo Barca nie moze czekac az łaskawie ansu zacznie grac na miare pensji jaka otrzymuje
2
@barcelonaLM Rychło w czas kiedy stracił ze 2 sezony conajmniej
0
@Kapiczek Fizycznie moze i tak ale przyjdzie presja i bedzie drugi Denis Suarez
@Deviler wiem i w takim kontekscie to pisałem. W sensie ze teoretycznie łatwiej byłoby negocjowac
2
@Kapiczek Nie wart połowy tego. Ilu było takich one season piłkarzy?
Pomijam fakt ze gdyby Barca go chciała to agentem jest Zahavi :)
0
@Faro No to podobnie jak ja z twoich postów o tym ze komukolwiek Fati zamyka mordy ;)
2
@Faro ja sie dalej smieje z Ansu i co?
Mendes zrobi co trzeba by na nim zarobiła Barca
0
@Nicko Przeciez on rownie szybko zniknie jak sie pojawił.
Nie ma w piłce miejsca na niezdefiniowach piłkarzy co pokazuje Ferran itp a Veiga takim piłkarzem jest.
Ide o zakład ze pojdzie do lepszej druzyny i przepadnie
3
@barcelonaLM Nie no grajac o cos ze zdrowym Araujo i Pedrim te mecze byłby wygrane z palcem w dupie.
Az nazbyt widac było ze brakuje motywacji a i swiezosci tez mogło brakowac bo sezon dał w kosc
1
@LukaszFan Szacun za co? Za robienie z siebie pajacy na oczach milionów? Przeciech ich to tylko w cyrku puscic. Gardze takimi symulantami.
0
Żałosne symulki celty no ale ich jedyna ambicja jest gra o utrzymanie wiec.
0
Pena jprdl jaki placek. Z city to samo odwalił
0
@Firestone Nie napisalem ze gra dobrze tylko ze próbuje cos zrobic.
Tylko Lewy gra na dobrym poziomie