Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oo ale kowal zezłomowany xD
17
@MesQueUnClub96 Żegnam
51
@krol211 Zróbmy rozbiór Bayernu i pomscimy Polske xd
2
@barcanawieki Kto?
1
@kamil9040 Dokąd nocą tupta jeż
0
@nwchades To ze mowa o elfach tolkiena. U tolkiena elfy były jasnej karnacji i nie było wsrod nich afroamerykanów czy azjatów.
9
Pare ciekawostek o Etnie
Etna to najwyższy i najaktywniejszy stożek wulkaniczny w Europie
Etna posiada 4 główne kratery a sa to:
Bocca Nuova
Voragine
Krater północno wschodni
Krater południowo wschodni
Na zboczach tego stratowulkanu jest ok 300 nieaktywnych mniejszych kraterów.
Wulkan jest w stanie permamentnej erupcji co oznacza ze jego wysokosc ciagle sie zmienia. Obecnie ma wysokosc ok 3340m n.p.m
Jak na stratowulkan to Etna jest stosunkowo łagodnym wulkanem
Etna ma jedna z najlepiej udokumentowanych historii erupcji a pierwsze wzmianki o nich siegaja ok 1500r p.n.e.
Obecnie stożek Etny nosi nazwe Mongibello i powstał w kalderze która powstała w wyniku erupcji i zapadniecia sie stożka Elliitico ok 25 tys lat temu.
@barcelonaLM @Comentateiro @AssisMoreira @NeKenI
2
Komentarz usunięty
1
@DonCarletto Azjate xD
2
@maroon To byłby rasizm według ich popierd myslenia.
31
Dzieki ci Peterze Jackson zes nakrecił Władce w czasach normalnych gdzie nie wciskało sie czarnych na siłe i nie zmieniało rasy postaci zeby udobruchac wielce pokrzywdzony czarny naród.
Serio kur czemu biali ludzie nie szanuja swoich dzieł kultury i na siłe zmieniaja je by przypodobac sie czarnoskórym?
Jak oni maja szanowac nas jak my sami siebie nie szanujemy i wchodzimy im w dupe bez wazeliny?
Dosc.
Czarna Syrenka,Czarne elfy,Czarny Aragorn co jeszcze nas czeka w tych chorych czasach?
3
@Death_voice Debile wszedzie debile. Niech juz cos dupnie w ta planete...
7
@MesQueUnClub_87 Albo czym sie podetrzec w razie w
3
No i teraz tylko to pobrac i jestem w domu :)
@tomek8756
1
@LM10GOAT Dzieki xD
1
gdyby kogos ciekawił tytuł piosenki z pozegnania Camp nou to o to on
Cant dels Adeus w wykonaniu Beth.
1
@Ojciec5tkidzieci Przeciez za to powinny byc ujemne pkt wtf
5
@zodiak_10 No ba teraz kombinuje jak wyciac kawałek streama bo podoba mi sie jak camp nou zyje w rytm ten piosenki xd
5
@NeKenI No jak to etna raz na jakis czas da o sobie znac :)
11
Nie no ale twierdzenie ze takich fauli jak tego typa z Mallorcy jest sporo to jest niezłym kłamstwem.
To moze nie było tak bandyckie wejscie jak Mirandy ale chłop przy odorobinie wiecej pecha mógł zakonczyc kariere Alejandro.
Dla mnie to jest mininum 6 meczy zawieszenia. Za samo wejscie 4 +2 za koncowy skutek.
Wczoraj Acunha dzisiaj tem odklejeniec. No nie tedy droga LaLigo i takich boiskowych brutali powinno sie srogo karac i nic tu jego przeprosiny nie powinny zmienic.
Tak wiem to nie oddaje impetu ale chodzi o to w jaki sposob ten idiota atakuje Balde w sytuacji bez znaczenia i w meczu o nic
Ja rozumiem ze ktos lubi twarda gre ale to nie ma nic wspólnego z gra w piłle a jest zwyczajnym bandyckim atakiem na zdrowie rywala.
17
Brawo sedzia akurat tych gosci mozecie przekrecac do woli xD
1
@Nazio87 Chwała ci panie @tomek8756
1
@Nazio87
A teraz mi znajdz wersje z ta zacna pania z Camp nou
4
@zodiak_10 Dobrze ze ja znam ale teraz mi wersja tej pani potrzebna xd
3
Dobra a teraz mi dajcie wersje która ta pani na Camp Nou zaspiewała xD
3
@Nazio87 Dzieki brachu masz herba
3
@klopx Eh zaraz cofne i tak zrobie
7
Nie no ale serio jak sprawdzic ten tytuł piosenki która ta ładna pani zaspiewała?
13
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 Wez mi tytuł znajdz :/