Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kabanoski? Sa
Piwo? Jest
Chipsy? Sa
Teraz tylko czekac na ekstraklape o 15
3
@mekston Dodi to eksperyment społeczny
1
@macio_944 Strona polsat sport. Z tvp ciezko ale poszukaj w video
4
@PartidarioCatalan No i cyk kolejny piłkarz na którym Lech zarobi
6
Velde beast mode. Rewelacyjna runda
2
Alez Velde sie rozkrecił. Powoli przerasta ta lige :)
7
No to taki składzik
Ter Stege.
Kounde Chad Christensen Balde
Torre Gavi De jong
Dembele Lewy Fati
0
Tymczasem w pompejach odkryto kolejne ciała. Tym razem 2 mezczyzn w wieku ok 50 lat :)
2
Komentarz usunięty
0
@Colon Dalej ma to cos. Wybitne miał te fałsze
4
Ludzie to idioci najlepsza seria na kanale Historia bez cenzury xd
3
@bartas97 No ja wyrzutów miec nie bede ale zawsze warto zapytac innych jak by postapili
4
Mam pogrzeb babci niebawem. Problem w tym ze relacje z nia mielismy z bratem tragiczne do tego stopnia ze ona odmówiła pojscia na komunie do brata. Ba po smierci jej meza a naszego dziadka nie powiedziała nam o tym w ogole.
Problem sie zaczał gdy mama rozwiodła sie z ojcem bo był zwykła gnida a ona nie dostrzegała jakim człowiekiem jest jej syn a nasz "ojciec"
Ja juz postanowiłem ze na pogrzeb z bratem nie pójde a wy uwazacie ze powinienem schowac dume w kieszen czy tez byscie to olali?
0
@talizmo Wniosek? Mou wypisał sie z powaznej piłki dawno temu
10
@esem91 Oby bo monopol nigdy dobry nie jest
0
@NeKenI Mocno podchwytliwe ale chyba chodzi o 2 zera i dwie 4
0
Aha dobra wiem. B chyba xd
0
@Hubertusk Swój chłop
0
I cyk przyszły kapitan na Avku :)
1
@takisobiektos Jakiej kary Leao?
4
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Pieniadze to jedno ale ktos tych piłkarzy musi poukładac i w tym Pep jest wybitny
15
City mimo ze klub szejkow jest dobrze zarzadzamy. Tam nie ma takiej patologi jak w PSG gdzie tam kupuje sie byle kogo i zatrudnia randomowych trenerow a prezesem jest Mbappe.
City kupuje konkretnych piłkarzy pod konkretna taktyke trenera i w duzej czesci te transfery sa dobre.
1
@Gaz Christensen tez pewniak do składu wiekszosci druzyn z europy.
Araujo w city miałby pewny skład bo jest lepszy od Akanjiego czy Diasa moim zdaniem.
0
@Kapiczek Mysle ze Xavi wolałby miec 2 porzadnych skrzydłowych a nie pół.
0
@Kapiczek Zapominasz o jednym. Jaki budzet ma city jaki barca.
Gdyby Xavi mogł tak szalec to moim zdaniem gra tez by była bardziej efektowna i efektywna
0
@lucca87 Respect a strach to dwie różne rzeczy.
1
@Pawel13sz Gundogan must have
11
@Pawel13sz Za duze z nim problemy. Niech da ci do myslenia ze Pep go pogonił a i w Bayernie cyrki odstawia
0
@lucca87 Smiech? Gosc wyglada lepiej niz nie jeden piłkarz. Mozna go nie lubic ale respekt to on ma u piłkarzy. Trzyma krótko za mordy najbardziej wyszczekanych.
2
@Rust_Cohle Dodi mu zapłacił za wyrzucenie Norwega ale hajs sie nie zgadzał