Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Akurat Deco to nie głupia opcja. Zna rynek i jest agentem.
0
@Kengo Obie strony siebie warte
14
@Mesqueunbarcafan Znaczy sie uzytkownik o niesamowicie niskim ilorazie inteligencji jak przystało na madrycioka. Zamykam dyskusje
2
Dziwne tytuły filmów
Gayniggers from outer space
Zabójczy kondom
Zombiebobry
Lesbian Vampire Killers, czyli noc krwawej żądzy
Zmotoryzowane laski w krainie zombich
Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Alien, Flesh Eating, Hellbound, Zombified Living Dead Part 2: In Shocking
4
@Peciak Fati out. Frenki nigdy w zyciu
0
@Barca1992 Miedzinsky wspomniał
1
https://www.filmweb.pl/film/Gayniggers+from+Outer+Space-1992-138784
Gayniggers wtf co to za tytuł filmu xDD
3
In the End xDD
Rip Chester :(
0
@Inko O tym nie wiedziałem :o
0
@bartekvisca Serio myslisz ze od tak z czapy by ich uderzył? Bez przesady. Juz nie róbmy z Rakowa ofiary bo i oni swoje dorzucili do tej afery
0
@Albatros Ofc ze git. To nie dom starców na boga
0
Mladenowic zawieszenie dostanie mam nadzieje. Ale przyznac trzeba ze wina lezy takze po stronie Rakowa bo i ich sztab i piłkarze wyzywali m.in ww Mladenowicia.
Obie strony zachowały sie beznadziejnie.
0
Kiedy Barca moze oficjalnie zatrudnic Cordona?
0
@Emhyr To akurat spekulacje. Alemany po prostu poszedł za wieksza kasa a Jordi nadal nic nie postanowił.
1
@barcelonaLM To prawda. Bedzie miał wieksze pole manewru niz w betisie i villareal
3
@Dieselzor Nie.
4
Fati wypier bo mi sie rzygac chce jak widze jego gre.
Co za parodia piłkarza
0
To tez wina Xaviego ze Buskets nie ma jaj by uderzyc z dystansu mimo ze miał okazje?
Za bardzo chca wejsc do tej bramki zamiast uzywac prostszych rozwiazan
3
@Firestone Gorszy niz Ansu i Ferran nie bedzie
0
@Gabriell_17 Czerwo. Zasadził kopa w poprzedniej kolejce
8
@betonito Poznania*
0
@FcPortoFan1999 Nie poleciałby. Dobrze mu idzie a na Papszuna szans nie było
4
@!34RC3!_0N4 Ta bo kibice Lecha czy Rakowa sa inni xD
3
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Raków sam sobie winny i tyle. Legia grała madrze i wyczekała.
7
Rozumiem ze mozna narzekac na poziom meczu ale kto wyszedł tutaj na frajera? Legia cały mecz w 10 a mimo to Raków nic nie zrobił by ten mecz wygrac.
Legia od 7 min grała tak jak rozsasek podpowiadał i tylko do zespołu Papszuna mozna miec pretensje.
A ze zespoły tez pokazały "klase" po meczu to juz inna sprawa
1
Powiem tak taki zimny prysznic dobrze zrobi Rakowowi.
Jak Legii nie lubie tak życzyłem im wygranej. Brawo za wysiłek.
2
Brawo Legia za utarcie nosa Rakowowi
1
@Rust_Cohle Siostra mnie ograła xD
Skubana austrie zdobyła cała w kilka ruchów
1
@AssisMoreira Kibole.
1
@Firestone Otóż to.