1

@kamil9040 Aha czyli dlatego jest tyle matołów na swiecie. Ma to sens

6

6

@Pawel13sz To ufo leci piramidy stawiac

0



Lol ale złoto znalazłem. Ide ogladac xd

1

@Deviler Wolisz ukrasc?

1

@Dawidfcb1998 Lost. Super ze to wypuscili

1

Mój boże ten utwór co wypuscili LP to cudo jest. Ah fajnie jest usłyszec wokal Chestera.

0

@Ziemny Do choroszczy

0

Czy ludzie sa na tyle głupi ze kosmitom nie chce sie nas wykanczac bo zrobimy to sami?

0

@Rust_Cohle Patrzac jak te potencjalne zyski wydaja to jestem spokojny ze szybko ich strona nie podniesie poziomu.

Zreszta to działa w dwie strony przy czym nasza strona sie rozwija a nie zwija

1

Kafejka 100 lat za murzynami xD

Co oni z tymi reklamami trolluja swoich uzytkowników to ich :)

1

@Roni/VEB Nie szkoda.

2

@ChampsElysees A co przeszkadza ci? Jaka szkoda

1

@ChampsElysees To nie odbieraj

4

Co niektórzy chyba nie pamietaja jak wyglądała gra Realu na 1-0. Strzelali i było murowanko i tak do usranej smierci i nie nie chce tego krytykowac bo było to efektywne.

Rôżnica jest taka ze my wygrywamy po 1-0 marnujac bardzo wiele sytuacji po których powinnismy mecze zamykac.

Naprawde jak ktos tego nie widzi to radze isc do specjalisty.

Ile set zmarnował Lewy z Rafa itd?

Gdybysmy chociaz w 1/4 wykorzystywali to co kreujemy to te mecze wygrywalibysmy różnica kilku goli.

2

@Kidd Tez mysle ze sie sfrajerza

0

@Survier 1-0 a powiedz mi kolego ile sytuacji marnujemy? Gdyby wykorzystali 1/4 z tego co mieli w tych meczach to wszystkie wygraliby wysoko

1

@Szpenser Chyba na czworaka

3

@Zoker Ale pisze prawde nie raz KS pokazał ze to kanał szambowy

3

O panie jakis typ życzy rozwalenia Araujo i Ter Stegena najlepiej tez Rafe.

Niezle sie bawia ci wykolejency xD

9

23.54 Yeremi Pino dalej w kieszeni poteznego Araujo.

Pomyslec ze były łebki co uwazali Todibo za lepszego piłkarza xD

8

Ale by siadł odcinek o Araujo u cwiakały.

4

Czy obecnie Frenkie z Barcy>>Frenkie z Ajaxu?

Moim zdaniem tak. Niesamowite jak go odbudował Xavi

5

3 miliony za Araujo niezły interes patrzac na jego obecna wartosc która tylko rosnac bedzie :)))

0

"Krzysztof__Ibisz
minutę temu
Poza meczem z Sevillą, wszystkie mecze ligowe w 2023 roku wygrali JEDNĄ BRAMKĄ"

ILE Można?

Ciekawe co pisał jak robili to samo xD

2

@Survier Tak? Wynik mówi co innego ale co ja sie znam.

5

Ile my dalismy za Araujo xDDD?

1

Tak czy siak 11 pkt przewagi :)

1

Razi w tym meczu brak kontroli w srodku

11

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?