0

@Rewolucja123 Mi to lotto bo jego wypociny sa zabawne. Mówie tylko ze mozesz sie spodziewac ze dyskusja zniknie

3

@MesQueUnClub96 Dej herba mam horom curke i wymienie na swiezaczka.

0

@Rewolucja123 No sek w tym ze to nie jest wazne. Usuwali i usuwaja jego twitty tutaj.

2

@Rewolucja123 To nic nie zmienia. Tutaj wrzucanie twittow Muniaka jest niemile widziane

15

@MesQueUnClub96 Ty sam swoja obecnoscia zasmiecasz la bambe :]

18

@Rewolucja123 Cytowanie tego typa(Muniaka)jest tu karane to raz. Dwa co on teraz moze wiedziec na ten temat? Nie był zmartwiony wczesniej?

Smierdzi kolejnym atakiem na Laporte

1

@kynio302 Pewnie dla zasiegów etc

5

Patrze komentarze na weszło i meczykach i łapie sie za głowe jacy troglodyci tam pisza.

Gdyby opublikowanie tam komentarza wymagało testu na iq to prawie nikt by tam nie dodawał komentarzy.

Widac to szczegolnie pod artykułami o Barcelonie

2

@kynio302 Smak podobno nie taki tragiczny ale zapach z miejsca wywołuje odruch wymiotny

7

Na Wenus jest conajmniej 85000 wulkanow. Mozna wrecz stwierdzic ze ta planeta to jeden wielki wulkan.
Liczba 85000 to minimum bo według planetarnych wulkanologów ich liczba moze byc duzo wieksza

https://tiny.pl/w6r6j

Mapa pogladowa :)

5

Ciekawostki o Lembasach

Chleb ten produkowano ze specjalnego zboża hodowanego w Amanie i był niesamowicie pożywny. Jeden kęs zaspokajał potrzebe jedzeniowa człowieka na cały dzien.

Pierwszym człowiekiem który ich skosztował był Turin Turambar

Tylko kobieta z tytułem Messanie(Pani dawczyni chleba) mogła je podarowac.
Znamy przynajmniej 2 takie kobiety a mianowicie Meliane i Galadriele.

Ciekawe jest także to ze ludzie wytwarzali bardzo podobny wypiek a dokładnie kram. Były to suchary produkowane przez ludzi z Esgaroth.

Lembasy parzyły golluma a zbyt duze ich jedzenie przez ludzi badz hobbitów wywoływało u nich tesknote za błogosławionym królestwem i przebywaniem wsrod Eldarów.

Lembasy pakowano w srebrne liscie które przypominały liscie z Telperiona.

7

@Kgorecki2500 Trzeba skoczyc po Finlandie

0

@Michu94 Wsťydu nie maja. Nawet LaLiga i RFEF pisały ze nic to nie da

7

Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas! 100 zł bierz jak nie masz to mniej jak wiecej to jestes zamożny!

5

@mrboom Ten drugi az sie prosi o nazwanie go Dick :)

14

@tomek8756 Do choroszczy razem z Korwinem

1

@TheNekro94 Po co? Filmy sa okej. Mogliby pokazac czasy huncwotow

12

@Kessie Jest to zrozumiałe i do przełkniecia jesli da nam awans

4

@TheNekro94 Szczerze to dawno tak skomplikowanej ksiazki jak Natura srodziemia nie czytałem...

Żeby ja w ogole zrozumiec w wiekszym stopniu trzeba chyba ze 3x przeczytac...

Miał Tolkien rozmach kurła.

2

@Medium A kto mówi ze bede to ogladał? Obejrzałem tylko dlatego zeby sprawdzic jak duze to guwno bedzie.

Do s2 nawet nie zamierzam podchodzic bo bedzie kupa jak z Wiedzminem s2

1

@Kidd Po s1 miałem srake to co bedzie po s2? Moze cmentarz xD?

4

Trzymajcie mie bo nie wyczymie!

O zgrozo Ring of Power ma miec s2.
Ma pojawisc sie Aragorn... Tyle ze kurła Czarny...

Mam nadzieje ze to tylko kiepski zart.

0

Mogłaby ta Jaga spasc do 1 ligi.

2

@FcPortoFan1999 Przeciez tam nie ma ataku. Kto niby ma tam kreowac i strzelac jak tam sami drwale graja

14

@Faro Jak zwykle 200 iq. Nie miał innej alternatywy do gry w europie.

Chłopie wez ty mysl czasami

16

@MesQueUnClub96 Ciebie tez mogliby usunac :]

0

@DaPidejpi 0x0 daje 0

2

Michał Skóras na celowniku Montpelier. Cena ok 7 mln euro.

No i znowu Lech zarobi pokazna sumke. Nie dosc ze kupr siana dostanie z LKE to jeszcze ma Marchwinskiego który tez jest potencjalnym niezłym zarobkiem.

Jeszcze jest Szymczak którego niesamowicie zbudował Van der brom.

Nareszcie Lech zaczał byc porzadnie zarzadzany.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie ma szans. Bedzie konflikt interesów bo do niedawna był naszym graczem

17

Co jak co ale Laporta jako rasowy polityk umie w takie gierki i dobrze ze w koncu ktos głosno mówi o tym ze Tebas celowo szkodzi klubowi.

Juz sam fakt ze przyznał sie do bycia madridista powinien go dyskwalifikowac z bycia prezesem LaLigi.

Dobrze by było gdyby Laporta pokazał mu gdzie jego miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?