2

@arasz1819 Na pewno nie. Runjaic dobrze sobie radzi nie ma powodow do zmiany

0

@woy_one A Runjaic to co? Pies?

0

@Ascend No i niestety nie podobasz mi sie kolego.

0

@Comentateiro Ale zawsze mozesz wiec sie nie liczy ;]

1

La Bambo co zawsze chcieliscie zrobic a nie bedzie wam dane?

U mnie niespełnione marzenie to koncert Linkin Park z Chesterem.

Niestety zostaje tylko odtwarzanie na yt. Lubie czasem odpalic ten z krakowa.

2



Piekna piosenka chociaz tekstowo jest dosyc krótka. Jedna z moich ulubionych a Mike Shinoda z Chesterem zrobili z tego krótkiego tekstu prawdziwe złoto.

Chester na zawsze w serduszku.

@Colon

5

Pare zdjec i ciekawostek o erupcji Szywiełucza na kamczatce.

Była to potezna erupcja o sile prawdopodobnie VEI 4

Warstwa popiołu w okolicznych wioskach miała od 10 do 20cm grubosci.

Z wioski Kiyuchi wywieziono 960km2 popiołu wulkanicznego.

Spływ piroklastyczny po zawaleniu sie kolumny erupcyjnej i wysadzeniu kopuły lawowej przebył ok 19km niosac za soba m.in duze bloki andezytu.


Wulkan obecnie przejawia niewielka aktywnosc a w skutek zniszczenia kopuły lawowej powstał nowy krater. Z duzo doza prawdopodobienstwa zacznie sie formowanie kolejnej kopuły lawowej.

Zdjecie poglądowe:
https://tiny.pl/wvlpw
https://tiny.pl/wvlp5

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

1

Sytuacja w hiszpanskim footballu wyglada jak żywcem wzieta z Polski za kadencji Lato i poprzedników.

0

Niestety 7 kwietnia zaginał Grzegorz Gawlik jeden z polskich eksploratorów wulkanów. W deszczowy dzien wybrał sie na wspinaczke na Japonski wulkan Ontake. Poszukiwania trwaja ale możliwe jest ze zginał albo przy wspinaczce albo po zejsciu laharu.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Gawlik

11

@Emhyr No bo tak to wyglada. To nie było za mądre ze strony Pereza zwłaszcza ze Laporta powiedział prawde o tym ilu ludzi zwiazanych z Realem jest lub było zwiazanych z LaLiga etc

1

@Barca1992 To polecam obejrzec film ten. Swietna rozrywka

1

3

Gdzie jest kur reka trenera? Co im wpaja na treingach ze boja sie grac prostopadłe piłki?

3

Brawo Miernoty. Po Atletiko moze byc 8 pkt tylko.

Kur oni wszyscy wygladaja jak flegmatycy

0

Niedobrze mi sie robi od ogladania Barcy w ostatnich meczach.

Zero pressingu zero gry na 1 kontakt. Kur Valverde v2 z mniejsza jakoscia w ataku.

11

Xavi Xavim ale jakim cudem oni sa tak niechlujni przy prostych podaniach?

To juz nie jest trenera wina ze oni prosto podac nie potrafia.

2

Ja pier czy nasz trener moze w koncu zareagowac na ten brak kreatywnosci?

Ile oni piłek podali Lewemu zeby chociaz mógł strzał oddac?

Żenada jacy my ostatnio jestesny bezjajeczni. Zero gry na 1 kontakt zero strzałow z dystansu...

1

Ciekawostka

Aragorn gdy poslubił Arwene miał 88 lat natomiast ona liczyła sobie jakies 2777 lub 2778 :]

7



Oo kur ale masakra. Dramat piłkarza Radomiaka.

4

@tomek8756 Nadal Bundy>>>wszystko inne.

To jak Al jechał po wszystkich i wszystkim jest po prostu genialne zwłaszcza w dzisiejszych czasach

5

@macio_944 Dla mnie nic nie ma podjazdu do Swiata według bundych zwłaszcza w obecnych czasach ten serial to złoto.

2

Ale bedzie 1 liga miec stadiony xD

Lechia juz prawie spadła
Sląsk i Lubin tez nieciekawa sytuacja
Miedz to juz w zasadzie jest 1 ligowcem

O ironio walka o utrzymanie ciekawsza niz walka o mistrza

0

Brawo Korona Jaga do 1 ligi!

2

Komentarz usunięty

4

Dodi:

Kiedy pierwszy tapin trafi do Haalanda? Ja obstawiam tak 15-20 minutę.

Tez Dodi:

co mnie to interesuje, może sobie strzelić milion goli, a ja będę wiedział jak jest

@MesQueUnClub96 Serio xD?

0

https://www.filmweb.pl/film/Ofiary+losu-2000-9397

Uwielbiam ten film. Fajna lekka komedyjka.

1

@MesQueUnClub96 Wez postaw x na swoim zdjeciu

0

@Rust_Cohle Tuchel Nagel Xavi

0

@Rust_Cohle No to chyba logiczne ze Xavi bedzie na koncu chociazby przez to ze dopiero zaczał trenerke na powaznym poziomie. Predzej Pochettino bym wrzucił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?