Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamil9040 Aha czyli dlatego jest tyle matołów na swiecie. Ma to sens
6
https://media.techeblog.com/images/meteorite-mount-merapi-volcano-indonesia.jpg
Meteor wpadajacy do wulkanu Merapi w Indonezji :)
6
@Pawel13sz To ufo leci piramidy stawiac
0
Lol ale złoto znalazłem. Ide ogladac xd
1
@Deviler Wolisz ukrasc?
1
@Dawidfcb1998 Lost. Super ze to wypuscili
1
Mój boże ten utwór co wypuscili LP to cudo jest. Ah fajnie jest usłyszec wokal Chestera.
0
@Ziemny Do choroszczy
0
Czy ludzie sa na tyle głupi ze kosmitom nie chce sie nas wykanczac bo zrobimy to sami?
0
@Rust_Cohle Patrzac jak te potencjalne zyski wydaja to jestem spokojny ze szybko ich strona nie podniesie poziomu.
Zreszta to działa w dwie strony przy czym nasza strona sie rozwija a nie zwija
1
Kafejka 100 lat za murzynami xD
Co oni z tymi reklamami trolluja swoich uzytkowników to ich :)
1
@Roni/VEB Nie szkoda.
2
@ChampsElysees A co przeszkadza ci? Jaka szkoda
1
@ChampsElysees To nie odbieraj
4
Co niektórzy chyba nie pamietaja jak wyglądała gra Realu na 1-0. Strzelali i było murowanko i tak do usranej smierci i nie nie chce tego krytykowac bo było to efektywne.
Rôżnica jest taka ze my wygrywamy po 1-0 marnujac bardzo wiele sytuacji po których powinnismy mecze zamykac.
Naprawde jak ktos tego nie widzi to radze isc do specjalisty.
Ile set zmarnował Lewy z Rafa itd?
Gdybysmy chociaz w 1/4 wykorzystywali to co kreujemy to te mecze wygrywalibysmy różnica kilku goli.
2
@Kidd Tez mysle ze sie sfrajerza
0
@Survier 1-0 a powiedz mi kolego ile sytuacji marnujemy? Gdyby wykorzystali 1/4 z tego co mieli w tych meczach to wszystkie wygraliby wysoko
1
@Szpenser Chyba na czworaka
3
@Zoker Ale pisze prawde nie raz KS pokazał ze to kanał szambowy
3
O panie jakis typ życzy rozwalenia Araujo i Ter Stegena najlepiej tez Rafe.
Niezle sie bawia ci wykolejency xD
9
23.54 Yeremi Pino dalej w kieszeni poteznego Araujo.
Pomyslec ze były łebki co uwazali Todibo za lepszego piłkarza xD
8
Ale by siadł odcinek o Araujo u cwiakały.
4
Czy obecnie Frenkie z Barcy>>Frenkie z Ajaxu?
Moim zdaniem tak. Niesamowite jak go odbudował Xavi
5
3 miliony za Araujo niezły interes patrzac na jego obecna wartosc która tylko rosnac bedzie :)))
0
"Krzysztof__Ibisz
minutę temu
Poza meczem z Sevillą, wszystkie mecze ligowe w 2023 roku wygrali JEDNĄ BRAMKĄ"
ILE Można?
Ciekawe co pisał jak robili to samo xD
2
@Survier Tak? Wynik mówi co innego ale co ja sie znam.
5
Ile my dalismy za Araujo xDDD?
1
Tak czy siak 11 pkt przewagi :)
1
Razi w tym meczu brak kontroli w srodku
11
Komentarz usunięty