Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Taki tam obraz erupcji Saint Helens z 1980
https://www.crazynauka.pl/wp-content/uploads/2016/12/11707592844_4a95a7c541_o-759x800.jpg
Ciekawostki
Siła: VEI-5
Kształt krateru przypomina podkowe
Skutki erupcji widoczne były w 48 stanach
Zmarło 57 osób
Wulkan wyrzucił ok 2.3 km3 materiału
W 10 min kolumna popiołu wzniosła sie na 19km
1
@Messiah10 Predzej Campi z włoch pierdzielnie xd
Yellowstone jesli juz to raczej nie za naszego zycia
1
Widze ze robi sie niespokojnie na ziemi.
Trzesienia ziemi,budzenie sie mocarzy wsród wulkanów nic tylko czekac az cos nas pierdzielnie z kosmosu xD
1
@Fantastyczny Chłopiec Eh tak czułem. Ale z braku laku obejrze chyba
0
Thor ragnarok siadł mocno a jak to jest z tym nowym? Warto?
Nie ukrywam Thor to ulubiona postac z Marvela a Hemsworth jest nie do podrobienia.
1
@maniak33333 Uwielbiam ten serial. Ogladałem ostatnio.
Film ww jest fatalny. Odradzam
0
R.I.P.D 2 to oficjalnie najgorszy film jaki w ostatnich latach ogladałem.
To ile jest tam głupot i jak przepakowany poprawnoscia zakrawa o paranoje.
Jak mozba taka abominacje wypuscic...
https://www.filmweb.pl/film/R.I.P.D.+2%3A+Rise+of+the+Damned-2022-10022192
0
@8stoichkov8 Mozliwe ze to Islandia ale raczej nie Katla
0
@Colon Upiekłbym se kiełbache nad lawa.
To mi na Hawaje wyglada
0
O ja pier... Szkoda Turcji i kotów którymi ten pan sie opiekuje
1
Jak nie znosze Juniora tak po czesci zgadzam sie z tym co powiedział Cwiakała. Niedługo moze to pojsc za daleko ale to w głównej mierze zasługa Vj
Jednak to ze jest symulantem to nie ulega watpliwosci. Za kazdym razem gdy pada to macha tymi łapami. Nic dziwnego ze rywale tak reaguja na typa. No gosc jest turbo irytujacy. Nawet Neymar miał gdzie swoje granice
2
Komentarz usunięty
1
@Kamilos84 Polityk genialny ale fakt strasznie upierdliwy aczkolwiek NATO jest on potrzebny
4
Tyle sie mówiło o duecie Camavinga Tchouameni a póki co jeden jest rzucany na bok obrony a drugi gra straszna mizerie.
1
@ProMILs Tez prawda
2
Dobrze ze teraz tydzien przerwy. Nasi niech wolne dostana
9
@Emhyr Na stałe!
2
@Emhyr Całe te towarzystwo nadaje sie do Choroszczy
34
Serio Balde w 10 min wykrecił najwiecej udanych dryblingów :o?
Jezu ale to bestia bedzie.
4
@Ojciec5tkidzieci Tego klubu lubic sie nie da. Żydy straszne o ironio klub Niemiecki :]
11
https://pbs.twimg.com/media/FoOz2heXkAAh5v7?format=jpg&name=small
Osama jaki cham xd
1
Ej legit te zdjecie Osamy co pokazuje fakera do kamery xD?
Kusi tapete z tego zrobic xd
1
@sk13 Niestety to samo co Lenglet. Niby poczatek ok a potem dramat
5
Sevilla cantera Barcy :]
Keita
Alves
Rakitic
Adriano
Kounde
Niezły biznes sie z nimi robi :)
0
Swoja droga ten Jordan z kartka to podsumowanie Sevilli xD
1
Status Kafejki:
Ups cos poszło nie tak.
Bez odbioru :]
7
Nic tak nie smakuje jak zepsuta kafejka somsiada :]
2
@Toretto A mnie to bawi bo wydupcamy im strone :]
6
Spieprzyliscie nam strone!!
0
Xaviball to walec :]