0

22.59

Przypominam ze były prezes cornella el fatt żada sledztwa po porazce Barcy sugerujac ze doszło do nieczystych zagrywek skierowanych bezposrednio w papuzki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Emhyr Don vito corleone

0

Auuuuuu kotletiko 2-0

1

Kotletiko goool

7

Real Morawiecki

6

https://poznajekraje.pl/wp-content/uploads/2022/04/wezuwiusz-2-2.jpg

Wezuwiusz to nazwa stożka który widac na srodku zdjecia. Po lewej ten taki masyw to krawedz kaldery wulkanu Somma który zniszczył Pompeje Herkulanum i Stable.

Wezuwiusz jaki znamy to stosunkowo młody stozek wulkaniczny. Fachowo nazywa sie to kompleksem wulkanicznym Somna-Wezuwiusz.

Erupcja z 79 roku naszej ery miała 5 stopien na skali VEI ten sam stopien miała erupcja Saint Helens.

@barcelonaLM @AssisMoreira @NeKenI @Comentateiro

0

@FCB24 Kiedy ktos posyła to nasi napastnicy marnuja ;)

15

Dobra Kotletiko spuszczac bydło z cornelli do segunda

4

Komentarz usunięty

1

I cyk Benzema prawie wypisał sie z walki o Pichichi.

Lewus nie spieprz tego :)

1

@FcPortoFan1999 Na bokach obrony jest deficyt i to w zasadzie w wiekszosci lig

0

@Rust_Cohle To wróc jak sie dowiesz ;)

0

Foyth czy Cancelo? Kto według was powinien zastapic Kounde jesli zostanie sprzedany?

0

@Pedri16Future Nie udowodni a to jedynie frustracja z powodu sytuacji. Espanyol znowu spadnie

3

@tbas Moze ale szukanie tam spisku to głupota. Barca grała o nic Valladolid o zycie.

Wygrali bo byli zaangazowani i grali o zycie.

@Pedri16Future Sugeruje ze Barca sprzedała mecz xd

1

@tomek8756 USA kraj piekny tylko ludzie durni

0

@Mns21 To było nieuniknione. Nie da sie rywalizowac finansowo z City czy PSG

2

@Rust_Cohle Dawaj Morde Viniego na Avatar

37

Joan Collet (były prezes Espanyolu): Żądam śledztwa w sprawie tego, co wydarzyło się wczoraj w Valladolid. Porażka Barçy szkodzi nie tylko Espanyolowi, ale także 5 innym zespołom.

Warto było przegrac xD

0

@Kidd Juz widze jak go wykupia xd

2

Komentarz usunięty

1

@Kidd Kounde za Cancelo? Biere bo na so to nie pogra przy Araujo i Dunczyku a PO nam potrzebny no i na Kounde zarobiny w razie w

5

@KlonaZepan Skoro taki z ciebie wróżbita to postaw swoj dom. Pokaz cojones ;)

1



Gdyby kogos interesowało czemu Voldemort nie ma nosa xD

3

@Jakchcesz Koniec pewnej ery

0

@pioz123 No nie da sie imo w naszej sytuacji zrobic wszystkiego. Na Ławke Torre Roberto(o zgrozo)Rafa/Dembele Fati/Ferran Inigo

0

@Rewolucja123 Garcie? Widziałes co ten placek grał? Imo Gavi z De jongiem powinni ogarnac.

Ew Amrabat ale no nie podoba mi sie ta opcja

0

@Rewolucja123 Bedziemy grac bez nominalnego pivota. De jong ma grac nizej +Gavi

Ter Stegen
Cancelo Araujo Christensen Balde
De jong Pedri Gundogan Gavi
Messi Lewy(Roque)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?