0

https://pliki.meczyki.pl/small/440/64139a2dd4403.png

Zacne grono. Bardzo fajnie to wyglada :)

0

@Emhyr Polska i Francja no niezle se żabojady radza xD

1

@PatrychoO Wiem. Czarnoskóra Annabeth xD. Nawet nie wiem czy obejrze

1

@tomek8756 Mi sie kojarzy z Annabeth mimo ze samo Morze potworów to fatalna ekranizacaja ksiazki Riordana lub ze Słonecznym patrolem

5

@tomek8756 Oj tak. Top

0

@barcelonaLM Teraz Lech bedzie bez presji wiec kto wie. Jakby trafic na fajnego rywala to moze 1/2 by sie udało wyszarpac

0

@DonMatteo901 No bez porównania. City Juve Red bul ;)

1

@Ktos11111 Najpierw to niech awansuja do jakiejkolwiek fazy grupowej

7

Wielkia robota trenera. Fantastyczna przygoda Lecha dalej trwa!

3

3-0

Ooo kur co tam sie dzieje!??

1

Lech 2-0

Lech Lech Kolejorz!!!

4

Komentarz usunięty

0

No i kurła zemsciło sie :(

Jednak nie xD

1

Marchwinski wreszcie pokazuje swoj potencjał. Jak widac potrzebne było tylko lub az zaufanie. Kolejny materiał na zarobek Lecha.

4

@MarioVeB! Cienki Lech w cwiercfinale a w grupie rozbił Villareal :)

0

Ale nieskutecznosc Lecha o panocku...

0

@MarioVeB! Ty tez "dzieciaku"

0

@MarioVeB! Taki Cienki a jedyny reprezentuje nasza piłke :)

1

Jak tego Lech nie strzelił?

2

@require I co sprezentował gola Piotrkowi xD

0

Danielson lubi pomagac Polakom xD

3

No to bedzie cwiercfinał ;)

1

2

0

@TheNekro94 Wcale nie podejrzane :]

0

@MesQueUnClub96 Paszoł won!

7

0



Piekna piosenka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?