La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1111 Culés

konto usunięte

0

Inter chciałby Kessiego ale Barcelona chce pieniądze. Inter zaś chce wymiany.

No kto to widział żeby klub chciał pieniądze za zawodnika xD W tyłkach się poprzewracało że z Barcy to można wszystko za darmo brać.

0

@Emhyr Ciekawe, kogo Inter chce wymienić za Kessiego?

0

@Emhyr Brozovic i elo albo wypad

konto usunięte

0

@Sulimo @blakkudium Brozovic byłby ciekawą opcja ale wtedy Barca by chyba nie zyskała w FFP jakby była bezgotówkowa wymiana

0

@Emhyr Brozo byłby spoko, ale wątpię, że Inter będzie chciał go oddać na wymianę.

0

@Emhyr We Włoszech jest bieda w klubach przez UEFE i ich walone ffp

0

@Emhyr Problem polega bardziej na tym że Kessiego nikt za pieniądze nie chce.....

konto usunięte

0

@blakkudium No jak chcą wymieniać to niech dadzą kogoś wartego pieniądze a nie szrot. Kessie 30 mln jest wart lekko na te ceny co są obecnie druga część sezonu już lepsza

konto usunięte

0

@PatrykBarca Ciebie też nikt nie chce tutaj. Skąd ty to możesz wiedzieć xD

0

@Emhyr Ogólnie jestem zdania, że wymiana za Brozo byłaby fair. Jak ma to być wymiana za jakiegoś Correę (przykład), czy wypożyczenie Kessiego z opcją wykupu, to niech sobie darują.

0

@Emhyr Stąd ze nie ma ofert cymbale jeden , a Kessi pokazał tym sezonem ze czołówka europejska to dla niego za wiele. A Ty sie skup na pisaniu dyrdymałów a nie glupim zaczepianiu innych.

konto usunięte

0

@PatrykBarca A rozumiem że siedzisz w biurach Barcy cymbale i wiesz że nie ma ofert rozumiem.

0

@Emhyr Gdyby oferty byly to zaraz by sie pojawily plotki. No i sam Kessie nie jest raczej sklonny odejsc byle gdzie :)

konto usunięte

0

@PatrykBarca Masz wprost napisane że Inter się interesuje. Poza Interem interesuje się kilka klubów z PL które chciały go przed dołączeniem do Barcy. Mało?

0

@Emhyr No malo bo kazdy by za darmo - i to prawie uczciwa cena jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?