0

@tristan87 No w Kadrze to orłem nie był xd

0

Najgorsi rezprezentanci polski w piłce to:

Słucham panstwa.

Od siebie dodam:
Perquis
Boenish
P(K)uszczak
Hajto
Garguła
Roger

0

Idealny scenariusz

Slask Lechia Miedz out
ŁKS Ruch in

Wisła na dziure dostaje w barażu.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem moze mnie na swiecie wtedy nie było

1

@FcPortoFan1999 Górnik tym wynikiem daje lekki komfort Lechowi ale musza oni ograc Cracovie by miec spokoj

0

Co jak co ale soundtrack HP jest swietny do zasypiania. Odpalasz,ustawiasz timer i zaraz spisz :)

1

@Comentateiro Sam siebie :)

2

@Comentateiro No niestety jestem zgubiony xd

0

@Poro6niec Wiekszosc zycia spedzili w Hiszpanii. Ale w sumie skoro mieszkaja w Polsce to serio sie łudza ze ich dzieci dostana szanse w repce hiszpanii?

0

@supraomnes1 Problem w tym ze w Hiszpanii brakuje jakosciowych napastnikow a grac musza Ferrany Olmy i inne Moraty

0

@Firestone Łatwo znalezc

1

Brawo Betis. Juz niemal pewni sa gry w pucharach.

5

W Neapolu az wrze :)

Dobrzy by było gdyby z tej fety przypadkiem nie obudzili Wezuwiusza lub Campi. Wezuwiusz juz dosc długo jest uspiony ;]

2

@michal26 Lech by pasował. Kibice sie lubia i jest na czym bazowac :)

0

@ChampionLW Zjadłbym kremowke

0

@partymaker Chyba rubli

1

@kuz miałes racje xD

0

@LM10GOAT Serio? Co z wami ludzie

0

Nie ma sie co spieszyc Sergi

0

Dzieki Mendilibar dzieki.

I cały plan poszedł...

7

@supraomnes1 Ona taka nie jest

0

@Emhyr Cwiakała top xD

1

@FcPortoFan1999 Kiedys sie ogladało jak Slusarski grał oraz Grzelak z Kazmierczakiem xd

@Encore Jeszcze jakby grał Moder to okej ale ja nie ogladam PL. Za duzo tam szejków sie zrobiło itp guwien
Czasem tylko City odpale by kibicowac Pepowi

0

@FcPortoFan1999 Betis mam w serduszku wiec nie ma szans zwłaszcza ze gra z ekipa Valdka

2

@Encore Panie co mnie to gówno obchodzi. Ja tu licze na spadek papuzek z cornella

@AlphaNumeric ^^

0

O 19 Sevilla vs espanyol(tfu) i na deser o 22 Betis vs Bilbao.

Bedzie co ogladac

0

@13th No kwestia interpretacji jest problematyczna bo ile ludzi tyle interpretacji.

0

@13th Nie no mi zawsze bardziej pasowały przedmioty humanistyczne niz matematyka fizyka czy chemia.

Moze to tez wynikac z tego ze po prostu lubie czytac.

@barcelonaLM wiem o karcie ale to nadal w opór rzeczy do zapamietania. Moze inaczej. Mi duzo lepiej sie pisało rozprawki itd niz jakikolwiek egzamin z matematyki. Ile bym sie nie uczył to za cholere matmy ogarnac nie mogłem

1

@barcelonaLM Nie no szanujmy sie. Matematyka jest duzo ciezszym przedmiotem juz chociaz by z powodu pietdyliarda wzorów do zapamietania.

Polski nie jest trudno zdac ba czesto same streszczenia wystarczaja by mature ogarnac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?