Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Culers Piekny avatar. Trzeba se odpalic brickleberry
0
@VegetaPolska Hazard to od dawna piłkarz na emeryturze
2
@FcPortoFan1999 Ale to nie jest trener na topke ligowa
6
@Kuba_1 Gdzie podpisac?
0
@FcPortoFan1999 To se trenera wybrali xd
2
@snake99 Żyjesz chłopie? Wez powiedz cos o Semedo.
1
@Kidd Moze i był ale nie sadze ze tak by spartolił ta sytuacje
2
@Encore Italia. Nasza LaLige zabija Tebas i druzyny typu Getafe
9
Lubie Lewego ale tak sobie mysle ze Suarez albo po prostu przelobowałby Oblaka albo wystawił patelnie na pustaka.
Luis to był kocur i mimo ze bywał irytujacy to tęskni sie za grubym. Nie tylko efektywny był ale i efektowny. Szkoda ze LM nie bardzo mu lezała poza sezonem 14/5
6
@Pawel13sz Dawac go na trenera napastnikow xD
13
@reloaded Tak jak zwykle. Top
5
https://www.meczyki.pl/newsy/nerwy-w-tottenhamie-po-laniu-od-newcastle-tymczasowy-trener-na-wylocie-jest-kandydat-na-awaryjnego-nastepce/210493-n
Asystent asystenta ma zostac trenerem kFC xD
1
Komentarz usunięty
1
@partymaker To nie masz pojecia widocznie na co kasa była kiszona.
Centrum badawczo rozwojowe we wronkach sie samo sfinansowało?
Zreszta Własciciel tez ma prawo zarabiac.
0
@BorzyKrzys Dla warty 1 mln euro za Szmyta byłoby sporym zastrzykiem a Lech miałby perełke do ogrywania
4
https://www.meczyki.pl/newsy/taki-jest-zysk-lecha-poznan-z-europejskich-pucharow-ujawniono-dokladna-kwote/210482-n
55 mln złoty za gre w Europie. Przeciez to prawie 4x tyle ile wynosi budzet Warty. Oby dalej te pieniadze szły na rozwój klubu i udane(oby)transfery do druzyny.
Na czysto 30 baniek czyli nadal prawie 2x tyle ile wynosi roczny budzet Warty.
Z warty moim zdaniem Szmyt zastapiłby Skórasia a przy dobrych relacjach obu klubów mozna by zrobic dobry interes dla obu stron
3
@marcin62 Całe kotletiko. Wywieszac flage hiszpanii z logiem ich klubu w sektorze gospodarzy podczas swieta katalonskiego.
200 iq
1
Czy Eric po wczorajszym "partidazo" kandyduje do najgorszej zmiany w tym roku?
Chłop był koniem trojanskim w zespole i gdyby nie kartka Alonso to nie bylibysmy zmuszeni do ogladania tego cracka
0
@chavez I kto niby ma grac? Ansu? To juz wole irytujacego Lewego
2
@MesQueUnClub96 Ty sam jestes spalony. Był czy nie za to zagranie powinien wedke Lewy dostac.
Rozumiem lubic jakiegos piłkarza ale kur miej litosc i nie szukaj wymówek dla RL9
3
Ciekawy sezon w eklapie.
Walka o utrzymanie ciekawsza niz to co sie dzieje w górze tabeli.
Prawdopodobnie ekstraklase opuszcza 2 fatalnie zarzadzane kluby czyli Slask i Lechia oraz tragiczna Miedz.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/aryna-sabalenka-nie-mogla-pogodzic-sie-z-porazka-z-iga-swiatek-zenujace-zachowanie-po-finale-wideo/210453-n
A tej co? Przegrywac tez trzeba umiec.
9
Troche ironiczne ze 2x ogralismy Kotletiko 1-0
Cholo pewnie "Dumny" xd
3
Górnik 2-0
Slask co raz blizej 1 ligi :)))
0
@Firestone Nie był fatalny. Fatalna to on decyzje podjał. Ale całosciowo dobrze wypadł
1
Powiem tak
Mecz był dobry z naszej strony. Niestety to jacy my jestesmy uposledzeni przy wykanczaniu sytuacji to jest zart. My tu powinnismy minimum 2 bramy im wsadzic.
Araujo Raphinha najlepsi na boisku
0
Uff piekielnie wazna wygrana która daje nam pewien komfort na next mecze
Lewy mecz dobry ale to co zrobił w 2 połowie to piłkarski kryminał
2
@KlonaZepan Kur chłopie samo to ze pojechał na ten mecz to juz nagroda dla niego
1
@Firestone Spokojnie on ma 15 lat. Jeszcze zadebiutuje
5
@Faro I dobrze. Dostaje tyle minut na ile zasługuje