Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy Muniak to najwiekszy dzban wsrod społecznosci Realu i dlaczego tak?
0
@Pawel13sz Ja tam cwiakałe bardzo lubie :)
0
@HERORICH2 Bedziecie go tak wypozyczac az kontrakt sie skonczy?
4
Radomiak wal w dziure Slask Wrocław
3
@Survier A co ma herbowanie do dwubiegunowosci? Moze nie tresc mi sie podoba? Moze miss clicka zrobiłem? Zluzuj majty.
Czasem losoro rzucam komus zielonego i tak było w tym przypadku a ty sie prujesz jak plandeka na zuku
5
@PatrychoO No i po co wrzucasz ta facjate. Bede miał koszmary ;(
8
Panie co pan pierdzieli?
Szanuje pana i Betis ale czy to wina Barcy ze Edgar to bezmózg? Obie kartki zasłużone a na pewno ta 2 kiedy mógł zrpbic krzywde Pedriemu
7
@Luciano99 La Bamba w pigułce xDD
3
@NeKenI No real to w ogole tak jakos z guwnem sie kojarzy :]
2
@NeKenI Saper w realu? Wchodze to jak dzik w pasnik
1
@Krzysztof1987 W Wolverhampton a co?
0
Komentarz usunięty
1
Tak poza golami podobało mi sie jeszcze jak Araujo zezłomował bodajze Juanmiego xD
Wyjasnił go Urus jak dziecko :]
0
@Survier W tym wieku wiecej bedzie miał z treningu z pierwsza druzyna to raz. Po 2 minuty pod kpniec sezonu na pewno dostanie co mu da 2x wiecej jak granie w juvenilu czy gdzies tam
2
@Survier Tak jest trenerze. A nie czekaj...
Mozna Denzela nie lubic ale on wie lepiej czego lub kogo potrzebuje niz jakis random z La Bamby
2
Denzel licze ze Yamal do konca sezonu bedzie w kadrze meczowej. 15 lat a jakie ciasteczko posłał...
0
Ale Yamal to ma nózke ulala. Dac mu tylko minuty pod koniec sezonu
0
@HighestInTheRoom Ich nie szkoda xd
2
Cholera ale ten Pedri to młody Iniesta. Chyba nikt wczesniej nie zblizył sie tak blisko stylem i umiejetnosciamy do Andresa..
0
Szkoda mi Betisu. Moj 2 ulubiony klub w LL a z Barcelona bardzo czesta wygladaja tragicznie. Dzis tez widac było ze sa obsrani :(
1
Wreszcie gra wyglada w srodku tak jak powinno to i napastnicy tez duzo lepiej wygladaja
1
@Emhyr No to jest lekki zart. Gavi potrzebuje odpoczynku i resetu a ten go katuje.
1
@Anonymus0608 Dokładnie o tym mówie a to juz jest rola trenera by takie automatyzmy wypracowac
0
@FcPortoFan1999 Oby nie. Bo to kolejna patologia bedzie. Nie masz kasy? Nie ma zwalniania trenera.
0
@FcPortoFan1999 Problem ze licencji nie maja xD
3
Patrzac na ostatnie tygodnie to utwierdzam sie w przekonaniu ze to nie brak skrzydłowych z dryblingiem jest problemem tylko brak gry na 1 kontakt z wychodzeniem na pozycje.
Za mało u nas jest gry na klepke i wejscie w pole karne. Zbyt duzo jest przetrzymywania piłki i bezsensownych wrzutek.
Piłka powinna chodzic miedzy piłkarzami srodka pola szybko i rownie szybko powinni ja dostawac napastnicy a przez brak ruchu tak sie nie dzieje.
3
@Emhyr Ta to jest problem. Za duzo szrotu za granicy za mało piłkarzy jak Skóras Szmyt Łakomy etc.
W polsce sa talenty ba jest ich duzo tylko kluby nie maja odwagi na nich postawic.
Lech jest przykładem jak powinien funkcjonowac polski klub. Promuje talenty i sprzedaje za grube miliony i inwestuje w akademie by potem proces powtarzac
4
Pieprzyc tego Pichichi. Niech oni lepiej przyklepia tego mistrza i zaczna ogrywac młodych.
4
@MesQueUnClub96 Podobnie jak dzieci @Rust_Cohle
0
Który klub byscie chcieli z powrotem w eklapie?
Chetnie bym Motor Lublin zobaczył. Ale nie po to by im kibicowac. Blisko na Lecha by było xd