Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 I głupota.
Zespół sie rozwija i to jest fakt. Brakuje troche jakosci ale nie od razu Rzym zbudowano
19
Szkoda tej rywalizacji ale MU ma większe pole manewru na ławce i to moim zdaniem przeważyło.
Odczulismy brak Gaviego i Pedriego.
Czy to jest kompromitacja? Nigdy w życiu. Ba można było to ugrac.
Gratulacje dla MU bo o ta 1 bramke byli lepsi.
Niestety to co sie wypisuje na Bambie w czasie meczu to juz wyzszy poziom żenady. Nawet nie chce przytaczac tych wpisów niech zgnija w odmetach czelusci
Visca el Barca
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Nie wspomni bo do tezy nie pasuje
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
1
@AFA90 Z MU na fali z doswiadczonym trenerem. Bez wstydu
7
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
No poziom gry jest jaki jest ale La Bamba to rakowisko straszne
0
Ale rakowisko na bambie :^
0
Brakuje jak uj w tym meczu Osamy Gaviego i Pedriego. Za krótka ławka MU ma pod tym wzgledem komfort
0
@Kondziubarca To MU a nie jakis ogór.
To powinien byc finał
0
@VegetaPolska Reka ma focha?
2
@Kapitan hawk To ich nie wywaliło jeszcze?
0
@Rust_Cohle Nie to co Darwin i Live
0
@adamLeo66 No Suarez to nie jest ale warto go trzymac na boisku
0
Jestem zdumiony jak dobrze to poki co wyglada zwłaszcza patrzac na ubytki kadrowe
2
Brawo Lewangoalski
1
@Jakchcesz Na szczescie na spokojnie ale wolałbym tego nie powtórzyc
5
Oo panie pierwszy raz doswiadczyłem paralizu sennego. Ale to było przedziwne uczucie...
Swiadomosc jest ale nie mozesz sie ruszyc. Oby nigdy wiecej.
0
@Bulbulator Słuchaj wybuchy wulkanów zawsze kształtowały ta planete i beda to robic. To jest naturalny cykl. Gdyby nie wulkany nie byłoby zycia na ziemi
Natomiast człowiek moze i powinien ograniczac emisje co2 bo im wyzsza temperatura na ziemi tym wieksza bedzie katastrofa w przyszłosci. Ludzie musza zdac sobie sprawe co oznacza co raz wyzsza temperatura na ziemi i jakie beda tego konsekwencje
0
@Bulbulator A jak ty kur chcesz to sprawdzic? Masz z 500 czynnych wulkanów jak chcesz przewidziec ich erupcje i jak potencjalnie silna bedzie?
Można mniej wiecej oszacowac czy sie erupcja zbliża ale nie da sie stwierdzic jak potezna bedzie i ile syfu wyrzuci do atmosfery.
Każdy wulkan jest inny i inaczej zbudowany. To jska erupcja bedzie zalezy m.in od rodzaju magmy.
0
@Bulbulator Wezmy 21 wiek masz 2 góra 3 potezne erupcje. To nadal jest nic z tym ile człowiek wyrzuca gazów cieplarnianych do atmosfery.
Jak myslisz dlaczego temperatura wzrasta na ziemi?
0
@Bulbulator To co produkuje wulkan to ułamek tego co produkuje człowiek.
Ile masz poteznych erupcji w roku? Kilka to maks. Człowiek bez ustanku wywala syf do atmosfery.
0
@Kazragore Tak z pewnoscja beda sie z tym pierdzielic xD
Zestrzela nim ktos sie w ogole dowie o tym
0
@Deviler Jak raz?
2
@Survier A powiedz mi kto grał w obronie w kluczowych meczach? Ale to ci pod teze juz nie pasuje co?
Jestes niereformowalny pod wzgledem hejtu na Xaviego.
Krytykowac łatwo ale docenic juz nie łaska co?