Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Niestety Bednarek nie daje mi argumentow by go bronic. Fatalny mecz
1
@Hosh Villareal tez ogór? Juz sie zaczyna deprecjonowanie..
0
@talizmo Ty głupi jestes? Tu nie o mental chodzi a o czyste umiejetnosci. Lech jest po prostu słabszy
3
No niestety wszystko sie posypało.
Dziekujemy za fajna przygode w pucharach.
0
Niestety to chyba koniec.
Bardzo słabo gramy w obronie a rywal to wykorzystuje. Widac ogromny przeskok jakosciowy z djurgarden na Fiorentine
0
Ma ktos gola Velde z tvpsport?
6
@arasz1819 Nie ma Dagerstala a Salamon zawieszony. Nie ma za bardzo wyboru
1
Mimo przyzwoitej gry widac różnice w jakosci na rzecz Fiołków.
To niestety raczej bedzie koniec fajnej przygody Lecha
0
@AmigoBlancos Bez jaj 2 ost mecze nieco słabsze ale sezon ma dobry.
2
Brakuje Dagerstala lub Salamona. Satka strasznie nijaki ale co sie dziwic jak nie grał
0
Aj niestety 1-2 :(
0
Oj chyba siedza te 2 karne Ishakowi bo strasznie meczy sie na tym boisku
1
@IronSanHybrid No chłop nie gra bo byli lepsi i nagle wypadli ;/
5
Lech mimo wyniku całkiem solidnie gra póki co.
0
Ishak pod forma ostatnio. W gazie lutowałby od razu
0
@BorzyKrzys Chłop bez rytmu meczowego i to widac
0
No nie wyglada to dobrze :(
0
@MarioVeB! Tak było nie zmyslam.
0
@MarioVeB! Widze ze niczego cie banicja nie nauczyła. Winszuje głupoty.
1
@kuz To możliwe ale wazne by dali z siebie maksa
4
@MarioVeB! Ale cie ten Lech uwiera. Zamiast kibicowac Lechowi by nabijał pkt do rankingu to włacza sie tobie typowa polska zawisc i ból dupy.
Powinienes sie cieszyc bo dzieki Lechowi reszta moze miec nieco łatwiejsza droge do pucharów.
No ale do kogo ja to pisze?
0
@MarioVeB! @Moderacja długo jeszcze bedziecie te wpisy tolerowac? Gosc wrócił z banicji i znowu szuka guza.
0
@Criss18Barca A ja mam beke z ludzi którzy nie rozumieja o co jest ta afera.
Chłopie nie chodzi o kare a o czas jej wykonania 10h przed meczem? Albo zawieszaja od razu albo niech czekaja na wynik próbki b.
1
Roads untraveled od Linkin Park w Need for speed. Kolejny powód by film obejrzec
1
@escarabajo No i o tym pisze. Albo zawieszac od razu(Najlepsze wyjscie) albo na długo przed meczem w LKE gdzie wczesniej UEFA pisała ze kara moze byc wykonana po miesiacu albo i dłuzej
1
@escarabajo Klub nie dostałby walkowera za głupote 1 piłkarza.
Chodzi mi o czas kiedy go zawiesili a nie o sama kare bo ta jest logicznym posunieciem.
Zgadzam sie ze zawieszenie powinno byc od razu
1
@Gosciuu Akurat na srodku obrony Lech ma spory komfort. Zagra Dagerstal a w razie w jest Satka
1
Gdybysmy pili kielona za kazdy głupi post @MesQueUnClub96 to zakład pogrzebowy as bytom miałby pełne rece roboty.
0
Barcelona jest w kryzysie czy to finansowym/sportowym/instytucjonalnym i to jest fakt.
Pragne tylko przypomniec ze wielkie kluby przechodza przez kryzysy co udowadnia przykład Liverpoolu Milanu czy MU.
Czy nam sie to podoba czy nie Barcelona potrzebuje przede wszystkim cierpliwosci. Fundamenty na powrót na szczyt mamy.
Mysle ze w ciagu 2 lat sytuacja finansowa na tyle sie poprawi ze bedzie mozna duzo wiecej zdziałac na rynku a to przede wszystkim nas ogranicza i absurdalne kontrakty m.in Busiego czy Alby.
4
@Faro Smutne jak forma Fatiego