Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
50 mln za Rafe to moim zdaniem nie taka zła cena jak za jego umiejetnosci.
Gorzej ze 50 mln kupilismy tez Ferrana który nie ma do Brazylijczyka podjazdu
Rafa to nie typ Neymara ze bedzie bawił obroncami. On ma swietnie ułożona noge i trzeba korzystac z jego wrzutek i podan.
Moim zdaniem Rafa sie spokojnie spłaci
2
@Kitek1640 Co to za czarna magia?
0
@Faro Kur Fati na te minuty nawet nie zasługuje to samo Ferran. Co wejda to psuha wszystko.
Miejsce Ansu jest poza Barcelona. On stracił pewnie bezpowrotnie swoja dynamije i przebojowosc. Jest nijaki i marnuje kupe sytuacji.
Rafa przy nich to pan piłkarz o Dembele nie wspomne
3
@Kondziubarca Bo nie ma zmiennika i odbija sie to czkawka.
0
@Ojciec5tkidzieci Żałuj. Wybitnie poroniony serial xd
1
@Pawel13sz Musimy miec zastepcza 9 bo Lewy tez musi byc rotowany
0
Patrzac z naszej perspektywy to taki Gundogan to obowiazek na lato. Potrzebny nam ktos taki do odciazenia Gaviego lub Pedriego.
I dobrze by było kupic tego Roque bo Lewy tez musi czasem siasc na ławe.
Mysle ze te 2 wzmocnienia sa w naszym zasiegu.
0
https://www.filmweb.pl/film/Kod+8-2019-809454
@Ojciec5tkidzieci Całkiem fajny film :)
1
@Tomo1989 Ooo ale KO.
0
@mekston Emocje i w sumie miał prawo do takiej reakcji.
Miał moment ze mógł jeszcze cos zrobic to go Denzel zdjał.
0
Jesli ktos zastanawiał sie czy warto kupic Viaplay to dostał odpowiedz.
Serio to co sie wyprawia na tej platformie zakrawa o zart. Człowiek zamiast ogladac tam majac wykupiony dostep szukac musiał streama.
Ciekawe czy ktos w koncu z tym syfem cos zrobi
0
@FcPortoFan1999 Zgadza sie ale to nie zmienia faktu ze nadal Lech moze ugrac. Bodo nie takie straszne
0
@wasacz Powiedziałbym ci kim jest ale nie wolno xd
2
Zmieniajac temat
Lech nadal z szansa na awans. Bardzo dobrze radzi sobie Van der brom z łaczeniem eklapy i grania w europejskich pucharach.
Mam nadzieje ze da to komus do myslenia. Smiano sie z Lecha a robi robote w LK.
3
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM Busi na prochach musi zagrac bo za mało kreacji :/
0
@BARCA1899Messi Wezme te zdjecie
0
@Hosh Chyba tak :/
4
Jak to jest ze Real dostaje karne za takie reki jak Freda a my za ewidetne przewinienia nie dostajemy?
Z Rayo była podstawa i co? Gunwo
Z Bayernem karny jak byk i tez nic.
Z interem gol Ansu nie uznany i brak karnego za skandaliczna reke.
To jest kur cyrk jak nas dymaja w tym sezonie a to nie wszystkie mecze w których nam karnych nie podyktowano.
O co kur chodzi?!
1
@Janiama A w sumie szkoda xD
1
Przypominam.
Dostalismy bodajze 1 karnego w tym sezonie xD
1
@Kondziubarca Wiatr nam w oczy wieje :/
0
Wychodzi brak ogłady u Xaviego. Bardzo słabo nasz trener wyglada w tym meczu xd
0
@Messibestplayerintheworld Dzisiaj tragedia niestety ;/
Odpoczynek potrzebny
0
@karci0 Jaja se robisz? 1 tak zły mecz Julesa
0
Pajac Casemiro wyjasniony
1
No Niestety wychodzi brak doswiadczenia u Xaviego. My musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Pomysł na druzyne jest ale te decyzje niektóre ;/
0
Mecz z Cadizem idealny na rotacje a Xavi wymysla sobie by rotowac z UTD...
Wynik jeszcze do odrobienia ale przy kontuzjach bedzie ciezko o to.
3
Xavi uczy sie na błędach ale co z tego jak te błedy duzo nas kosztuja eh :/
3
Ten mecz zdecydowanie na konto trenera. O ile gra nie była tragiczna tak wybory personalne i ustawienie to dramat