Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Ferran jeszcze gorszy niz Fati w tym meczu...
0
Ferran kur mac jedna głupota moze zniweczyc wszystko
2
To sie Ferran popisał...
2
@macio_944 Co jak co ale krytyka Ansu jest w pełni uzasadniona
0
@arasz1819 Bo ciagle w niego wierzysz. Tylko ze on w ogóle nie daje argumentów na to.
O ile o De jongu miałes racje tak tutaj ta wiara raczej nie jest uzasadniona. Ok moze zle był wprowadzany ale ile jeszcze musi rzeczy zepsuc bys zauwazył ze on nic nie daje zespołowi a jeszcze przeszkadza
1
@require Rafa sie broni. Ferran cos tez dorzuca od siebie.
5
@arasz1819 Nie no ale Fatiego to nie ma co bronic. Ani dryblingu ani podania ani skutecznosci. Gramy w 10 przez niego
1
Fati co mecz to kompromitacja ja pier. Takie ciastkp od Rafy zwalic a mogł byc spokoj.
0
@TheNekro94 Na złosc kazdy zagra dobry mecz xD
11
Rolady dwie macie robic co chce!
1
@Mario96w Dobrze prawisz
1
Josue w eklapie to taki sam pajac jak Vini tylko on te czerwa dostaje xd
1
Wtf Augustyniak stracił 2 zeby i brak czerwa...
2
Komentarz usunięty
1
O co chodzi z Raphinha?
To on ma 4 czy 5 kartek w koncu? Miał podobno pauzowac z Valencia?
0
@AdiKingu96 Bez porównania.
0
Kuciak sprezentował gola Skórasiowi xd
1
@CrazyHorseLakota Sredni. Jako ekspert swietny
0
@adi7adi8 Z ciekawosci kto ma tych komentarzy najwiecej?
18
@Kondziubarca Tego pacjenta sie wyleczyc nie da.
4
Ciekawostka
@Encore nastukał juz 71k komentarzy i zgarnał 175k zielonych w ciagu 2901 dni. Co daje prawie 25 komentarzy na dzien :]
13
@Azi Madrycioków xD
0
@Worny Jak sie odbił xD
58
@Gwyn Spłycasz mocno temat. Dlatego nie warto sie nawet produkowac
0
@Emhyr Jesli to nie fejur to degradacja do b klasy.
Przeciez to mogło wypaczyc wynik meczu.
0
@FCB_dimiC Fati o zgrozo :]
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie zagra bo dostał z Almeria.
0
@Pawel13sz To kto za niego? Roberto do srodka?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Pauzuje
0
Na Valencie chyba tak powinnismy wyjsc
Balde Fati Ferran
De jong Kessie Busi
Alba Christensen Araujo Kounde
Marc