1

@FcPortoFan1999 Był mi obojetny. Lubiłem ich za Lenczyka gdy grał Mila i Kazmierczak

1

@MesQueUnClub96 Walic to niech Slask spadnie bo wstyd bedzie jak sie utrzyma

2

@FcPortoFan1999 Nie no Slask musi spasc po tej aferze z Zoo.

Zero szacunku do tego klubu

1

Trzymaj sie Korono!

1

Błagam Korona utrzymaj to. Wynik ten prawie na pewno da spadek Slaskowi a Rakow i tak mistrza zgarnie

3

O cie panocku ale bida z meczami...

Chyba odpale se Torino bo nedza straszna o tej porze

0

@KlonaZepan Twoje zdanie mnie srednio obchodzi

0

@mrboom Od czego jest LaBamba ziomus xD

0

Milik gra? Bo nie wiem czy odpalac Juve czy eklape

0

No i juz na 90% Slask takze poza ekstraklapa :))

1

@MesQueUnClub96 Tu sa drzwi>>>

4

@tristan87 Nawet tam go nie chca

0

Kur Lubin ruszcie dupy bo nie zniose Slaska w eklapie w przyszłym sezonie

0

@takisobiektos Był ale pokazał ze jest warty tej kasy.

Potrzebował i czasu i zaufania bo to ze umiejetnosci ma wiedział kazdy

2

Velde kolejny swietny transfer który zwroci sie z nawiazka

Wygrac i utrzymac przewage nad piastem. Bedzie to w miare duzy komfort bo bilans bramek tez na korzysc Lecha

1

@Rust_Cohle Możliwe xd

1

@Rust_Cohle W LaLiga zostałby wyciety a tam se biegnie przez całe boisko xD

1

@takisobiektos Naprawde to kur zacznij myslec bo nie ma nic głupszego niz porównanie 25 latka z 19 latkiem który dopiero co zaczał gre na powaznym poziomie.

Po 2 zaden zespół w LaLiga nie dałby zrobic takiej akcji bo dawno zostałby wyciety równo z trawa.

Kompromitacja piłkarzy Lazio.

7

@takisobiektos Brawo porównujesz w pełni ukształtowanego piłkarza do 19 latka który 1 sezon gra na takim poziomie. Gratulacje.

5 asyst i mnóstwo akcji idzie jego strona to wiecej niz przyzwoity sezon Balde.

I pokaz mi kur zespoł w LL który tyle miejsca by zostawił zawodnikowi.

0

@LM10GOAT Jak oni nawet licencji nie dostali xD

2

Skorża naprawde top trenerski.

Oby kiedys dostał szanse jako selekcjoner

1

@Criss18Barca Jego dupa bedzie przez wszystkich pamietana

0

@mkord Hajto fakt moze nie pasuje ale ja go pamietam tylko za jego popisy w korei

0

@tristan87 No w Kadrze to orłem nie był xd

0

Najgorsi rezprezentanci polski w piłce to:

Słucham panstwa.

Od siebie dodam:
Perquis
Boenish
P(K)uszczak
Hajto
Garguła
Roger

0

Idealny scenariusz

Slask Lechia Miedz out
ŁKS Ruch in

Wisła na dziure dostaje w barażu.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem moze mnie na swiecie wtedy nie było

1

@FcPortoFan1999 Górnik tym wynikiem daje lekki komfort Lechowi ale musza oni ograc Cracovie by miec spokoj

0

Co jak co ale soundtrack HP jest swietny do zasypiania. Odpalasz,ustawiasz timer i zaraz spisz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?