2

Czy Muniak to najwiekszy dzban wsrod społecznosci Realu i dlaczego tak?

0

@Pawel13sz Ja tam cwiakałe bardzo lubie :)

0

@HERORICH2 Bedziecie go tak wypozyczac az kontrakt sie skonczy?

4

Radomiak wal w dziure Slask Wrocław

3

@Survier A co ma herbowanie do dwubiegunowosci? Moze nie tresc mi sie podoba? Moze miss clicka zrobiłem? Zluzuj majty.

Czasem losoro rzucam komus zielonego i tak było w tym przypadku a ty sie prujesz jak plandeka na zuku

5

@PatrychoO No i po co wrzucasz ta facjate. Bede miał koszmary ;(

8

Panie co pan pierdzieli?

Szanuje pana i Betis ale czy to wina Barcy ze Edgar to bezmózg? Obie kartki zasłużone a na pewno ta 2 kiedy mógł zrpbic krzywde Pedriemu

7

@Luciano99 La Bamba w pigułce xDD

3

@NeKenI No real to w ogole tak jakos z guwnem sie kojarzy :]

2

@NeKenI Saper w realu? Wchodze to jak dzik w pasnik

1

@Krzysztof1987 W Wolverhampton a co?

0

Komentarz usunięty

1

Tak poza golami podobało mi sie jeszcze jak Araujo zezłomował bodajze Juanmiego xD

Wyjasnił go Urus jak dziecko :]

0

@Survier W tym wieku wiecej bedzie miał z treningu z pierwsza druzyna to raz. Po 2 minuty pod kpniec sezonu na pewno dostanie co mu da 2x wiecej jak granie w juvenilu czy gdzies tam

2

@Survier Tak jest trenerze. A nie czekaj...

Mozna Denzela nie lubic ale on wie lepiej czego lub kogo potrzebuje niz jakis random z La Bamby

2

Denzel licze ze Yamal do konca sezonu bedzie w kadrze meczowej. 15 lat a jakie ciasteczko posłał...

0

Ale Yamal to ma nózke ulala. Dac mu tylko minuty pod koniec sezonu

0

@HighestInTheRoom Ich nie szkoda xd

2

Cholera ale ten Pedri to młody Iniesta. Chyba nikt wczesniej nie zblizył sie tak blisko stylem i umiejetnosciamy do Andresa..

0

Szkoda mi Betisu. Moj 2 ulubiony klub w LL a z Barcelona bardzo czesta wygladaja tragicznie. Dzis tez widac było ze sa obsrani :(

1

Wreszcie gra wyglada w srodku tak jak powinno to i napastnicy tez duzo lepiej wygladaja

1

@Emhyr No to jest lekki zart. Gavi potrzebuje odpoczynku i resetu a ten go katuje.

1

@Anonymus0608 Dokładnie o tym mówie a to juz jest rola trenera by takie automatyzmy wypracowac

0

@FcPortoFan1999 Oby nie. Bo to kolejna patologia bedzie. Nie masz kasy? Nie ma zwalniania trenera.

0

@FcPortoFan1999 Problem ze licencji nie maja xD

3

Patrzac na ostatnie tygodnie to utwierdzam sie w przekonaniu ze to nie brak skrzydłowych z dryblingiem jest problemem tylko brak gry na 1 kontakt z wychodzeniem na pozycje.

Za mało u nas jest gry na klepke i wejscie w pole karne. Zbyt duzo jest przetrzymywania piłki i bezsensownych wrzutek.

Piłka powinna chodzic miedzy piłkarzami srodka pola szybko i rownie szybko powinni ja dostawac napastnicy a przez brak ruchu tak sie nie dzieje.

3

@Emhyr Ta to jest problem. Za duzo szrotu za granicy za mało piłkarzy jak Skóras Szmyt Łakomy etc.

W polsce sa talenty ba jest ich duzo tylko kluby nie maja odwagi na nich postawic.

Lech jest przykładem jak powinien funkcjonowac polski klub. Promuje talenty i sprzedaje za grube miliony i inwestuje w akademie by potem proces powtarzac

4

Pieprzyc tego Pichichi. Niech oni lepiej przyklepia tego mistrza i zaczna ogrywac młodych.

4

@MesQueUnClub96 Podobnie jak dzieci @Rust_Cohle

0

Który klub byscie chcieli z powrotem w eklapie?

Chetnie bym Motor Lublin zobaczył. Ale nie po to by im kibicowac. Blisko na Lecha by było xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?