La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

konto usunięte

1

Będzie w tym roku multiliga w eklapie? Bo zaraz się okaże że będzie niepotrzebna XD

2

@MesQueUnClub96 Będzie znów tylko w 34 kolejce jak rok temu.

1

@MesQueUnClub96 Walic to niech Slask spadnie bo wstyd bedzie jak sie utrzyma

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 no czyli znowu nie będzie czego oglądać bo wszystko już wiadomo

2

@MesQueUnClub96 jak Śląsk przegra z płockiem to już nie będzie emocji żadnych, chyba że walka o puchary

1

@MesQueUnClub96 Dziwi mnie,czemu ekstraklasa zrezygnowała z ostatnich dwóch kolejek multiligi od sezonu 2021/2022. @Katalończyk 99 Walka o puchary też praktycznie rozstrzygnięta :)

1

@FcPortoFan1999 wszystko zależy od meczu pogoń legia
Chociaż patrząc na terminarz Pogoni to masz rację

1

@Katalończyk 99 Piast nie ma szans. Wystarcza 3 remisy Lecha lub 1 wygrana by zapewnic se top 4

2

@Sulimo no fakt. Czyli robić multilige mija się z celem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?