Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Mi to lotto bo jego wypociny sa zabawne. Mówie tylko ze mozesz sie spodziewac ze dyskusja zniknie
3
@MesQueUnClub96 Dej herba mam horom curke i wymienie na swiezaczka.
0
@Rewolucja123 No sek w tym ze to nie jest wazne. Usuwali i usuwaja jego twitty tutaj.
2
@Rewolucja123 To nic nie zmienia. Tutaj wrzucanie twittow Muniaka jest niemile widziane
15
@MesQueUnClub96 Ty sam swoja obecnoscia zasmiecasz la bambe :]
18
@Rewolucja123 Cytowanie tego typa(Muniaka)jest tu karane to raz. Dwa co on teraz moze wiedziec na ten temat? Nie był zmartwiony wczesniej?
Smierdzi kolejnym atakiem na Laporte
1
@kynio302 Pewnie dla zasiegów etc
5
Patrze komentarze na weszło i meczykach i łapie sie za głowe jacy troglodyci tam pisza.
Gdyby opublikowanie tam komentarza wymagało testu na iq to prawie nikt by tam nie dodawał komentarzy.
Widac to szczegolnie pod artykułami o Barcelonie
2
@kynio302 Smak podobno nie taki tragiczny ale zapach z miejsca wywołuje odruch wymiotny
7
Na Wenus jest conajmniej 85000 wulkanow. Mozna wrecz stwierdzic ze ta planeta to jeden wielki wulkan.
Liczba 85000 to minimum bo według planetarnych wulkanologów ich liczba moze byc duzo wieksza
https://tiny.pl/w6r6j
Mapa pogladowa :)
5
Ciekawostki o Lembasach
Chleb ten produkowano ze specjalnego zboża hodowanego w Amanie i był niesamowicie pożywny. Jeden kęs zaspokajał potrzebe jedzeniowa człowieka na cały dzien.
Pierwszym człowiekiem który ich skosztował był Turin Turambar
Tylko kobieta z tytułem Messanie(Pani dawczyni chleba) mogła je podarowac.
Znamy przynajmniej 2 takie kobiety a mianowicie Meliane i Galadriele.
Ciekawe jest także to ze ludzie wytwarzali bardzo podobny wypiek a dokładnie kram. Były to suchary produkowane przez ludzi z Esgaroth.
Lembasy parzyły golluma a zbyt duze ich jedzenie przez ludzi badz hobbitów wywoływało u nich tesknote za błogosławionym królestwem i przebywaniem wsrod Eldarów.
Lembasy pakowano w srebrne liscie które przypominały liscie z Telperiona.
7
@Kgorecki2500 Trzeba skoczyc po Finlandie
0
@Michu94 Wsťydu nie maja. Nawet LaLiga i RFEF pisały ze nic to nie da
7
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas! 100 zł bierz jak nie masz to mniej jak wiecej to jestes zamożny!
5
@mrboom Ten drugi az sie prosi o nazwanie go Dick :)
14
@tomek8756 Do choroszczy razem z Korwinem
1
@TheNekro94 Po co? Filmy sa okej. Mogliby pokazac czasy huncwotow
12
@Kessie Jest to zrozumiałe i do przełkniecia jesli da nam awans
4
@TheNekro94 Szczerze to dawno tak skomplikowanej ksiazki jak Natura srodziemia nie czytałem...
Żeby ja w ogole zrozumiec w wiekszym stopniu trzeba chyba ze 3x przeczytac...
Miał Tolkien rozmach kurła.
2
@Medium A kto mówi ze bede to ogladał? Obejrzałem tylko dlatego zeby sprawdzic jak duze to guwno bedzie.
Do s2 nawet nie zamierzam podchodzic bo bedzie kupa jak z Wiedzminem s2
1
@Kidd Po s1 miałem srake to co bedzie po s2? Moze cmentarz xD?
4
Trzymajcie mie bo nie wyczymie!
O zgrozo Ring of Power ma miec s2.
Ma pojawisc sie Aragorn... Tyle ze kurła Czarny...
Mam nadzieje ze to tylko kiepski zart.
0
Mogłaby ta Jaga spasc do 1 ligi.
2
@FcPortoFan1999 Przeciez tam nie ma ataku. Kto niby ma tam kreowac i strzelac jak tam sami drwale graja
14
@Faro Jak zwykle 200 iq. Nie miał innej alternatywy do gry w europie.
Chłopie wez ty mysl czasami
16
@MesQueUnClub96 Ciebie tez mogliby usunac :]
0
@DaPidejpi 0x0 daje 0
2
Michał Skóras na celowniku Montpelier. Cena ok 7 mln euro.
No i znowu Lech zarobi pokazna sumke. Nie dosc ze kupr siana dostanie z LKE to jeszcze ma Marchwinskiego który tez jest potencjalnym niezłym zarobkiem.
Jeszcze jest Szymczak którego niesamowicie zbudował Van der brom.
Nareszcie Lech zaczał byc porzadnie zarzadzany.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie ma szans. Bedzie konflikt interesów bo do niedawna był naszym graczem
17
Co jak co ale Laporta jako rasowy polityk umie w takie gierki i dobrze ze w koncu ktos głosno mówi o tym ze Tebas celowo szkodzi klubowi.
Juz sam fakt ze przyznał sie do bycia madridista powinien go dyskwalifikowac z bycia prezesem LaLigi.
Dobrze by było gdyby Laporta pokazał mu gdzie jego miejsce