Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Koni8M A bedzie gorzej? Na nim nic nie stracimy a mozemy zyskac.
Gorszy od Desta nie bedzie
1
J.Araujo R.Araujo N.Araujo
Jest jakis czwarty xD?
1
Bardziej mi zalezy ba kolejnym Araujo niz na Amrabacie. Tylko mozna zyskac na tym transferze.
0
Julian Araujo Danza Kuduro
1
Dziwne nicki
@Kung_fu_panda
@DtByKKu
@buywindowsxpvis
@SilnikODzastawy
@Flyingbetoniarka
@loswariatofano
@zlymczlowiekiemjestguardiola
@LuisRetardano
@Wlochaty999
@KornishoN
1
@kkbarca Czyli jest nijaki
7
Bellerin dzieki za 2 mln i powodzenia tam xd
0
Komentarz usunięty
8
@Kidd Gapisz mu sie na bebzon?
7
@Barwindg Chyba nie deptałes goła noga klocka lego lub nie uderzyłes małym palcem o kant mebla
3
Tebas kisi mielone pod pachami
2
@Faro O inteligencji. Skoro mamy 1 dobrego skrzydłowego to lepiej grac 4 pomocnikami
2
Który mnie podwiezie do kowala w DT?
2
Jestem Baron Von gateknienosze!
Czerwony top postac ze starego CN xD
3
@bartas97 Naplułbym na morde mu
15
21.25 a ja dalej gardze Tebasem.
1
@martin3131 Nie głupi pomysł. Asekurowaliby sie wzajemnie
1
@Rust_Cohle Jeszcze bym ci pomógł :]
1
https://tiny.pl/wl49k
https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ertaale_e37030.jpg
Erta Ale. Tak wyglada jezioro lawowe. Niewiele jest takich na swiecie obecnie
0
@ranger3120 Nie jest to grozne za to urokliwe
3
Po blisko 50 latach ponownie pojawiło sie jezioro lawowe w Etiopskim wulkanie Erta Ale
0
Dziwne nicki
@feelthekick
@kicksforchicks
@TheAmmannka
@InfinityInfinite8877
@lolkowallol
@chocolateholic
@SkilerPlayGamesFifa14
@loskogutos
@ElSuchar
@betting.jun.pl
0
Toższamosc szpiega fajny serialik. Trzeba se odswiezyc chociazby dla samej Fiony :)
0
Szukam Lura na BO u smerfów.
A i tfu na kowala.
7
@MarcelNJ11 Tylko ze społeczenstwo ma dosc tej władzy im tez na reke byłoby jej obalenie i np dogadanie sie z USA
2
@Hubsao Żydzi jak zwykle mieszaja
0
@Hubsao O co tam chodzi ? Wujek Sam sie wkurzył?
3
Dzieki Sociedad xD
1
@Barca-Messi10 Dlatego go nie uwzgledniam. Kounde i Christensen tez topma w lidze
2
Przyznaje ze Araujo i Militao to obecnie byłby najlepszy duet stoperów w lidze.
Rzadko to mówie ale Militao robi u nich robote jak u nas Araujo