Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za ten egoizm Lewy powinien karnego dicka dostac
0
@Rust_Cohle Mam inne zdanie. Czesto zgadzam sie z nim. Ale nie o tym mowa w moim wywodzie
2
@Jakchcesz A niech beda. Bronił go od poczatku i na koniec wyszło ze miał racje a problemem nie był on a jego pozycja i zaufanie
@tristan87 nie ale w kwestii De jonga i owszem
5
Trzeba jasno powiedziec. W kwestii De jonga @arasz1819 miał racje.
Od razu wniósł jakosc do pomocy po urazie. Szkoda tej jego pensji ale moze sie uda cos z tym zrobic
0
Niezły Rafa w tym meczu. Ferran bez błysku ale z golem.
0
Lekki stres przed meczem jest. Bo bez wygranej bedzie 8 lub 9 pkt przewagi. To aż i tylko tyle patrzac na nasza forme
1
@Kengo Habib vibe
2
@Pawel13sz Ah shit here we go again
0
@Doren01 Nawet na minute da kopa motywacyjnego chłopakowi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Myslisz? Ja mam dobre przeczucia do niego
0
90 min Yamal wchodzi przy 0-0 i z 30 metrów ładuje gola :]
0
Polak robiacy salut rzymski w Izraelu xD
My chyba w jakims matrixie zyjemy.
0
@barcelonaLM A co wtedy było?
0
@michalm21 Udaru dostałes?
1
@Rust_Cohle Miej troche litosci i nie oznaczaj go pod takimi postami. Lubie sie posmiac ale nie kiedy poswiecam czas żeby wrzucic cos ciekawego na Bambe
3
Najsilniejsze erupcje 21 wieku
Hunga Tonga(Tongo)-VEI-6
Puyehue Cordon Caulle(Chile)-VEI-5
Eyjafjallajökull(Islandia)-VEI-4
Merapi(Indonezja)-VEI-4
Reventador(Ekwador)-VEI-4
Szywiełucz(Rosja)-VEI-4
W 21 wieku zdecydowanie wsród tych najsilniejszych erupcji dominuje VEI 4. Jednak Hunga Tonga zdominował ten ranking. Erupcja o sile VEI-6 była dziesieciokrotnie silniejsza od erupcji Puyehue i 100x od reszty wymienionych. Tak silne erupcje sa rzadkie a to jest dopiero 6 stopien w 8 stopniowej skali...
Dla zobrazowania:
Hunga Tonga
https://s.abcnews.com/images/International/tonga10-rt-ml-220120_1642697297835_hpMain_16x9_992.jpg
Puyehue
https://volcano.si.edu/images/bulletin/357150/3703puy1.jpg
@barcelonaLM @Comentateiro @AssisMoreira
7
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-05315.jpg
To jest kopuła lawowa która powstała po erupcji Novarupty w 1912 roku na Alasce. Była to jedna z najsilniejszych erupcji 20 wieku o sile VEI 6 czyli 10x silniejsza od Saint Helens
Co ciekawe w 20 wieku z ta sama siła wybuch wulkan Santa Maria w Gwatemali.
Lista najsilniejszy erupcji 20 wieku:
Saint Helens(USA)-VEI 5
Pinatubo(Filipiny)-VEI 6
El Chichon(Meksyk)-VEI 5
Santa Maria(Gwatemala)-VEI 6
Novarupta(USA-Alaska)-VEI 6
Post o erupcjach z 21 wieku może jeszcze dzis.
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
0
@Rewolucja123 No i sytuacja win win.
Duzo nie stracisz a mozesz duzo zarobic
1
@MesQueUnClub96 Dla ciebie kubus play
2
@Rewolucja123 Jak zarobisz to % od wygranej :]
1
@Rust_Cohle Trafiłes kula w płot :)
1
@MesQueUnClub96 Trzeba stawiac domy na remontade
4
Komentarz usunięty
3
@Zoker I zajebisty aktor
4
Lechia i Miedz to juz niemal pewniaki do spadku.
Oby do tego grona dołaczył Slask Wrocław.
1
@FcPortoFan1999 Slask to wyjatkowo bezczelny klub. Zabieraja kase zoo i jeszcze szczekaja ze im sie wiecej nalezy z praw tv gdzie 90% stadionu jest puste na ich meczach
1
@FcPortoFan1999 Mam nadzieje ze klimczak i nasze 4 topowe zespoły pokaza faka darmozjadom
7
https://www.meczyki.pl/newsy/media-awantura-o-kase-w-ekstraklasie-wiekszosc-zespolow-chce-drastycznych-zmian-klimczak-otrzymal-pismo/210362-n
Nie no to jest hit. Lech Raków Legia i Pogon zarabiaja na ta lige a reszta przecietniaków nagle chce wydoic ich.
Ja rozumiem ze reszcie brakuje pieniedzy ale akurat taki podział jaki jest obecnie promuje tych,którzy maja ambicje wieksza niz byt w eklapie.
Jezeli Raków Legia Pogon i Lech nas promuja w europie i w jakims stopniu zarabiaja na reszte to trzeba byc wyjatkowp bezczelnym by żadac wiekszej rôwnowagi.
Podział kasy z praw powinien promowac tych co chca grac o cos wiecej niz byt w tej lidze.
Dlaczego takie kluby jak Slask maja dostac podobna kase jak nasze top 4 skoro nijak nie dokładaja sie do rozwoju tej ligi?
Co myslicie?
@BorzyKrzys @HighestInTheRoom @bartas97
0
https://www.meczyki.pl/newsy/nie-za-bardzo-powazam-te-rozgrywki-lesnodorski-umniejsza-sukcesom-lecha-poznan-wbil-tez-szpilke-dzialaczom/210370-n
No nie da sie goscia lubic. Lech miał okres duzej posuchy i to jest prawda ale to chyba najzdrowszy klub w polsce pod wzgledem finansowym.
Gdyby teraz kazdy klub w lidze dostał ultimatum ze maja zaczac sami na siebie zarabiac to w lidze zostałyby ze 4 druzyny.
Polska piłka klubowa nie moze sobie pozwolic na bagatelizowanie LKE bo kasa za gre w fazie grupowej jest bardzo podobna do LE. Z takim podejsciem to nasze kluby nigdy nie zaczna sie powaznie rozwijac.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/slask-wroclaw-otrzymal-pieniadze-z-lokalnego-zoo-to-sie-naprawde-zdarzylo/210343-n
Nie no to juz jest kur przegiecie. Zabiera sie 4 mln z zoo na potrzeby slaska który generuje same straty.
Niech ktos ten klub spusci w kiblu bo to jest jakies inne uniwersum