Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio Zaksa za LM dostała 500 tys euro? Przeciez to jest zart jakis.
Czy wysiłek w zbudowanie składu jest warty tego? Troche żenada bo nie raz samo zbudowanie składu jest duzo droższe niz nagroda za wygranie LM.
0
@bartas97 Raków na galowo z Płockiem czy dalej roszady by inni pograli?
0
@takisobiektos Nie chce? Stracilł Lech tyle pkt na poczatku ze to nie było realne zwłaszcza ze Rakow nie grał w europie. Lech poczatek sezonu miał fatalny. Kontuzje stoperów +zmiana trenera. To musiało sie odbic i odbiło. Dopiero po czasie Lech zaczał dobrze funkcjonowac.
Było jasne ze z takim Rakowem Lech nie powalczy grajac na kilku frontach. Nie po takim poczatku sezonu
0
@takisobiektos A co w tym sezonie zmieni top 3 lub top 4? Plan był jasny. Gra w europie + awans do pucharów i przyokazji promowanie piłkarzy. Mistrzostwo przegralismy na poczatku sezonu gdzie było sporo perturbacji m.in z trenerem i masa kontuzji
Zgadza sie ze tak to powinno wygladac ale nie wyglada i to jest problem i dlatego polska piłka jest tam gdzie jest. Stabilne top 4 jest potrzebne tej lidze
0
@MarioVeB! A powiedz mi skoro komisja nie widzi w tym problemu to czemu Lech ma sie tym przejmowac? Nawet gdyby musieli zmienic licencje to dostaliby ja od reki i wyszłoby na zero.
Uwazasz ze licencja cokolwiek zmienia w przypadku Lecha?
Lech zarabia na siebie i inwestuje w akademie by potem produkowac co raz lepszych piłkarzy. Czym sie Slask moze pochwalic? Okradaniem zoo?
0
@takisobiektos Spadło czy nie Lech zapewnił polskim klubom mnóstwo pkt do rankingu.
I nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. Piast zasługiwał na mistrza bo był lepszy tylko co z tego jak potem kompromitował sie w europie.
Mi chodzi o to ze zeby nasza piłka sie rozwijała to kluby nasze najsilniejsze powinny zdobywac te mistrzostwa zeby nie dochodziło do takiej patologi ze mistrz polski odpada w 1 rundzie eliminacji i nie mamy zadnego zespołu w fazie grupowej.
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 Fakt. Ale pytanie czy taki mistrz polski jest dobry dla rozwoju ligi? Moim zdaniem nie.
Najlepiej by było gdyby mistrzostwo zdobywał klub który stac na to by zbudowac kadre na walke na kilku frontach.
Przede wszystkich dobrze by było gdyby co roku w pucharach grał Lech Legia Pogon i ew Rakow.
0
@takisobiektos Za to stac na cwiercfinał LKE o czym Slask moze tylko pomarzyc. Zarobili wiecej niz wynosi budzet wiekszosci klubow ekstraklasy.
Lech jest w waskim gronie klubow który nie musi zebrac o pieniadze od miasta.
Brak mistrzostwa to nie jest problem :)
4
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos To prosze z tym isc do komisji licencyjnej. Skoro nie widza problemu to znaczy ze go nie ma.
Lepsze to niz okradanie bogu ducha winnych zwierzakow zeby ratowac klub który od paru lat jest patologicznie zarzadzany
@FcPortoFan1999 Nie stac ich na to. Żeby zdobyc mistrza trzeba kupowac porzadnych piłkarzy a to kosztuje poza tym zaraz Yeboah odejdzie i Exposito
0
@Kgorecki2500 Wrocław chce sie pozbyc Slaska bo straty przynosi
0
https://www.meczyki.pl/newsy/tragedia-podczas-meczu-w-salwadorze-wstrzasajace-nagrania-ze-stadionu-wideo/212207-n
Ja pier... Jak mozna było do tego dopuscic?
0
@FcPortoFan1999 A ja nie. Slask o spadek sie prosi pd kilku lat.
2
Dla dobra piłki kluby takie jak Slask i Lechia powinny spasc.
Nie da sie patrzec na ta patologie w zarzadzaniu tymi klubami. Lechia ma juz potencjalnego kupca ale chyba dobrze by im zrobił reset jak polonii warszawa.
Slask to tez jeden wielki burdel i oni od dawna sie prosza o spadek.
Po tej akcji z Zoo licze ze spadna i se ryj rozwala a potem niech ktos ich kupi i zrobi z nich powazny kkub.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Oby przegrali
0
@masq Przeciez nie moga podpisac dopoki LL nie da zielonego swiatła
0
https://www.meczyki.pl/newsy/co-za-dno-kompromitacja-organizatorow-w-rzymie-pomylono-nazwiska-tenisistek-zwyciezczyni-ze-zlym-trofeum/212200-n
https://www.meczyki.pl/newsy/zenujace-sceny-po-finale-siatkarskiej-lm-siatkarze-zaksy-przepedzeni-z-parkietu-przez-robotnikow-wideo/212203-n
Ale kompromitacja Włoch i to dwukrotna xD
5
2 gol z połowy boiska w eklapie w 1 dzien xD.
Kapitalne gole padały w tym sezonie eklapy
2
@Pasiak Julian Araujo xd
6
Fati i Ferran mimo asysty sa zbedni i koniecznie trzeba ich wyoutowac z klubu
4
Rojas ty smieciu.
Tragiczny ten sedzia jest. Puscił gola którego nie powinno byc bo był faul a kartkował tez tragicznie
2
Kur nigdy wiecej tej pały z gwizdkiem.
1
Mecz o nic okej ale czy ten sedzia łeb musi dawac popis amatorszczyzny w tym meczu?
15
3x faul w jednej akcji a ta menda puszcza gre i pada gol.
2
Wszyscy u nas dzisiaj pijani xD
O ironio zle nie gramy
3
Zapinamy pasy i spuszczamy wpier RSSS co by Villareal farmera miał szanse na LM
3
@MesQueUnClub96 Wez ty sie nie kompromituj