Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek Zdecydowanie
2
@arasz1819 znowu miał racje broniac De Jonga. Kozak mecz
1
@Coutinho007 Przestaniesz psioczyc na wszystko?
Gramy dobry mecz a takie rzeczy czasem sie zdarzaja
0
O boze :(
Szkoda Kounde ;/
3
Betis to moj 2 ulubiony zespół w LL.
Super sie ich oglada i w przeciwienstwie do innych gra z Barca fajny otwarty football.
1
Stawiam teze ze Pedri bedzie kims w rodzaju naszego De Bruyne. Niesamowita jakos w tak młodym wieku ale widac tez jeszcze brak ogłady.
9
@gaucho104 Ty jestes fatalny bezbeku
42
Fantastyczny mecz. Szkoda tych set Pedriego.
Dla postronnego kibica to jest partidazo. Niesamowita intensywnosc
2
Drazni mnie nieskutecznosc Lecha. Powinni ograc Stal i powinni wygrywac z Miedzia...
0
Po co sie ograniczac. Dawac podatek od prostytutki,podatek od podatku,podatek od LaBamby...
3
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos Niech on juz na emeryture idzie. Zero pozytku a kase doi :]
1
@Ojciec5tkidzieci Oo tego akurat lubie
0
@gaucho104 @Survier xD
0
@Emhyr Dawno typa zablokowałem. Odklejony fest.
16
11.52 a ja dalej pluje na Tebasa
1
@Ojciec5tkidzieci No dla mnie tez to jest perełka. Carrie swietna postac :)
1
https://www.filmweb.pl/film/Dzika+Frajda-2020-862589
4x ogladam. Swietny film ze swietna muzyka. Slasherek z elementami komedii.
0
https://www.filmweb.pl/film/Ghost+Party-2022-875883
Ocena 1 xD Wiem wiem film z 2022 roku.
0
@SkilledHydra16 Zawsze mozna na nim cos zarobic
1
@pt9 Np takie komentarze
8
@draxidox 16 + okej 18 to przesada
5
Jebas Tavier wez utkaj jape klocku.
0
@Encore Oo a po cholere :0
1
@Unikatowy Kto sie nabrac nie dał. W ten sposob straciłem kose bojowa +8 xd
0
Do Metinowych swirów
Co najgłupszego zrobiliscie w metku?
Ja na pl wydropiłem riba 51% sr i spaliłem u kowala xD
Byłem młody i głupi a teraz jestem tylko głupi :]
3
@Nano22 Uj mu w czoko
1
@Kgorecki2500 A kto mówi o przyjazni? Mówie ze normalizacja stosunków dla mnie jest okej.
Jestesmy po tej samej stronie obecnie
0
A tak serio biznesowa relacja Pereza z Laporta to akurat dobra rzecz.
Poza tym serio wole w miare normalne relacje z Realem niz to co było za czasów Mou
1
@David_Beckham Dzieki Perez