Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Wiatr nam w oczy wieje :/
0
Wychodzi brak ogłady u Xaviego. Bardzo słabo nasz trener wyglada w tym meczu xd
0
@Messibestplayerintheworld Dzisiaj tragedia niestety ;/
Odpoczynek potrzebny
0
@karci0 Jaja se robisz? 1 tak zły mecz Julesa
0
Pajac Casemiro wyjasniony
1
No Niestety wychodzi brak doswiadczenia u Xaviego. My musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Pomysł na druzyne jest ale te decyzje niektóre ;/
0
Mecz z Cadizem idealny na rotacje a Xavi wymysla sobie by rotowac z UTD...
Wynik jeszcze do odrobienia ale przy kontuzjach bedzie ciezko o to.
3
Xavi uczy sie na błędach ale co z tego jak te błedy duzo nas kosztuja eh :/
3
Ten mecz zdecydowanie na konto trenera. O ile gra nie była tragiczna tak wybory personalne i ustawienie to dramat
1
Alba to dawno powinien zejsc
4
Xavi wyjasnił cała Bambe xD
0
Alonso xDDDDDDD
3
@jacob345 Bo to nie ogórki? To spokojnie mógłby byc finał
2
Komentarz usunięty
0
@Faro Uu jaki kreatywy.
0
@Faro modlisz juz sie o wejscie Fatiego?
0
@Encore Bez przesady my tez swoje sytuacje mielismy i równie dobrze moglibysmy wygrywac
1
Trzeba liczyc ze kontuzja Pedriego to nic powaznego. Ale znajac nasze szczescie wypadnie na miesiac
0
@takisobiektos No kur nie przypominam sobie innego klubu który na 2 wazne momenty w sezonie dostaje tylu kontuzji kluczowych graczy
3
Pierd.
Na najwazniejsze mecze w LM plaga kontuzji
Teraz to samo. No kur ile mozna miec pecha?
1
Komentarz usunięty
1
Rotacje to moga byc z Cadizem. Po co Xavi rotuje formacje gdzie potrzebna jest stabilizacja?
1
No niestety sprawa mnie nagli i nici z meczu. VAMOS Barca!
3
Dobrze by było gdyby Alonso zagrał dobry mecz. Wtedy jak złoto wleci podsumowanie @Luciano99
0
@pacior95 Taa bo Real nie jest powazny xD
0
Jesli dunczyk ławka to raczej jakies dolegliwosci bo od tak by bo Denzel nie odstawił
3
@barcelonaLM Przeciez on i Muniak to blizniacy syjamscy. 2 chodzace przygłupy
0
@Ojciec5tkidzieci A jak tam film który ci poleciłem?
21
@Pawel13sz Marciniak top xD
11
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Dockworkers_in_Cap-Haitien.jpg/600px-Dockworkers_in_Cap-Haitien.jpg
@Luciano99 to twój pracownik?