3

@DonAndresFCB No widzisz a ja zem pierwszy raz to obaczył xd

4

Jezdziec bez głowy z Deepem top.

Trzeba sobie wrócic do tego klasyka

1

@Remi70 Mirandy wejscie było duzo bardziej brutalne

0

Acunia widze pijany chyba. Ale czemu ludzie szufladkuja argentynczykow po zachowaniu 1 lub 2 pajacy?

0

@partymaker A kto jest włascicielem?

0

@Uukasz_93 Ten klub to patola jest. Przykład jak nie budowac zespołu

0

@KRISU77 Fajnie i co w zwiazku z tym? Przynajmniej nie bił sie o utrzymanie a grał równo na kilku frontach awansujac do cwiercfinału lke

1

@barcelonaLM No i zajebiscie

0

O której wyscig f1 jutro? Bo kurcze chetnie bym sobie obejrzał. Byle nie kolidował z meczem Barcy :x

0

@JordiAlbion Duzo dał ten przepis o młodzieżowcu. Dobrze ze zostaje

1

Co jak co ale Eklape od tamtego sezonu sie zajebiscie oglada. Poziom na pewno wyższy,co raz lepsi kopacze i niesamowity poziom emocji o fenomenalnych golach nie wspominajac.

Moze jestem naiwny ale powoli kroczek po kroczku polska piłka klubowa sie rozwija.

@FcPortoFan1999 Czekamy na next sezon!

2

@piterheh86 Bieda miejscowosc.

3

@piterheh86 Nie no Rakow bez minimum LKE to bedzie wstyd

2

I teraz trzymac kciuki by top 4 było stabilne bo nie moga nas stevy wondery reprezentowac w europie typu Lechia czy inny Slask(Im to nie grozi)

0

Jak oceniamy Van der brooma.

Solidne 7.5 jak dla mnie

0

Lechia do 4 ligi.


Lech bardzo dobry sezon konczy na 3 miejscu

0

Ostatnio Prezes pogonił mówił o skandalu w zabrzu. Faktycznie karny in sie należał i to przed golem Podolskiego.

Tylko jestem ciekawy czy pamieta sytuacje z meczu z Lechem gdy sedzia przewalił Lecha nie pokazujac ewidentnej czerwonej kartki dla gracza Pogoni po czym po 2 min padł gol na 1-1

4

Lech jaki polot. Totalnie zdominowana Jaga

1

Kompromiacja,Wstyd,Żenada,Nie wracajcie do domu.

0

@MesQueUnClub96 Sznur czy cyjanek?

25

Tytuł frajera roku oficjalnie w Dortmundzie

1

Dobra BVB idzcie w uj.

0

@tristan87 Ament!!!

0

90 min Reus marnuje karnego na 3-2
Bayern strzela w 99 min po bilardzie w polu karnym

0

@MesQueUnClub96 Spójrz w lustro

0

Oj pewien hejterek Baya munsien chyba szału dostanie po takiej kompromitacji BvB

0

No to piłkarze BvB zgotuja fete kibicom xD

4

@MesQueUnClub96 Do choroszczy?

2

Nie no ta liga to kabaret jest. To Francuska bywa ciekawsza bo czasem wyskoczy Monako czy Lille a tu nawet metr przed kiblem oddaje sie majstra Bayernowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?