1

@Kamilos84 Niefortunna ta rezydencja xD

0

@GoLem Charyzmatycznych? To debil jest. Jesli ci to imponuje to i dla ciebie ratunku nie ma

2

@The Game 10 Księża to w duzej czesci hipokryci bez serca

Nie dziwne ze co raz mniej ludzi praktykuje

8

Komentarz usunięty

2

@sk13 Mógłby Xavi dac mu szanse

2

@Emhyr Jakos mnie to nie dziwi

2

@Comentateiro Cos w tym jest

8

@Comentateiro Tak tak zwalniajny co chwile trenera. Zrozum klub potrzebuje stabilizacji na tym stołku.

Dajmy 2-3 sezony mu popracowac.

8

Nunez to utopione 80 baniek.

1

Jak ktos ma problem ze snem to polecam puscic na noc mruczenie kota. Ja raz dwa przy tym zasypiam.

0

@masq Kogos trzeba zapytac

2

Ciekawostka

Największa erupcja w Yellowstone była erupcja Huckleberry ridge. W wyniku supererupcji o sile VEI-8 wulkan wyrzucił ok 2500km3 materiału. Skutkiem tej eksplozji było powstanie najwiekszej z 3 kalder na terenie parku. Kaldera nosi nazwe Island Park Caldera. Do tej eksplozji która miała kilka faz doszło mniej wiecej 2.1 mln lat temu.

5

@Gaz Kontuzja Osamy to zwyczajny pech. Niestety znowu w kluczowym momencie nam sie wysypuje kluczowy zawodnik

9

@michalgajdek Mam prosbe.

W imieniu LaBamby pytam czy możecie wrzucic obszerny artykuł o sytuacji finansowej klubu,o co chodzi z tymi limitami i z jakiej paki mamy zejsc z 200mln z płac jak wiekszosc chorych pensji sie pozbylismy? I co klub planuje z tym zrobic.

4

Dawic Kubacki to dobry skoczek ale nie na mentalu na KK. Brakuje mu tego co miał Kamil w prime gdzie demolował rywali m.in w Raw Air

15

Czy tylko mnie zaskoczyło jak wszechstronny jest Jules Kounde?

Chłop mimo grania nie na swojej nominalnej pozycji gra na PO lepiej od roberto,semedo i desta razem wzietych. Czesto tez dochodzi do sytuacji strzeleckich a ponadto rozgrywa piłke wysmienicie.

Wydaje sie tez byc sympatycznym gosciem.

Stawiam teze ze to najlepiej wydane 50 mln w ostatnich latach.

0

@Firestone Żeby cos sie skonczyło musi sie najpierw zaczac

7

@DaPidejpi Słaby bait. Jak ktos to łyknie to strace wiare w ludzkosc

0

Niedługo 60 seconds! w realnym zyciu :]

14

@Hubsao Kolejny diament za darmo a my płacimy gruby szmal za Ferrana i Rafe...

1

@Kuba_1 Zostawiłbym. Dajmy mu pracowac. Ciagła zmiana trenera nic nie da

1

Mecz tragiczny ale 3 pkt sa i o to chodzi

0

@DaPidejpi To da sie gorzej jak Fati Ferran Rafa? On chociaz tani w utrzynaniu jest

6

Prawda jest taka ze Abde przy obecnym Fatim to pan piłkarz. Niech on wraca i gra z Dembele na skrzydle

5

@Faro Ty jestes głupi czy udajesz? Fati to gra ale w Gironie. Wszystko odbija sie od niego jak od kłody

0

Nie rozumiem co Rafa chce grac. Ma szanse wejsc w pole karne to stoi jak widły w gnoju i czeka na uj wie vo

0

Swoja droga Fati powinien wedke dostac. Wszystko sie odbija od niego jak od drewna

1

Vardryt w akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?