Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak Biore w ciemno. 1 Sezon De jonga na pivocie i zobaczymy czy on to dzwignie
0
@tbas Mało chwytliwe :(
0
https://nonsa.pl/wiki/Rasizm
Nie wikipedia a nonsensopedia prawde ci powie :)
1
@Mario96w Jest ich za mało? To mi tylko przychodzi na mysl :]
0
@Emhyr Ja to tylko żółtków nie lubie,liczy sie?
0
@Tabaluga37 Dzieki
0
@mrboom No tylko nie wiem za ile kuoic doładowanie. 30 zł starczy?
0
@tristan87 Niestety nie udostepniaja po ataku hackerskim
0
Dobra pany mam pytanie
Siostra jest w szpitalu i chce sobie chociaz pograc na telefonie. Pytanie jaki pakiet i za ile kupic by na pare dni starczyło.
T-mobile jak cos
1
@Emhyr Powoli ku normalnosci. Laporta? Top.
0
@lucas/catalan Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. Raport przesłany
0
Co jak co ale w Aquamanie muzyka była przednia. Oby 2 czesc była warta uwagi
41
@matirix20 Nie.
4
@MesQueUnClub_87 Konto satyryczne na 100% ale za ta smierc ekolodzy powinni pojsc do pierdla
24
@tomek8756 Do pierdla za morderstwo lub za terroryzm i tym sejm sie powinien zajac by te przygłupy nie były bezkarne
16
@Kgorecki2500 No przeciez pluja oni w morde fanom tych swiatów i w imie czego? W imie czarnych,gejów i innych mniejszosci? No kur to jest dramat.
Jestem tolerancyjny ale wpychanie na siłe gejów i innych ras do uniwersów gdzie oni nie wystepuja to jest żart.
7
Jaskier bedzie pukany przez Radowida xD
Kur w tym netfliksie wieksi niedorozwoje pracuja niz przy Ring of power..
1
@Kapitan hawk On mi wyglada na de***a. Ja rozumien wszystko ale po co to?
2
@Emhyr Francja kontra przyszła Francja
2
@jakub1906 Jak to nie locha z dziecmi to spokojnie sie wycofaj i po problemie xd
0
@kejdzi Mecz powtarzany i Kotletiko wygrywaja.
1
@FcPortoFan1999 Wcale bym sie nie zdziwił jakby Lech ich ograł
0
@Emhyr Brozovic i elo albo wypad
0
Lech>>Chelsea pod wzgledem zarządzania klubem.
0
@jacobFCB #TeamKucharek
1
Komentarz usunięty
0
@SkilledHydra16 To zle ci sie wydaje. Moze to zwyczajny ukłon w strone kibiców?
0
@Emhyr Big mac wez ty juz odejdz definitywnie z Barcelony
10
@Nazio87 Przeciez to ma zwiazek ze stadionem.
4
Komentarz usunięty