0

@AmigoBlancos Benzyna odpuszcza pichichi?

2

Abde widze kolejny gol. Nie ma szans by nie dostał szansy. Widze w nim potencjał na topowego LS.

Kiedy grywał u nas miał problemy ala Vini. Miał drybling i szybkosc ale złe decyzje podejmował. Bardzo mi sie podoba jego gra w Pampelunie.

VamosAbde

0

Niestety Slask teraz ze spora szansa na utrzymanie...

Miedz i Legia 4 pkt moga wystarczyc...

1

Za chwile mecz o zycie Slaska oby przegrali :)

22

@DonMatteo901 Do wiezienia powinni pojsc.

4

Ale dlaczego on ma na sobie pruski mundur?

Tak mam napisane w scenopisie... „Wchodzi dziedzic pruski”.

Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!

Ja pierdziele jakie to jest arcydzieło polskiej kinematografii xD

0

@Emhyr Ja pier... Dramat Piłkarza i klubu.

9

Wojtek Drewniak? Top

2

@Odcinkowy Chwała tobie chryste.

4

https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-01777.jpg

Mayon-Filipiny

Jest to wulkan wyjatkowy bo jest niesamowicie symetryczny.

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

0

@FcPortoFan1999 Relacje miedzy kibicami a klubami to dwie rozne bajki.

Lech zrobi szpaler bo tak wypada zwłaszcza po emocjach z poprzedniego sezonu a Rakow tez nie bedzie sie napinał na ten mecz i moga spokojnie grac 2 garniturem

1

@FcPortoFan1999 Tak. Czemu mieliby nie zrobic? Rakow to nie Legia mimo wszystko.

Rakow tez nie musi grac na 100% wiec moga se wzajemnie pomoc :]

0

Dobrze ze Raków wykartkowany i nie grajacy o nic wiec w teorii Lech w niedziele moze sobie zagwarantowac spokój.

Potem jest Korona i Jaga 1 wygrana w tych 3 meczach to obowiazek.

0

@Barca1992 Remis tez moze byc

1

Korona dzis po 3 pkt.

4

@MesQueUnClub96 Wez nacisnij alt +f4

4

Piekna jest ta Sevilla Mendilibara @VamosRakieta tez dobry mecz.

Vlahovic to jest drewno okrutne xD

1

Komentarz usunięty

5

https://tiny.pl/wzvhm

Nowo odkryty wulkan błotny w morzu barentsa. Powstał prawdopodobnie ok 18 000 lat temu w wyniku erupcji metanu. To juz 2 taki wulkan odkryty na terytorium Norwegii.

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

4

https://pliki.meczyki.pl/big/447/645d00f06d48a.jpg

Skorża wybitny trener jak na polskie warunki.

2

@Herato Ale to tez nie tak ze od razu talenty sie pojawia. Inwestycja w akademie jest opłacalna ale długofalowo

2

@Herato Bo nie kazdy klub ma akademie i włascicieli majacych łeb na karku.

Poruszyłes ciekawy temet. Moze jesli juz inwestowac w sport to w akademie?

1

@Emhyr I cyk Raków został tuba propagandowa rzadu przed wyborami.

Oni wiedza jak zniechecic do siebie kibicow innych klubow

1

@FcPortoFan1999 Niestety dobry transfer Legii.

0

@bartas97 A ktos sie wypiera tego? Dostali ale nie 40 baniek i nie w 1 transzy i nie w momencie kiedy polska ma wieksze problemy niz stadion mistrza polski.

Wiem ze Raków potrzebuje stadionu i to nie podlega dyskusji ale w tej chwili po deklaracji Pinokia stali sie trybikiem w machinie propagandowej tuz przed wyborami.

Juz widze TVPis i nagłówek o tym ze rzad finansuje remont stadionu mistrza polski. Na sama mysl mi sie niedobrze robi

0

@bartas97 Lech dostał 23 w 6 lat srednio 4 na 1 rok co przy 1x zastrzyku 40 mln jest smieszne.

Zapominasz tez ze wiekoszc pieniedzy na rozbudowe pochodzi bezposrednio z kasy klubowej Lecha i nie pisz nic o euro 2012 bo to akurat z dupy argumet bo inwestycje były nie pod kluby a ze Lech skorzystał na tym to inna sprawa podobnie jak to ze sam te stadion utrzymuje.

Problem mam z tym ze kluby w tym takze Lech w ogole nie powinny miec dostepu do pieniedzy publicznych. Zreszta sam Lech tez tego obecnie nie potrzebuje co akurat jest zasługa włascicieli.


Kazdy klub powinien byc samowystarczalny a mistrz polski powinien miec stadion ale nie finansowany z publicznych pieniedzu a na pewno nie w momencie gdy inflacja w polsce jest na takim poziomie.

Jesli juz finansowac ten stadion to na zasadzie pożyczki 1:1 oddajecie tyle ile pozyczyliscie.

Rakow nie bedzie lubiany w polsce bo bedzie tuba propagandowa rzadu Morawieckiego


Szczerze zapytam chcesz by Rakow kojarzył sie z tym ze załatwił sobie stadion kupujac jednoczesnie głosy PiS? Tak to bedzie odbierane.

Mam tez swiadomosc historii Lecha i wiem ze mieli swoje za uszami.

2

@gumaz Moje pinkne miasto :(

8

@bartas97 Patologia.

Ani Lech ani jakikolwiek inny klub kasy na stadion nie powinien dostac a jezeli juz to pod zastaw.

Dostajecie 40 mln i tyle samo oddajecie w jakims okreslonym czasie.


Przy tyle problemach w kraju lekka reka szasta sie pieniedzmi na stadiony które i tak rzadko kiedy sie spłacaja a koszt utrzymania obiektu jest wysoki patrz Gdansk czy Wrocław tylko w tych przypadkach jest nieco inaczej bo to stadiony zbudowane na Euro a nie pod kluby

0

To jak to jest z tym Laminem? On dostał to powołanie i nie zagra juz w tym sezonie? Nie ukrywam chetnie bym popatrzył sobie na jego gre w koncowce sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?