Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Tylko rozpuszczalna ze stokrotki :]
0
@Emhyr To na pewno. Pytanie brzmi po co ludzie to nakrecaja skoro tak im to przeszkadza.
0
@Kinginiesta Na dole głównej
0
@kuz Ja mam to gdzies bo to dla mnie mało istotne ale ludzie dosyc czesto na to narzekaja.
Problem w tym ze sami to nakrecaja.
3
Niezle poddymione w goracych. 127 odpowiedzi. Grubo.
A to przedsmak tego co bedzie tuz przed i po wyborach.
1
Pojutrze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy film katastroficzny. Muzyka rewelacyjnie podbija klimat hehe filmowi.
2
@Jakchcesz https://www.filmweb.pl/film/Poziom+mistrza-2020-824938
Całkiem ciekawy film :)
0
Eh tak katowałem The Antidot od Simple Plan ze teraz jak tylko gdzies usłysze to mi sie niedobrze robi xD
3
@agaFCB Nareszcie zamiast wyjsc do ludzi to ludzie przyjda do mnie :]
@Essos jeden uj
3
@Criss18Barca Na pewno. Ciezko wierzyc w cos na co nie ma dowodów a Biblia dla mnie jest poki co fantastyka a nie czyms na czym mozna sie oprzec.
Gdyby istniały dowody na istnienie Boga to tylko głupcy nie zmieniliby podejscia do zycia
3
@Emhyr Nie dziwie sie fanom. Neymar typowy brazol
0
@Ptasior Eee chyba teczki na Tebasa poszły xD
1
@Luciano99 Da sie to odzobaczyc Oo?!
1
@hayek I tak i nie. On chociaz nie udawał ze tematu nie było. Ale fakt tez by to zle wygladało
7
W 38 mln kraju ekspertem w TV jest typ co zabił babe na pasach,trenerem był gosc zamieszany w korupcje a dziennikarzem jest Cezary Kowalski który jest po prostu menda.
A LM bardziej przypomina program z kuchniatv niz faktycznie mistrzowskie rozgrywki :)
0
@Maciek_FCB_23341 Ilu ludzi tyle opini. Wolałem popytac jak to u innych wyglada bo decyzje juz w sumie podjałem. U mnie włosy szybko odrastaja wiec gdyby mi sie nie spodobało to o tak szybko odrosna.
1
@Mario96w No u mnie z opalenizna jest problem. Za uja nie moge sie opalic dlatego chyba zgole lub mocno przytne te włochy na nogach.
1
@gumaz Nie daj boze zeby laska kłaczka wypluła :]
1
@Mario96w Okolice intymne to bez dwoch zdan trzeba a przynajmniej w moim mniemaniu.
Ja sie zastanawiam nad nogami bo szczerze troche za bardzo mam zarosniete
2
@DonCarletto Dzieki bogu ze u mnie nic na plecach nie rosnie bo nie byłbym w stanie tego zgolic xd
0
@Sau_Ron Spoko :)
2
Dobra panowie(nie ty @MesQueUnClub96 sie nie liczysz) wychodze z takim pytaniem.
Jak to u was wyglada z owłosieniem ciele. Depilujecie,przycinacie czy moze zostawiacie jak jest? Chodzi mi głownie nogi klata itd.
I nie @Rust_Cohle nie jestem homo po prostu ciekawy jestem.
0
https://www.filmweb.pl/film/On+a+Wing+and+a+Prayer-2023-10030354
Widział ktos? Warto poswiecic czas? Dennis Quaid spoko aktor.
7
@Kondziubarca Tak było nie zmyslam.
Pomijajac info z dupy to Lewy duzo wiecej goli by nastukał z Leo
3
Jak nie Agenci to Rodzice. Kur ale te "Srodowisko" piłkarzy to patologia.
Czym niby Fati zasłuzył sobie na regularna gre? Moim zdaniem dla obu stron transfer to najlepsze wyjscie.
1
Oj Lech mocno zarobi na Sousie. Swietny transfer który przyniesie sporo mamony do kasy klubowej
Ciekawy jestem czy Raków dalej drwi z tej inwestycji :]
39
Żeby W Ameryce płd było tyle ogórków co w Europie to Messi tych goli nastukałby wiecej od krystyny spokojnie.
Cr7 ma na kim dorobek powiekszac m.in w eliminacjach gdzie dostaja tuzy jak Luxemburg.
A teraz zobaczmy eliminacje w Ameryce gdzie praktycznie sa druzyny duzo silniejsze i nie raz w meczach kosci trzeszcza. Wrzucmy pierwszego sredniaka z Europy typu Polska i gwarantuje ze nie skonczylibysmy w pierwszej 4 nawet :)
0
@NeKenI Za słaby aparat mam by to pokazac. W kazdym razie z balkonu u mnie widac to całkiem niezle
0
@NeKenI To nie sarkazm xd. Czysciutkie niebo u mnie
5
Fajnie ze niebo czyste i faktycznie widac te planety :)