0

@Rewolucja123 I głupota.

Zespół sie rozwija i to jest fakt. Brakuje troche jakosci ale nie od razu Rzym zbudowano

19

Szkoda tej rywalizacji ale MU ma większe pole manewru na ławce i to moim zdaniem przeważyło.

Odczulismy brak Gaviego i Pedriego.


Czy to jest kompromitacja? Nigdy w życiu. Ba można było to ugrac.

Gratulacje dla MU bo o ta 1 bramke byli lepsi.


Niestety to co sie wypisuje na Bambie w czasie meczu to juz wyzszy poziom żenady. Nawet nie chce przytaczac tych wpisów niech zgnija w odmetach czelusci

Visca el Barca

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Nie wspomni bo do tezy nie pasuje

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

@AFA90 Z MU na fali z doswiadczonym trenerem. Bez wstydu

7

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

No poziom gry jest jaki jest ale La Bamba to rakowisko straszne

0

Ale rakowisko na bambie :^

0

Brakuje jak uj w tym meczu Osamy Gaviego i Pedriego. Za krótka ławka MU ma pod tym wzgledem komfort

0

@Kondziubarca To MU a nie jakis ogór.

To powinien byc finał

0

@VegetaPolska Reka ma focha?

2

@Kapitan hawk To ich nie wywaliło jeszcze?

0

@Rust_Cohle Nie to co Darwin i Live

0

@adamLeo66 No Suarez to nie jest ale warto go trzymac na boisku

0

Jestem zdumiony jak dobrze to poki co wyglada zwłaszcza patrzac na ubytki kadrowe

2

Brawo Lewangoalski

1

@Jakchcesz Na szczescie na spokojnie ale wolałbym tego nie powtórzyc

5

Oo panie pierwszy raz doswiadczyłem paralizu sennego. Ale to było przedziwne uczucie...

Swiadomosc jest ale nie mozesz sie ruszyc. Oby nigdy wiecej.

0

@Bulbulator Słuchaj wybuchy wulkanów zawsze kształtowały ta planete i beda to robic. To jest naturalny cykl. Gdyby nie wulkany nie byłoby zycia na ziemi

Natomiast człowiek moze i powinien ograniczac emisje co2 bo im wyzsza temperatura na ziemi tym wieksza bedzie katastrofa w przyszłosci. Ludzie musza zdac sobie sprawe co oznacza co raz wyzsza temperatura na ziemi i jakie beda tego konsekwencje

0

@Bulbulator A jak ty kur chcesz to sprawdzic? Masz z 500 czynnych wulkanów jak chcesz przewidziec ich erupcje i jak potencjalnie silna bedzie?

Można mniej wiecej oszacowac czy sie erupcja zbliża ale nie da sie stwierdzic jak potezna bedzie i ile syfu wyrzuci do atmosfery.

Każdy wulkan jest inny i inaczej zbudowany. To jska erupcja bedzie zalezy m.in od rodzaju magmy.

0

@Bulbulator Wezmy 21 wiek masz 2 góra 3 potezne erupcje. To nadal jest nic z tym ile człowiek wyrzuca gazów cieplarnianych do atmosfery.

Jak myslisz dlaczego temperatura wzrasta na ziemi?

0

@Bulbulator To co produkuje wulkan to ułamek tego co produkuje człowiek.

Ile masz poteznych erupcji w roku? Kilka to maks. Człowiek bez ustanku wywala syf do atmosfery.

0

@Kazragore Tak z pewnoscja beda sie z tym pierdzielic xD

Zestrzela nim ktos sie w ogole dowie o tym

0

@Deviler Jak raz?

2

@Survier A powiedz mi kto grał w obronie w kluczowych meczach? Ale to ci pod teze juz nie pasuje co?

Jestes niereformowalny pod wzgledem hejtu na Xaviego.

Krytykowac łatwo ale docenic juz nie łaska co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?