Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Dzieki
0
Kim jest toto wolf i czemu szprecha po polsku xd?
Tak ja sie nie znaju na f1 i ogladam z braku laku
1
@MesQueUnClub_87 Koty wychodzace sa problemem bo rocznie miliard ptaków potrafia zabic.
Jestem fanem tych zwierzat ale jestem przeciw puszczania ich bez nadzoru.
1
@pt9 To kwestia ich zachowania a mianowicie zabijania ptaków co iest problemem bo uszczuplaja ich populacje. Koty jesli juz powinny wychodzic na szelkach by nie polowały i zabijały.
2
@MesQueUnClub_87 Wyżej stawiałbym chyba tylko Crawling i In the end.
14
Numb od linkin Park ma juz 2 mld wyswietlen na yt :)
2
@Pawlak1992 Instynkt. On go przyniósł dla siebie i zeby pochwalic sie. Zabiłby go pewnie lada chwila
1
@Kgorecki2500 Wiesz ze mozesz po dupie dostac? Obecnie walczy sie z kotami wychodzacymi bo niszcza ekosystem polujac na ptaki etc.
Jesli mozesz to wychodz z nimi na szelkach
6
@AduŚ07 Jest obecnie duzo zdrowsza a klub generuje duzo wieksze zyski niz Milan i mozna sobie na wiecej pozwolic
To tak jakbys porównał drabinke city do motoru lublin.
0
@bartas97 To nawet lepiej. Wole zeby wydali kase na kogos za granicy
0
@bartas97 pestka do Lecha idzie za Rebochoo i rywalizacji z Douglasem
0
@goldmetaxa Laporta w 2 lata sprzatnał burdel po Bartomeu i nadal sprzata. W tym sezonie zrobił druzyne na dublet.
0
Eh szkoda ze nie ma tego wczesniejszego komentatora w magazynach 1 i 2 ligii ;(
1
@Dari0G Kto tu sie kompromituje? Przyznałem sie do błedu w kwestii progów bo o tym zapomniałem.
Limit wypełnili w 66 min meczu ale z racji walkowera to nie ma znaczenia i kare dostana i kolejna za wybryki kiboli.
1
@Bobert_Kubicki Tutaj masz racje. Ale nadal jest to głupota patrzac a opłakane finanse klubu i mozliwy restart od 4 ligi
@Vekk Faktycznie zapomniałem o tych progach
1
@Dari0G Walkower oznacza ze Lechiia nie wypełni limitu 3000 minut. Gdyby mecz został dograny to rzutem na tasme by sie zmiescili
Brakowało 196 minut wystarczyło ze mecz cały zagra 3 młodziezowcow co przez walkower nie bedzie miało miejsca.
Nastepnym razem nie sugeruj mi ze sie nie znam bo dokładnie sprawdziłem ile im brakowało i co oznacza dla nich walkower
3
@Bezhistorii Rzucali race na boisko 2x mecz przerwano a za 3 mecz zakonczono i bedzie walkower
4
Żeby wam uzmysłowic głupote kiboli Lechii Gdansk przedstawie wam sytuacje zwiazana z Walkowerem dla Piasta
Lechia spada i ten mecz nie miał znaczenia pod tym katem ale miał znaczenie w kwestii wypełnienia limitu minut dla młodziezowca.
Sytuacja wyglada tak ze wystarczyło dograc mecz by miec to z głowy. Jednak kibole doprowadziły do sytuacji w której piast dostaje walkowera a Lechia nie dosc zs spada to jeszcze zapłaci kare 3 mln za nie wypełnienie limitu :)
Lechia moze rozpoczac sezon w 4 lidze ;)
0
@ObiwanKenobi Nie zawsze ci utalentowani dostaja szanse. Bez przepisu mogliby utonac wsród betonu trenerskiego
1
@danaj7 To ze Raków miał z tym problem nie znaczy ze przepis jest zły
3
Co myslicie o przepisie o młodzieżowcu?
Ja uwazam ze jest to dobra inicjatywa i kazdy klub w eklapie nie powinien miec problemu ze zrobieniem limitu a pomaga to wypłynac co bardziej utalentowanym.
Dla mnie przepis który powinien zostac na stałe
1
@MesQueUnClub96 Kozak skrzydłowy z Górnika. Pasowałby do Lecha w miejsce Skórasia
5
@FcPortoFan1999 Imo jemu sie nie bardzo chce grac. Wyglada na piłkarza na emeryturze
0
@Uukasz_93 Imo Pogon dostała prezent w meczu z Lechem wiec na zero wychodzi. Lech powinien był grac w 11 na 10 i pewnie mecz by po prostu wygrali
0
Do kibiców Górnika Zabrze
Dzieki wielkie za ogranie Pogoni :)
Ps dejta Yokote
2
@martin43 Sprzedac i zapomniec
0
@tbas No to sie na nim zarobi. Mendes ogarnie to z Laporta i chłop bedzie w nowyn sezonie grał w barcy b i w 1 zespole
4
@Medium Gruby na bramke
1
@4drian0 Kolejny powód by go sprzedac :]
0
Jak BvB chce byc powaznym klubem jak majac najsłabszy bayern od dawna zesrali sie metr przed kiblem z druzyna która miała passe bez zwyciestwa.
No sorry ale żaden piłkarz nie bedzie traktował tego klubu inaczej niz jak trampoline do powaznych klubów