Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Mi sie mega podobał. Swietny klimacik i na pewno film nie jest na tak niska ocene. Wiele gorszych filmow ma wyzsza ocene xd
0
@Culers Film ten to 6 conajmniej. Aktorka która zagrała Emme to bodaj Kanadyjka polskiego pochodzenia o niesamowitej urodzie a film miał niesamowicie creepy klimat.
0
https://www.filmweb.pl/film/Umar%C5%82e+dusze-2012-658954
Serio 4.6? Zawalisty film a tak niska ocena. Dlatego nie warto sugerowac sie ocenami.
@Ojciec5tkidzieci Moze ci sie spodoba
1
@Cotutajsiedzieje Była.
Swego czasu 330 Tancerz 227 i 217 na priwach. Robiłem oro na rywalach xd
Niestety firma i ich cudowne zmiany zmusiły mnie do sprzedazy konta
2
@Comfortable_ Nie no szanujmy sie xd
Po pewnym incydencie postanowiłem ze co jest na pw to tam zostanie i wole nie wywlekac takich rzeczy na swiatło dzienne
1
@Rust_Cohle Lece. Nie mam co robic tylko tracic czas na tego typa
0
@MarioVeB! Ale ty marianek udany jestes xD
Wez do mnie nie pisz bo znudziło mi sie czytanie twoich wysrywow i odpowiadanie na nie.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/gra-sprawia-mi-wielka-radosc-pilkarz-lecha-poznan-cieszy-sie-z-rosnacej-formy/208315-n
Renesans Marchewy. Oby niedługo Santos go powołał bo naprawde rosnie solidny pomocnik.
1
Dymy wszedzie dymy :]
1
@esem91 I adekwatna. Ale w tym tkwi urok tego syfu
1
@Kgorecki2500 Dany Trejo jak zwykle top xD
0
https://www.filmweb.pl/film/Nawiedzone+liceum-2012-632813
Ten film jest tak zły ze az zabawny. Serio dawno sie tak nie usmiałem ogladajac taki syf. Jesli to autor miał na mysli to gratulacje xD
Moim zdaniem warto zobaczyc chociazby po to by posmiac sie z tego czegos.
0
@Shado Widze ze siano masz w bani
0
Podobno zona dawida kubackiego w ciezkim stanie :o
1
https://www.filmweb.pl/film/Stay+Alive-2006-211366
Fajny horrorek :)
0
@Maciekkk Footroll wyrocznia xD.
0
@Maciekkk Ile razy Żurek został oszczedzony za swoje szczekanie do sedziów to juz nie pamietasz? A Casemiro to tez juz w niepamiec poszedł?
15
@Maciekkk Dobrze ze za ciagniecie za włosy były a nie czekaj.
5
"Marca: Real nie wierzy w system"
Pieknie sie zesrali i to zarówno w Hiszpani jak i na kafejce xDDD
58
@Encore Ciekawe ze ich Casemiro nie irytował
2
No to jutro bedzie co ogladac na yt itd ;)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zniszczenia-w-setkach-tysiecy-wstyd-kibice-lecha-i-lks-u-zdemolowali-stadion-widzewa-zdjecia/208275-n
Wstyd jak uj ale tego bydła nie nazywałbym kibicami Lecha.
Lech z 0-1 na 2-1
Barca z 0-1 na 2-1
Swietny weekend.
0
Rot z kafejki to chyba jeden jedyny normalny redaktor tego syfu xd
1
Nic trzeba zagryzc zeby i zjesc surowy czosnek dla zdrowotnosci.
0
Teraz spokojnie krok po kroczku isc po mistrzostwo.
Mamy duży kapitał i bron cie boże to zmarnowac
3
@Kapitan hawk Psycha siadła
2
Nie no ale ten Ibisz z kafejki to wyjatkowa ameba umysłowa xD
6
Jerzy slepy dudek widze znowu sie kompromituje.
2
Lewy bardzo porzadny mecz zagrał. Szkoda ze bez gola ale to pracował jak kuń na ta wygrana.
0
Karma Madrycioki!