Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Benzyna odpuszcza pichichi?
2
Abde widze kolejny gol. Nie ma szans by nie dostał szansy. Widze w nim potencjał na topowego LS.
Kiedy grywał u nas miał problemy ala Vini. Miał drybling i szybkosc ale złe decyzje podejmował. Bardzo mi sie podoba jego gra w Pampelunie.
VamosAbde
0
Niestety Slask teraz ze spora szansa na utrzymanie...
Miedz i Legia 4 pkt moga wystarczyc...
1
Za chwile mecz o zycie Slaska oby przegrali :)
22
@DonMatteo901 Do wiezienia powinni pojsc.
4
Ale dlaczego on ma na sobie pruski mundur?
Tak mam napisane w scenopisie... „Wchodzi dziedzic pruski”.
Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!
Ja pierdziele jakie to jest arcydzieło polskiej kinematografii xD
0
@Emhyr Ja pier... Dramat Piłkarza i klubu.
9
Wojtek Drewniak? Top
2
@Odcinkowy Chwała tobie chryste.
4
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-01777.jpg
Mayon-Filipiny
Jest to wulkan wyjatkowy bo jest niesamowicie symetryczny.
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
0
@FcPortoFan1999 Relacje miedzy kibicami a klubami to dwie rozne bajki.
Lech zrobi szpaler bo tak wypada zwłaszcza po emocjach z poprzedniego sezonu a Rakow tez nie bedzie sie napinał na ten mecz i moga spokojnie grac 2 garniturem
1
@FcPortoFan1999 Tak. Czemu mieliby nie zrobic? Rakow to nie Legia mimo wszystko.
Rakow tez nie musi grac na 100% wiec moga se wzajemnie pomoc :]
0
Dobrze ze Raków wykartkowany i nie grajacy o nic wiec w teorii Lech w niedziele moze sobie zagwarantowac spokój.
Potem jest Korona i Jaga 1 wygrana w tych 3 meczach to obowiazek.
0
@Barca1992 Remis tez moze byc
1
Korona dzis po 3 pkt.
4
@MesQueUnClub96 Wez nacisnij alt +f4
4
Piekna jest ta Sevilla Mendilibara @VamosRakieta tez dobry mecz.
Vlahovic to jest drewno okrutne xD
1
Komentarz usunięty
5
https://tiny.pl/wzvhm
Nowo odkryty wulkan błotny w morzu barentsa. Powstał prawdopodobnie ok 18 000 lat temu w wyniku erupcji metanu. To juz 2 taki wulkan odkryty na terytorium Norwegii.
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
4
https://pliki.meczyki.pl/big/447/645d00f06d48a.jpg
Skorża wybitny trener jak na polskie warunki.
2
@Herato Ale to tez nie tak ze od razu talenty sie pojawia. Inwestycja w akademie jest opłacalna ale długofalowo
2
@Herato Bo nie kazdy klub ma akademie i włascicieli majacych łeb na karku.
Poruszyłes ciekawy temet. Moze jesli juz inwestowac w sport to w akademie?
1
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/10/PVl4undevdghp3de.jpg
Danie dnia :]
1
@Emhyr I cyk Raków został tuba propagandowa rzadu przed wyborami.
Oni wiedza jak zniechecic do siebie kibicow innych klubow
1
@FcPortoFan1999 Niestety dobry transfer Legii.
0
@bartas97 A ktos sie wypiera tego? Dostali ale nie 40 baniek i nie w 1 transzy i nie w momencie kiedy polska ma wieksze problemy niz stadion mistrza polski.
Wiem ze Raków potrzebuje stadionu i to nie podlega dyskusji ale w tej chwili po deklaracji Pinokia stali sie trybikiem w machinie propagandowej tuz przed wyborami.
Juz widze TVPis i nagłówek o tym ze rzad finansuje remont stadionu mistrza polski. Na sama mysl mi sie niedobrze robi
0
@bartas97 Lech dostał 23 w 6 lat srednio 4 na 1 rok co przy 1x zastrzyku 40 mln jest smieszne.
Zapominasz tez ze wiekoszc pieniedzy na rozbudowe pochodzi bezposrednio z kasy klubowej Lecha i nie pisz nic o euro 2012 bo to akurat z dupy argumet bo inwestycje były nie pod kluby a ze Lech skorzystał na tym to inna sprawa podobnie jak to ze sam te stadion utrzymuje.
Problem mam z tym ze kluby w tym takze Lech w ogole nie powinny miec dostepu do pieniedzy publicznych. Zreszta sam Lech tez tego obecnie nie potrzebuje co akurat jest zasługa włascicieli.
Kazdy klub powinien byc samowystarczalny a mistrz polski powinien miec stadion ale nie finansowany z publicznych pieniedzu a na pewno nie w momencie gdy inflacja w polsce jest na takim poziomie.
Jesli juz finansowac ten stadion to na zasadzie pożyczki 1:1 oddajecie tyle ile pozyczyliscie.
Rakow nie bedzie lubiany w polsce bo bedzie tuba propagandowa rzadu Morawieckiego
Szczerze zapytam chcesz by Rakow kojarzył sie z tym ze załatwił sobie stadion kupujac jednoczesnie głosy PiS? Tak to bedzie odbierane.
Mam tez swiadomosc historii Lecha i wiem ze mieli swoje za uszami.
2
@gumaz Moje pinkne miasto :(
8
@bartas97 Patologia.
Ani Lech ani jakikolwiek inny klub kasy na stadion nie powinien dostac a jezeli juz to pod zastaw.
Dostajecie 40 mln i tyle samo oddajecie w jakims okreslonym czasie.
Przy tyle problemach w kraju lekka reka szasta sie pieniedzmi na stadiony które i tak rzadko kiedy sie spłacaja a koszt utrzymania obiektu jest wysoki patrz Gdansk czy Wrocław tylko w tych przypadkach jest nieco inaczej bo to stadiony zbudowane na Euro a nie pod kluby
0
To jak to jest z tym Laminem? On dostał to powołanie i nie zagra juz w tym sezonie? Nie ukrywam chetnie bym popatrzył sobie na jego gre w koncowce sezonu